021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت

کلیات این مقاله درباره نمایندگی تعمیر چرخ گوشت، چگونگی تشخیص یک تعمیرگاه مجاز، خدماتی که در آن ارائه می‌شود، مشکلات متداول چرخ ‌گوشت و … صحبت می‌کند. امروزه چرخ گوشت ترکیب اصلی آشپزخانه را تشکیل می‌دهد؛ یعنی این وسیله در تمام خانه‌ها موجود است. این در حالی است که حتماً همگی ما دوره‌ای که چرخ گوشت فقط در مغازه‌های گوشت فروشی یافت می‌شد را به خاطر داریم. دلیل محبوبیت این وسیله بین مردم به این خاطر است که با اطمینان خاطر از سلامت گوشت می‌توانند، چرخ‌کرده موردنیاز خود را در اندازه دلخواه تهیه کنند. علاوه بر گوشت چرخ‌کرده این وسیله برای ریز کردن سایر اقلام مانند سیب‌زمینی، پیاز و … نیز کاربرد دارد. احتمال خرابی این وسیله نسبت به اقلام بزرگ آشپزخانه مثل یخچال و … بیشتر است.

حتماً بعد از خرابی چرخ‌ گوشت تصمیم به تعمیر آن خواهید گرفت؛ زیرا اغلب مشکلات این دستگاه قابل‌حل هستند. شاید کاربردی بودن این وسیله در آشپزخانه چندان به چشم نیاید اما پس از خرابی، قطعاً برای تعمیر آن تعجیل خواهید داشت. اگر می‌خواهید تعمیرات چرخ گوشت را به جایی مطمئن بسپارید از امداد آی.پی غافل نشوید. این مجموعه نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران است. از خدمات امداد آی.پی می‌توان به ارائه مشاوره تلفنی رایگان و خدمات تعمیر چرخ گوشت در محل و منزل اشاره کرد. کلیه خدمات این مرکز دارای گارانتی یک‌ساله است.

در ادامه عناوین زیر را بررسی خواهیم نمود:

 • نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت
 • هزینه تعمیرات چرخ گوشت
 • نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی چرخ گوشت در تهران
 • نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار چرخ گوشت
 • خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی
 • سرویس و تعمیر چرخ گوشت با قطعات اصلی و اورجینال
 • مشکلات متداول چرخ گوشت
 • نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چرخ گوشت در نمایندگی امداد آی.پی

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت به شرح زیر است:

استفاده از مقاله های آموزشی در سایت امداد آی پی در زمینه تعمیرات چرخ گوشت در وهله اول باعث می‌شود شما بتوانید به راحتی و بدون اتلاف وقت مشکل دستگاهتان را بفهمید. ازآنجایی‌که تمام ایرانیان دست به آچار هستند، حتماً در هنگام خرابی چرخ گوشت تلاش می‌کنید که خودتان آن را تعمیر کنید. تعمیر یک وسیله، بدون دانستن ایراد آن، امکان‌پذیر نیست. پس برای فهمیدن ایراد دستگاه احتمالاً شروع به جستجو در اینترنت می‌کنید و در نهایت هم دست خالی برمی‌گردید. امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در تهران- این مشکل را حل کرده است. شما می‌توانید با این مرکز تماس بگیرید و ایراد دستگاه خود را از کارشناسان آن جویا شوید. در صورتی که مشکل چرخ گوشت شما ساده و قابل‌حل بود، این کارشناسان شما را برای رفع آن یاری می‌کنند.

در صورتی هم که دستگاه شما نیاز به بررسی توسط یک متخصص را داشت شما را از ادامه دست‌کاری دستگاه منع می‌کنند تا مشکلات جدیدی برای آن ایجاد نشود. اگر مشکل دستگاه شما ساده و قابل‌حل نیست نگران نباشید، کارشناسان تعمیر چرخ گوشت مجموعه امداد آی.پی، خدمات خود را در محل به مشتری ارائه می‌دهند؛ یعنی دیگر نیازی نیست به منظور تعمیر چرخ گوشت به تعمیرگاه مراجعه کنید. تعمیرکار مربوط برای ارائه خدمات به منزل شما می‌آید.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت

برآورد هزینه تعمیرات چرخ گوشت به شرح زیر است:

چرخ گوشت ها در دو دسته صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شوند. در هنگام خرابی هر دوی این وسایل، هزینه تعمیرات یکی از دغدغه‌های اصلی خواهد بود. همواره یکی از اصلی‌ترین پرسش‌های مشتری از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت، هزینه آن است. به این خاطر که بسیاری از تعمیرگاه‌ها نرخ مشخصی برای تعمیرات ندارند و معمولاً خودشان هزینه دستمزد و … را تعیین می‌کنند؛ اما اگر برای تعمیر چرخ گوشت به نمایندگی مجاز آن مراجعه کنید دیگر با مشکل متغیر بودن هزینه‌ها مواجه نیستید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعات تعویضی و … است. هزینه تعمیرات در تعمیرگاه‌های مجاز از نرخ مصوب آن که توسط نهادهای نظارتی به تصویب رسیده است، پیروی می‌کند؛ یعنی دستمزد تعمیرکار مبلغی ثابت بوده و هزینه قطعات نیز با توجه به قیمت قطعه تعویضی تعیین می‌شود؛ بنابراین مجبور نیستید برای تعمیر چرخ گوشت هزینه‌ای برابر با خرید یک دستگاه جدید را بپردازید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز و بسیار معقول دستگاه خود را تعمیر کنید. البته به شرطی که جای درستی را برای تعمیرات انتخاب کنید.

مجموعه امداد آی.پی چندین دهه است که با مجوزهای رسمی سازمان‌های مربوط در حال فعالیت در زمینه تعمیرات این وسیله است؛ یعنی علاوه بر داشتن مجوز و دریافت هزینه‌بر اساس نرخ مصوب، تجربه زیادی در این زمینه دارد؛ بنابراین با خاطری آسوده از هزینه تعمیر چرخ گوشت و مهارت در تعمیر می‌توانید دستگاه خود را به کارشناسان این مرکز بسپارید.

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در محل و منزل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شرح زیر است:

شاید فکر کنید که برای تعمیر چرخ گوشت، ارائه خدمات در محل چندان اهمیتی ندارد؛ اما این کار همواره دارای مزایایی است. چراکه مراجعه حضوری به تعمیرگاه داری چند مرحله است. 1- سپردن وسیله به تعمیرکار 2- بازه زمانی تعمیر دستگاه 3- تحویل گرفتن وسیله از تعمیرکار. برای تمامی این مراحل باید زمانی را برای رفت و برگشت در نظر بگیرید. همچنین بعید است که دستگاه شما در همان روز تعمیر شود و احتمالاً تعمیرات آن به روزهای دیگر موکول خواهد شد؛ اما با ارائه خدمات تعمیر چرخ گوشت در محل دو مرحله از فرایند تعمیر برای شما حذف خواهد شد. حتی در بازه زمانی تعمیرات در محل، شما می‌توانید سایر کارهای عقب‌افتاده خود را انجام دهید. علاوه بر این‌ها، عملیات تعمیر در همان روز به پایان می‌رسد. همه این‌ها یعنی با ایجاد امکان ارائه خدمات تعمیر چرخ گوشت در محل، زمان مشتری هدر نمی‌رود.

مجموعه امداد آی.پی خدمات تعمیر این وسیله را در محل و منزل ارائه می‌دهد. همچنین با داشتن شعبه‌های متعدد در تهران و تعمیرکاران ماهر، این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه خواهد داد. تکنسین مربوط در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس شما از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شود و با توجه به مهارت کاملی که در تعمیر چرخ گوشت دارد، در زمان بسیار کوتاهی دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد؛ بنابراین اگر از آن دسته افراد پرمشغله‌ای هستید که ذخیره زمان برایتان مهم است، برای تعمیر دستگاه خود از امداد آی.پی کمک بخواهید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی چرخ گوشت در تهران

ویژگی های تعمیرگاه مجاز و مرکزی چرخ گوشت در تهران به شرح زیر است:

اگر تعمیرات چرخ گوشت به صورت درست و اصولی و با قطعات اصلی و مرغوب انجام نشود، دستگاه بعد از تعمیر هرگز توان اولیه را نداشته و خیلی زود خراب می‌شود. شرط اول تعمیرات صحیح و اصولی، سپردن وسیله به جایی مطمئن برای تعمیر است. استفاده از تعمیرگاه مجاز چرخ گوشت مزایای زیادی دارد. برای تشخیص یک تعمیرگاه مجاز چرخ گوشت باید به ویژگی‌های زیر توجه کرد.

 1. داشتن مجوز رسمی

داشتن مجوز رسمی باعث اطمینان خاطر از خدمات ارائه‌شده می‌شود؛ زیرا بر تعمیرگاه‌های مجاز نظارت کامل می‌شود و اگر در حین تعمیر اتفاقی برای دستگاه شما بیفتد، کاملاً قابل‌پیگیری خواهد بود.

 1. سابقه و تجربه

مهارت در تعمیر چرخ گوشت از تجربه حاصل می‌شود. تعمیرگاه‌هایی که دارای سابقه زیاد در امر تعمیرات هستند، از تعمیرکاران باسابقه نیز استفاده می‌کنند. یک تعمیرکار باسابقه به نحوه عملکرد دستگاه و خرابی‌ها و دلایل آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها کاملاً واقف است؛ بنابراین به راحتی قادر به تعمیر دستگاه خواهد بود.

 1. دریافت هزینه‌بر اساس نرخ مصوب

اگر جایی را که برای تعمیر چرخ گوشت انتخاب کرده‌اید مجاز است و با مجوزهای رسمی فعالیت می‌کند، نگران هزینه تعمیرات نباشید. هزینه تعمیر در این تعمیرگاه‌ها کاملاً بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت می‌شود.

 1. پاسخگویی تلفنی مناسب

بخشی از فرآیند تعمیر مربوط به خدمات تلفنی است. خدمات تلفنی مناسب منجر به افزایش رضایت مشتریان خواهد شد.

 1. ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات در محل از مزایایی است که یک تعمیرگاه خوب برای مشتریان در نظر می‌گیرد تا با صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتری، رضایت آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را بالا ببرد.

 1. سرعت در ارائه خدمات

مهارت تعمیرکار، سرعت در ارائه خدمات را نیز به دنبال دارد و این امر یکی از عوامل دیگر رضایتمندی مشتریان است.

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

یک تعمیرگاه خوب، با سرویس دستگاه با استفاده از قطعات اصلی، سطح کیفیت و رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد.

مجموعه امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران است. این مجموعه از گذشته تاکنون در حال فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی است و مجوزهای لازم برای این خدمات را دارا است. امداد آی.پی یکی از باسابقه‌ترین و نام‌آشناترین تعمیرگاه‌های سطح تهران است. این مجموعه برای تعمیر چرخ گوشت از تکنسین‌های باسابقه و ماهر استفاده می‌کند. استفاده از این تعمیرکاران در ارائه خدمات و همچنین بهره‌گیری از قطعات باکیفیت در تعمیر، موجب شده است تا بسیاری از مشتریان این مرکز، از خدمات آن رضایت کامل داشته باشند و مشتری دائمی امداد آی.پی شوند. البته سرعت عمل در ارائه خدمات که نتیجه داشتن شعب متعدد تعمیر چرخ گوشت در تهران است در میزان رضایتمندی مشتریان این مرکز بی‌تأثیر نیست.

مهارت تعمیرکاران نیز از دیگر عوامل تسریع در ارائه خدمات تعمیر چرخ گوشت در محل است. کلیه خدمات این مجموعه در محل و منزل صورت می‌گیرد و نیازی به مراجعه حضوری نیست؛ بنابراین بخش زیادی از وقت مشتری ذخیره خواهد شد. امداد آی.پی، همچنین امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان را برای مشتریان خود فراهم کرده است. همشهریان تهرانی می‌توانند با تماس با این مرکز از علت خرابی دستگاه خود مطلع شوند و راهکارهایی برای رفع مشکلات کوچک آن دریافت کنند. برای استفاده از خدمات این مجموعه، با یکی از شعب آن تماس بگیرید.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار چرخ گوشت

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار چرخ گوشت به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر چرخ گوشت و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی به شرح زیر است:

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده کلیه خدمات مربوط به تعمیر چرخ گوشت های، نانیوا، ناسیونال، مولینکس، پارس خزر، پاناسونیک، تفال، بوش، کنوود، ویداس، فیلیپس، فلر و … است. این مجموعه از زمان ورود چرخ گوشت به ایران، مشغول تعمیر انواع چرخ گوشت‌های خانگی و صنعتی است و تجربه زیادی در این زمینه دارد. این مرکز برای تعمیر چرخ گوشت از تمام برندها متخصص مربوط به همان برند را دارد. این متخصصان که با جزییات دستگاه شما به خوبی آشنا هستند می‌توانند، بهترین خدمات را در زمانی کوتاه ارائه دهند. خدمات قابل‌ارائه در این مجموعه عبارت‌اند از:

 • تعمیر ترمینال پیچشی
 • اتصال سیم‌ها
 • زغال
 • پیچ تنظیم و تثبیت موتور
 • تعویض لاستیک پایه‌ها
 • کلید قطع و وصل
 • صفحه زیرین دستگاه
 • محفظه هدایت هوا
 • تعمیرات موتور
 • چرخ‌دنده مارپیچی
 • خار محور چرخ‌دنده اصلی
 • جعبه‌دنده
 • واشر و درپوش جعبه‌دنده
 • جاروبک و فنر
 • محافظ الکتریکی موتور چرخ گوشت

و سایر قسمت‌های چرخ گوشت که همگی توسط کارشناسان این مجموعه قابل تعمیر است. برای اطلاع از ایراد دستگاه و استفاده از خدمات و مشاوره‌های تلفنی امداد آی.پی با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت نانیوا

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت نانیوا به شرح زیر است:

برند نانیوا به عنوان کپی مولینکس شناخته می‌شود. البته طی 20 سال فعالیت خود توانسته محصولات قابل قبولی را تولید کند. چرخ گوشت نیز یکی از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها است. برای تعمیرات چرخ گوشت نانیوا می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال به شرح زیر است:

ناسیونال قدیم یا پاناسونیک فعلی، برای خیلی‌ها یادآور محصولات باکیفیت این شرکت است. مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ناسیونال در تهران است. این مجموعه از زمان ناسیونال قدیم تا پاناسونیک فعلی مشغول رفع عیوب محصولات مربوط به این برند است.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت مولینکس

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت مولینکس به شرح زیر است:

برند فرانسوی مولینکس به‌طور اختصاصی در تولید لوازمی مانند چرخ گوشت، غذا ساز و … فعالیت می‌کند و محبوبیت بسیاری در بین ایرانیان دارد. این برند محبوب نیاز به یک نمایندگی باتجربه و حرفه‌ای برای تعمیرات دارد. مجموعه امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیر چرخ گوشت مولینکس در تهران در حال فعالیت است.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به شرح زیر است:

برند ایرانی پارس خزر که در رقابت با رقبای خارجی خود بسیار خوب عمل کرده است از دیرباز تاکنون مشغول تولید محصولات کوچک آشپزخانه همانند چرخ گوشت است. مجموعه امداد آی.پی با تهیه قطعات اصلی این برند، خدمات تعمیر چرخ گوشت های پارس خزر را با استفاده از قطعات اصلی و با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال به شرح زیر است:

برند تفال نیز یکی از تولیدکنندگان چرخ گوشت است که بیشتر برای تولید ظروف نچسب مشهور است. مجموعه امداد آی.پی با عنوان نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت تفال در سطح استان تهران در حال فعالیت است. این مجموعه همچنین خدمات مربوط به سایر لوازم برقی تولید این برند را ارائه می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بوش

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بوش به شرح زیر است:

باوجوداینکه بوش از برندهای مطرح تولید لوازم خانگی در جهان است اما خدمات پس از فروش خوبی را در ایران ارائه نمی‌دهد. به همین علت کاربران آن همواره با مشکلات تعمیر دستگاه مواجه هستند. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بوش- از گذشته تاکنون مشغول به ارائه خدمات تعمیر این برند است و کارشناسان این مرکز تجربه بسیاری در این زمینه دارند.

نمایندگی تعمیرات گوشت کنوود

خدمات نمایندگی تعمیرات گوشت کنوود به شرح زیر است:

چرخ گوشت‌ های برند کنوود که کیفیت قابل قبولی در بازار ایران دارند توسط مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت کنوود در تهران- قابل تعمیر هستند.

نمایندگی تعمیرات گوشت ویداس

خدمات نمایندگی تعمیرات گوشت ویداس به شرح زیر است:

 • ممکن است برند ویداس به‌اندازه سایر برندها در تولید چرخ گوشت مطرح نباشد اما کاربران آن کم نیستند.
 • مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر چرخ گوشت ویداس و سایر لوازم برقی تولید این برند است.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فیلیپس

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فیلیپس به شرح زیر است:

برند فیلیپس که بیشتر برای تولید اتو و لوازم این‌چنینی مشهور است دستی هم در تولید چرخ گوشت دارد. البته چرخ گوشت های این شرکت نارضایتی مصرف‌کنندگان آن را به دنبال داشته است. مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فیلیپس– ایرادات پیش‌آمده برای دستگاه شما را برطرف می‌کند.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر

خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت فلر به شرح زیر است:

 • مجموعه ای.پی امداد، خدمات تعمیر چرخ گوشت فلر را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.
 • برای استفاده از خدمات حضوری و تلفنی مجموعه امداد آی.پی، با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر چرخ گوشت با قطعات اصلی و اورجینال

سرویس و تعمیر چرخ گوشت با قطعات اصلی و اورجینال به شرح زیر است:

 • سرویس و تعمیر چرخ گوشت حتماً باید با قطعات اصلی و باکیفیت همان برند انجام شود.
 • در این صورت دستگاه پس از تعمیر تا مدت‌ها احتیاج به سرویس مجدد پیدا نمی‌کند.
 • اگر وسایل برقی منزل خود مانند چرخ گوشت؛ جاروبرقی و … را هرچند وقت یک‌بار سرویس کنید، احتمال خرابی آن را به صفر می‌رسانید.
 • برای سرویس این وسیله می‌توانید از خدمات مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در محل- استفاده کنید.

مشکلات متداول چرخ گوشت

بررسی مشکلات متداول چرخ گوشت به شرح زیر است:

برای اینکه یک چرخ گوشت تا مدت‌ها برای شما کار کند، باید روش نگهداری و استفاده از آن را بلد باشید. اگر ندانید که چطور از این دستگاه مراقبت کنید حتماً باید منتظر بروز مشکلاتی در آن باشید. برخی از مشکلات متداولی که در اثر استفاده نادرست از چرخ گوشت برای آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها اتفاق می‌افتد در بخش زیر ذکر شده است. برخی از مشکلات ساده به راحتی حل می‌شوند اما اگر احساس کردید که مشکل دستگاه شما ساده نیست و باید توسط یک متخصص بررسی و تشخیص داده شود، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

آموزش عیب یابی و تعمیر جرقه زدن موتور چرخ گوشت

آموزش عیب یابی و تعمیر جرقه زدن موتور چرخ گوشت به شرح زیر است:

 • جرقه زدن موتور چرخ گوشت می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد.
 • این مشکل ممکن است به علت اورلود موتور، ویبره، رطوبت زیاد، فرسودگی کموتاتور (وسیله تغییردهنده جهت برق)، باشد.
 • برای تشخیص و رفع مشکلات مربوط به جرقه زدن موتور چرخ گوشت با کارشناسان امداد آی.پی تماس بگیرید.

تعمیرات و عیب یابی نچرخیدن چرخ گوشت

مراحل تعمیرات و عیب یابی نچرخیدن چرخ گوشت  به شرح زیر است:

 • اگر موتور چرخ گوشت شما کار می‌کند اما چرخ مارپیچ نمی‌چرخد
 • مشکل احتمالاً از دنده مارپیچ، چرخ مارپیچ، پین فنر، چرخ‌دنده اصلی یا شفت چرخ‌دنده است.
 • اگر دنده مارپیچ سر محور موتور شکسته باشد، آرمیچر را تعویض کنید تا مشکل دستگاهتان برطرف شود.
 • اگر ایراد دستگاه شما در چرخ‌دنده مارپیچ است آن را از لحاظ ساییدگی بررسی کنید.
 • اگر چرخ مارپیچ ساییده شده، مارپیچ و چرخ‌دنده‌های آن را عوض کنید.
 • شکستگی پین فنر نیز با تعویض آن برطرف خواهد شد.
 • همچنین مشکلات مربوط به شفت موتور و چرخ‌دنده نیز با تعویض و جایگزینی برطرف می‌شوند.

آموزش عیب یابی و رفع مشکل کند شدن چرخ گوشت

مراحل آموزش عیب یابی و رفع مشکل کند شدن چرخ گوشت  به شرح زیر است:

 • علت کندی چرخ گوشت احتمالاً به دلیل گوشتی است که در آن استفاده ‌شده.
 • سعی کنید در هنگام استفاده از چرخ گوشت، گوشت‌ها را ریز و یکنواخت خرد کنید.
 • چرخ کردن پیاز با چرخ گوشت موجب کندی تیغه‌ها و درنتیجه کندی دستگاه خواهد شد.
 • رگ و چربی در چرخ گوشت گیر می‌کنند و مانع از عملکرد صحیح دستگاه می‌شوند.
 • به‌اندازه ظرفیت چرخ گوشت، گوشت درون دستگاه بریزید، زیرا دستگاه نمی‌تواند آن را چرخ کند و کند عمل می‌کند.

عیب یابی و رفع ایراد ایجاد صدای بلند در چرخ گوشت

مراحل عیب یابی و رفع ایراد ایجاد صدای بلند در چرخ گوشت  به شرح زیر است:

 • اگر گریس موجود در جعبه‌دنده فاسد شده باشد یا در اثر گذشت زمان نشت کرده و خالی شده باشد، صدای بلندی ایجاد می‌شود. جعبه‌دنده را با گریس نسوز پر کنید.
 • اگر هر یک از چرخ‌دنده‌های دستگاه ساییده شده و موجب ایجاد صدای بلند می‌شود.
 • به تراشکار مراجعه کنید تا آج چرخ‌دنده را اصلاح کند یا چرخ‌دنده‌های قدیمی را با چرخ‌دنده جدید جایگزین کنید.
 • اگر مشکل صدای بلند چرخ گوشت در جعبه‌دنده یافت نشد، حتماً باید اجزای موتور را بررسی کنید.
 • گاهی اوقات گشاد شدن یاتاقان یا هرز گرد شدن پروانه موتور باعث بروز چنین صدایی از دستگاه می‌شود.

نحوه رفع ایراد پیچیدن گوشت به دور تیغه چرخ گوشت

نحوه رفع ایراد پیچیدن گوشت به دور تیغه چرخ گوشت به شرح زیر است:

 • همان‌طور که قبلاً هم گفته شد، چرخ گوشت قادر به چرخ کردن چربی و رگ نیست.
 • اگر گوشت شما چربی دارد، به دور تیغه می‌پیچد و خارج نمی‌شود.
 • البته ممکن است به دلیل عدم دقت کافی در تیز کردن تیز یا از بین رفتن واشر پشت محور، بین تیغه و شبکه فاصله هوایی به وجود آمده باشد و چنین مشکلی را ایجاد کند.
 • درنهایت برای رفع این مشکل تیغ دستگاه را تیز کنید.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چرخ گوشت در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات چرخ گوشت در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

امداد آی پی با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع برندهای چرخ گوشت و در اختیار داشتن نیروی حرفه ای در این زمینه خدمات زیر را برای کاربران خود فراهم آورده است:

 • ارائه گارانتی معتبر برای تعمیر چرخ گوشت
 • انجام خدمات تعمیرات دستگاه در محل و منزل و عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 • استفاده از قطعات فابریک تحت هر شرایطی
 • بهینه سازی هزینه تعمیرات تا حداکثر میزان ممکن
 • امکان دسترسی به خدمات در هر ساعتی از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل
 • تعمیر دستگاه با استفاده از تعمیرکاران حرفه ‌ای و آموزش دیده در امداد آی پی
 • حفظ حداکثری کیفیت دستگاه بعد از انجام خدمات تعمیرات

برای برطرف کردن هر یک از عیوب فوق و یا سایر عیوب دستگاه می‌توانید از امداد آی.پی کمک بخواهید. این مرکز نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در تهران و متخصص در زمینه رفع کلیه مشکلات و معایب مرتبط با این دستگاه است.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

3/5 - (3 امتیاز)
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر