021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر

چرخ گوشت ها امروزه به عنوان یکی از پراستفاده ترین و کاربردی ترین وسایل در بین خانواده های ایرانی شناخته می شوند. به طور کلی اگر تصمیم به خرید چرخ گوشت داشته باشیم، متوجه می شویم که برندهای مختلف اقدام به تولید این محصول کرده اند. بلک اند دکر نیز یکی از همین برندها می باشد. از این رو امکان دارد که پس از مدتی استفاده دچار مشکل شده و شما نیاز به تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر داشته باشید. امداد آی پی در این مطلب به شما خواهد گفت تا به چه صورت تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر خود را انجام دهید. با ما همراه باشید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در نمایندگی تعمیرات امداد آی پی در هزینه های تعمیر خود تا 75 درصد صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران

اگر به تعمیر چرخ گوشت نیاز داشتید، می توانید با نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر تماس بگیرید. امداد آی پی شماره تماس ها و راه های ارتباطی با این نمایندگی را برای شما در انتهای این مطلب آورده است. همچنین می توانید به صورت آنلاین و غیرحضوری، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید:

 1. به صورت آنلاین درخواست تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر را در سایت ثبت نمایید.
 2. پس از آن نام تعمیرکار و کد اشتراک برای شما پیامک خواهد شد.
 3. تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر، با هماهنگی های لازم برای تعمیرات چرخ گوشت در محل حاضر خواهد شد.
 4. پس از به اتمام رسیدن تعمیرات، تعمیرکار امداد آی پی به شما ضمانت نامه و یا گارانتی ارائه می دهد.

خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران

خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی برای تمامی مصرف کنندگان این محصول از سوی نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران، در نظر گرفته شده است. لازم است بدانید که تمامی خدمات تعمیرات این نمایندگی توسط تکنسین ها و تعمیرکاران ماهر امداد آی پی ارائه می شود. همینطور بابت آن ها ضمانت نامه ای را دریافت خواهید کرد تا در صورت بروز مجدد همان مشکل بتوانید از خدمات تعمیر چرخ گوشت خود را به صورت رایگان استفاده کنید.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت بلک اند دکر به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش زمانی برای مصرف کنندگان حائز اهمیت می شود که نیاز به تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر داشته باشند. از این رو بهتر است بدانید که برندهای خارجی مانند بلک اند دکر، به دلیل تحریم های جاری در کشور ایران، نمی توانند به صورت مطلوب خدمات پس از فروش خود را ارائه دهند. به همین خاطر شما می توانید برای استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت، با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در محل

تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر در محل، از دیگر خدماتی است که نمایندگی تعمیر امداد آی پی برای مصرف کنندگان این محصول در نظر گرفته است. این خدمات در صرف هزینه رفت و آمد و وقت به تعمیرگاه برای مصرف کننده صرفه جویی نموده و این شرایط را فراهم کرده است تا مصرف کنندگان به راحتی و تنها با یک تماس، خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر را در محل مورد نظر خود دریافت کنند.

عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر توسط تعمیرکار نمایندگی امداد آی پی

عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر، جزء مواردی است که باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکار انجام شود. توجه داشته باشید که ساختار چرخ گوشت های بلک اند دکر کاملا منحصر به فرد بوده و باید در زمان تعمیرات آن، فرد تعمیرکار مهارت کافی را برای عیب یابی و تعمیرات داشته باشد. شما می توانید برای عیب یابی و رفع ایراد چرخ گوشت خود به صورت تخصصی با نمایندگی های امداد آی پی در تماس باشید.

بررسی ایرادات و مشکلات متداول چرخ گوشت بلک اند دکر توسط تعمیرکار نمایندگی امداد آی پی

سوالات متداول، جزء بخش هایی است که تمامی مصرف کنندگان از تعمیرکاران چرخ گوشت بلک اند دکر می پرسند. امداد آی پی در این بخش از مطلب از رایج ترین و متداول ترین سوالات در مورد تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر صحبت کرده است تا تمامی مصرف کنندگان این محصول بتوانند در صورت نیاز به رفع عیب دستگاه خود بپردازند.

علت کند بودن چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مواردی که شما نیاز به تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر پیدا خواهید کرد، کند بود تیغه می باشد. در ادامه مراحل بررسی و چک کردن آن را برای شما آورده ایم:

 • در صورتی که با کند شدن تیغه چرخ گوشت مواجه شدید، می توانید با کمک کشیدن سوهان به تیغه آن را تیز کنید.
 • اتصال نادرست قطعات چرخ گوشت می تواند باعث کند شدن تیغه شود. آن ها را چک کنید.
 • ممکن است حجم زیادی از گوشت را وارد دستگاه کرده باشید و همین امر باعث کند شدن تیغه چرخ گوشت شود.
 • اگر با رعایت موارد گفته شده رفع عیب چرخ گوشت شما انجام نشد، با تعمیرکاران چرخ گوشت بلک اند دکر در تماس باشید.

چرا چرخ گوشت صدای زیادی از خود تولید می کند؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر به چه صورت است؟

اگر جزء مصرف کنندگانی هستید که در زمان استفاده از دستگاه خود متوجه صدای ناهنجار می شوید و این صدا شما را آزار داده است، می توانید برای تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر خود اقدامات زیر را دنبال کنید:

 • امکان دارد که گریس موجود در چرخ دنده های چرخ گوشت خراب شده باشد. همین امر باعث خشک شدن قطعات و ایجاد صدای نامطلوب می شود. باید در اولین فرصت برای تعمیرات چرخ گوشت خود اقدام به تعویض گریس آن نمایید.
 • ساییده شدن چرخ دنده ها می تواند باعث ایجاد صدای نامطلوب شود. شما می توانید برای رفع ایراد چرخ گوشت خود از تعمیرکاران امداد آی پی کمک بگیرید.
 • در برخی از موارد این امکان وجود دارد که یاتاق موتور چرخ گوشت گشاد شده باشد و صدای ناهنجاری از خود تولید کند. به شما توصیه می کنیم که برای رفع مشکل دستگاه خود با تعمیرکاران امداد آی پی در تماس باشید.

چرا چرخ گوشت خود به خود خاموش می شود؟ چه اقداماتی برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بلک اند دکر انجام دهیم؟

اگر در زمان استفاده از دستگاه خود، با خاموش شدن ناگهانی مواجه شدید، برای تعمیرات و رفع عیب چرخ گوشت بلک اند دکر می توانید اقدامات زیر را انجام دهید. همینطور می توانید با تکنسین های امداد آی پی در تماس باشید:

 • قطعی و یا اتصالی سیم برق را بررسی نمایید. امکان دارد در صورت بروز قطعی، جریان برق به درستی به موتور چرخ گوشت منتقل نشود.
 • حتما از عدم هرگونه اتصالی در دکمه روشن و خاموش چرخ گوشت اطمینان خاطر کسب کنید.
 • این امکان وجود دارد که ایراد و مشکل از موتور چرخ گوشت باشد که باید برای بررسی موتور از تعمیرکار چرخ گوشت بلک اند دکر کمک بگیرید.

چرا موتور چرخ گوشت جرقه می زند؟ جهت تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر چه باید کرد؟

اگر جرقه زدن موتور، جزء مسائلی است که شما را مجبور به تعمیرات چرخ گوشت کرده است، باید مراحل زیر را دنبال کنید. اما توجه داشته باشید که بررسی و رفع ایراد موتور چرخ گوشت بلک اند دکر به طور کلی یک امر تخصصی است و اگر سر رشته ای در آن ندارید، اقدام به تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر نکنید:

 • اورلود شدن موتور چرخ گوشت، یکی از دلایل جرقه زدن موتور می باشد.
 • امکان دارد دستگاه دارای رطوبت زیادی شده و شما نیاز به رفع ایراد چرخ گوشت داشته باشید.
 • جرقه زدن دستگاه می تواند به دلیل ایجاد اتصالی در چرخ گوشت اتفاق بیفتد.
 • شما باید برای تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر خود از یک تکنسین کمک بگیرید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر

هزینه تعمیر چرخ گوشت بلک اند دکر به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه و همینطور تعویض و یا تعمیر قطعه بستگی دارد. به همین خاطر نمی توان هزینه ای مشخص را برای تعمیرات چرخ گوشت در نظر گرفت. اما اگر از هزینه های تعمیرات دستگاه خود می ترسید، لازم است بدانید که تمامی هزینه های دریافتی از سوی تعمیرکاران امداد آی پی، بر اساس نرخ های مصوبه اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و هیچگونه هزینه جانبی و اضافی ای از شما دریافت نخواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در نمایندگی امداد آی پی

خدمات تعمیرات چرخ گوشت بلک اند دکر در تهران، جزء خدماتی است که امداد آی پی برای تمامی مصرف کنندگان چرخ گوشت بلک اند دکر در نظر گرفته است. از این رو شما می توانید در صورت نیاز به تعمیرات چرخ گوشت خود با تعمیرگاه های امداد آی پی تماس گرفته و از مزایای استفاده از این خدمات بهره مند شوید:

 • اعزام تعمیرکار چرخ گوشت به محل مورد نظر مشتری
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک برای چرخ گوشت
 • ارائه ضمانت نامه و گارانتی معتبر
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر