دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران

ممکن است اجاق گاز شما گاهی اوقات دچار نقص و خرابی شود. امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران به شما این امکان را می دهد تا با بروز هرگونه اشکال و خرابی در اجاق گازتان، در کمترین زمان ممکن ، خرابی اجاق گاز توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص برطرف شود.

برای رفع مشکل پیش آمده در اجاق گاز در هر نقطه از تهران که ساکن می باشید ابتدا با نزدیکترین شعبه‌ی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید و جهت رفع مشکل پیش آمده به اپراتور متصل و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورتی که مشکل پیش آمده جدی بود، تعمیرکاران متخصص مربوطه در کمترین زمان در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز

اجاق گاز یکی از وسایل مهم در منزل می باشد که در صورت خرابی نیاز به تعمیر دارد. در صورتی که اجاق گاز شما دارای رنگ شعله ی استاندارد ( آبی روشن) نباشد باید به تعمیر و رفع مشکل اجاق گازتان بپردازید.

برخی از مشکلات پیش آمده در اجاق گاز عبارتند از:

 • فندک گاز کار نمی کند.
 • فر اجاق گاز گرم نمی شود.
 • شیشه اجاق گاز شکسته است.
 • برد اجاق گاز خراب شده است
 • و…

اجاق گاز وسیله ای است که به صورت مستقیم به گاز شهری متصل می باشد. اگر در هنگام تعمیرات اجاق گاز نکات ایمنی را رعایت نکنید ممکن است اتفاقات ناگواری رخ دهد. پس بهتر است برای تعمیرات اجاق گاز از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

برای تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران

ممکن است اجاق گاز شما گاهی اوقات دچار نقص و خرابی شود. امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در تهران به شما این امکان را می دهد تا با بروز هرگونه اشکال و خرابی در اجاق گازتان، در کمترین زمان ممکن ، خرابی اجاق گاز توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص برطرف شود.

برای رفع مشکل پیش آمده در اجاق گاز در هر نقطه از تهران که ساکن می باشید ابتدا با نزدیکترین شعبه‌ی تعمیرات اجاق گاز تماس بگیرید و جهت رفع مشکل پیش آمده به اپراتور متصل و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورتی که مشکل پیش آمده جدی بود، تعمیرکاران متخصص مربوطه در کمترین زمان در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

تعمیر اجاق گاز رومیزی

این روزها با تعمیراتی که در دکوراسیون منازل اتفاق افتاده است، اجاق گازهای رومیزی یکی از محبوب ترین اجاق گازها محسوب می شوند. با گذر زمان و استفاده ی زیاد، ممکن است اجاق گاز رومیزی شما نیز دچار ایراد و خرابی شود که در این صورت نیاز به تعمیرات دارد.

از جمله اشکالاتی که ممکن است برای گاز رومیزی شما اتفاق بیفتد عبارتند از:

 • نور شعله ی گاز آبی نباشد.
 • شعله روشن نشود.
 • برد کنترل اجاق گاز خراب و تایمر کار نکند.

در صورت بروز هرگونه خرابی در اجاق گاز رومیزی، با تعمیرگاههای مجاز تماس گرفته و از متخصصان تعمیرات اجاق گاز رومیزی کمک بگیرید.

تعمیر فر گاز

اگر اجاق گاز شما فردار می باشد و دچار ایراد شده است، بهتر است هرچه سریعتر برای بروز خرابی های احتمالی بیشتر با تعمیرگاههای مجاز تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید. برخی از ایرادات پیش آمده در فرگاز شما می تواند به صورت زیر باشد:

 1. فر اجاق گاز خاموش می شود که می تواند از مسدود شدن پیلوت باشد.
 2. پیلوت خاموش است که ممکن است از کم بودن گاز پیلوت باشد.
 3. تایمر درست تنظیم نیست یا خراب است که مشکل از برد کنترل اجاق گاز می باشد.
تعمیرگاه اجاق گاز در تهران

تعمیرگاه اجاق گاز در تهران

تعمیرات اجاق در محل و منزل

در صورتی که اجاق گاز شما دچار خرابی شده است و نیاز به تعمیرات دارد، بدون نیاز به حمل و نقل اجاق گاز و در حضور خودتان می توانید با حضور تعمیرکاران امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در محل، مشکل پیش آمده را برطرف کنید.

تعمیرات اجاق گاز در محل و منزل یکی از سرویس های ارائه شده توسط ما می باشد که برای رفاه حال شهروندان صورت گرفته است.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی اجاق گاز

شعب متعدد تعمیرگاه مجاز اجاق گاز برای رفاه حال شهروندان در سطح تهران توسعه یافته است. تمامی تعمیرات صورت گرفته توسط نمایندگی های مجاز دارای گارانتی و پشتیبانی می باشد و همچنین قطعات مورد استفاده اصل و دارای فاکتور و ضمانت نامه هستند.

در صورت بروز هرگونه خرابی با امداد آی.پی تماس گرفته و از متخصصان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

بدون برچسب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید