021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیرات کن

تعمیرات کن

شما ممکن است کاربر هر یک از لوازم تولید برند کن باشید و روزی به مراجعه به تعمیرگاه کن احتیاج پیدا کنید. بیشتر لوازم تولید این برند، اجاق گاز، فر توکار، هود و … هستند. اغلب برای تعمیر این دستگاه‌ها، نیاز است که از یک تعمیرکار کن کمک گرفت. مجموعه امداد آی.پی تعمیرگاه کن در تهران است. این مجموعه به صورت تخصصی بر روی تعمیرات انواع دستگاه‌های تولید این برند متمرکز است. علاوه‌بر تعمیرات، با تماس با تعمیرات کن می‌توانید از کارشناسان این مرکز مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

تعمیرات کن در تهران

مجموعه امداد آی.پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی کن در محل و منزل است. بنابراین اگر با هر یک از لوازم تولید این برند مشکل دارید، در ابتدا می‌توانید با استفاده از راهنمایی‌های مشاوران این مرکز ایراد آن را برطرف نمایید یا در صورت لزوم از تکنسین مربوط بخواهید تا برای بررسی آن به منزل شما مراجعه کند. تمام خدماتی که توسط امداد آی.پی ارائه می‌شوند، دارای یک سال گارانتی هستند.

هدف مجموعه امداد آی.پی در وهله اول کمک به مشتریان است. به همین علت، امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان را فراهم کرده است تا از این طریق بتوانید مشتریان خود را برای تعمیرات کن راهنمایی کند. کارشناسان تعمیرات کن در تهران تلاش کرده‌اند تا با ایجاد امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان، به شما در تعمیرات دستگاه کمک کنند. از ویژگی‌های دیگر این مجموعه می‌توان، به هزینه مناسب خدمات در آن اشاره کرد.

گاهی اوقات ایرادات دستگاه بسیار ساده هستند و شما می‌توانید تنها با به‌کار بستن چند توصیه ساده آن‌ها را در منزل برطرف کنید. احتمالاً اولین اقدام شما برای حل مشکل دستگاهتان، تلاش برای یافتن دلیل ایجاد آن است. اغلب برای این‌کار از جستجو در اینترنت و مشورت با دیگران استفاده خواهید کرد؛ اما این‌کار بسیار زمان‌بر است. همچنین نمی‌تواند آنطور که باید شما را در تشخیص و حل مشکل، راهنمایی کند.

مجموعه امداد آی.پی با ارائه مشاوره تلفنی رایگان، به شما در مورد ایراد دستگاهتان و چگونگی ایجاد و راه‌حل رفع مشکل آن کمک می‌کند. برای تماس با این مجموعه، می‌توانید از شماره تلفن‌های مندرج در همین صفحه استفاده کنید.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی کن

یکی مباحث بسیار مهمی که در مورد تعمیرات کن مطرح است، بحث هزینه آن است. هزینه تعمیرات این وسایل در تعمیرگاه مجاز کن، بسیار مقرون‌به‌صرفه و کم است. زیرا تکنسین‌های این مجموعه موظف‌اند که هزینه تعمیرات را بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت کنند.

آنچه که مسلم است، این است که هزینه تعمیرات لوازم خانگی کن، بسیار کمتر از هزینه تعویض یک دستگاه است. اما اگر برای تعمیرات، تعمیرگاه مجاز کن را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید از مقرون‌به صرفه بودن هزینه آن اطمینان داشته باشید. شما می‌توانید در هر زمان که بخواهید با تعمیرگاه کن تماس بگیرید و پس از شرح ایراد دستگاه خود، از هزینه تعمیرات آن، مطلع شوید.

تعمیرات کن در محل و منزل

منظور از تعمیرگاه کن در محل و منزل چیست؟ به دلیل سنگین‌بودن لوازم تولید این برند و همچنین دشواری در باز کردن و جابه‌جایی، به جای مراجعه شما به تعمیرگاه، تعمیرکار کن، به منزل شما مراجعه خواهد کرد. این امر به خودی خود، سبب کمک به شما به ویژه، افراد پرمشغله خواهد شد.

اما وجه تمایز این مجموعه با سایر تعمیرگاه کن، در سرعت‌عمل در ارائه خدمات است. این مجموعه به دلیل داشتن تعمیرگاه‌های متعدد در تهران، قادر است تکنسین مربوط را از نزدیکترین نمایندگی به محل اعزام کند. این امر سبب می‌شود تا مسافت و ترافیک، اثری در زمان مورد نیاز برای حضور تعمیرکار در محل نداشته باشد.

این مجموعه همچنین از بهترین متخصصان تعمیرات کن استفاده می‌کند. مهارت و حرفه‌ای بودن این تعمیرکاران سبب می‌شود، ایراد دستگاه شما را به سرعت تشخیص دهند و آن را برطرف نمایند.

نحوه ارائه خدمات در  امداد آی.پی: مرکز تعمیرات کن

پس از تماس با کارشناسان تعمیرات کن و شرح مشکل، در صورت نیاز تعمیرکاران امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. در مرحله اول کارشناسان این مجموعه نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس‌ از آن، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

این مجموعه تعمیرگاه مجاز کن در تهران است. منظور از تعمیرگاه مجاز، جایی است که با دارا بودن مجوزهای رسمی در حال فعالیت تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی کن است. این بدین معنی است که کلیه خدمات مربوط به تعمیر انواع لوازم تولید این برند، نظیر هود، اجاق گاز، فر و ماکروفر و … همگی با استفاده از قطعات اصلی، در این مرکز قابل ارائه است. کاربر هر یک لوازم تولید این برند که باشید، می‌توانید با تماس با تعمیرگاه مجاز کن، در رابطه با هزینه و نحوه تعمیرات آن اطلاعات کسب کنید. خدمات قابل ارائه در محل و منزل عبارتند از:

  1. تعمیر هودهای جزیره‌ای، هود مورب دیواری، زیر کابینتی، شومینه‌ای، کلاسیک، لمسی و …
  2. تعمیر اجاق گاز ایستاده، رومیزی، فردار و …
  3. تعمیرات ماکروفر و فر توکار
  4. تعمیر و تعویض سینی و موتور گردان ماکروفر
  5. تعمیر و تعویض، تاچ‌پد، کنترل پنل و برد الکترونیکی
  6. تعویض لامپ هالوژنی و حسگر

و به‌طورکلی، تمامی خدماتی که برای روبه‌راه شدن و استفاده  مجدد از دستگاه نیاز است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرگاه کن در تهران، تماس بگیرید.

سرویس و تعمیرات کن با قطعات اصلی و اورجینال

یکی از اصول بسیار مهم تعمیرات، استفاده از لوازم اصلی در تعمیر یک وسیله است. چراکه قطعات یک دستگاه نیز به مانند اعضای بدن، هر یک برای کار مشخصی طراحی و جایگذاری شده‌اند. استفاده از قطعات غیر اصل و نامرغوب سبب می‌شود، قطعه نتواند کاری را که برای آن تعریف شده است به درستی انجام دهد. به همین علت در مدت کوتاهی پس از تعمیر، به راحتی خراب خواهد شد. تعمیرگاه مجاز کن به منظور جلب رضایت مشتریان و تبدیل آن ها به مشتری دائمی و همچنین به منظور ارتقا کیفیت خدمات خود، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می‌کند.

مشکلات متداول کن

هر یک از لوازم تولید این برند ممکن است، در طول عمر مفید خود با مشکلات متفاوتی مواجه شوند. ممکن است بتوانید با دانستن علائم و ویژگی‌های هر یک از این مشکلات و معایب، مشکلات مربوط به دستگاه خود را تشخیص دهید و حتی آن‌ها را برطرف سازید. در این بخش تعداد کمی از مشکلات متداول هر یک از دستگاه‌های تولید این برند، ذکر شده است. درصورتی‌ که، نتوانستید ایراد  دستگاه خود را در این بخش بیابید یا آن را برطرف کنید، کافیست با تعمیرگاه مجاز کن تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را در رابطه با حل مشکل راهنمایی کنند.

چرا مایکروفر کن گرم نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

دیود: دیود جریان AC را به DC تبدیل می‌کند و ولتاژ را دو برابر می‌کند و تا نزدیک 5000 ولت می‌رساند. این ولتاژ بالا انرژی مورد نیاز مگنترون را برای گرم کردن غذا تأمین می‌کند. اگر دیود بسوزد مگنترون ولتاژ کافی برای کارکردن دریافت نمی‌کند و در نتیجه مانع از گرم شدن مایکروویو می‌شود. اگر دیود سوخته باشد از علائم ظاهری آن مشخص است. اگر سوختگی دیود از علائم ظاهری آن مشخص نبود از یک مولتی متر برای تست پیوستگی جریان استفاده کنید. (هشدار: توجه داشته باشید که ماکروفر می‌تواند حتی زمانی که در برق نیست، مقدار قابل‌توجهی از برق را در خازن ولتاژ بالا ذخیره کند. با توجه به بالا بودن ولتاژ و وجود احتمال برق‌گرفتگی، جایگزینی قطعات الکترونیکی مانند دیود، در مایکروویو بسیار خطرناک است. برای تعویض دیود حتماً از یک متخصص کمک بخواهید)

سوئیچ درب: یک ماکروفر دارای سه یا چهار سوییچ درب است. هنگامی‌که درب ماکروفر بسته می‌شود، سوییچ‌های درب به صورت متوالی عمل می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هریک از سوییچ درب‌ها آسیب ‌دیده باشد ماکروفر گرم نمی‌شود. برای اینکه بفهمید مشکل از سوییچ درب است و کدام‌یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها دچار مشکل شده است از یک مولتی متر برای تست هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید.

مگنترون: مگنترون از ولتاژ بالا برای پخت غذا استفاده می‌کند. اگر مگنترون بسوزد، مایکروویو گرم نمی‌شود. اگر مگنترون از کار افتاده باشد، باید جایگزین شود. به علت هشداری که در بخش توضیحات مربوط به دیود داده شده، توصیه می‌شود برای تعویض مگنترون با آی.پی امداد تماس بگیرید.

عوامل دیگری مانند خازن ولتاژ بالا، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، فیوز حرارتی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است باعث بروز این مشکل شوند، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید.

چرا مکش هود کن ضعیف شده است؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر هود آشپزخانه خود را تازه نصب‌کرده‌اید، تهویه نامطلوب از رایج‌ترین مشکلات آن در این زمان است. خبر خوب این است که این مشکل ادامه‌دار نیست. اگر چند روز صبر کنید، متوجه می‌شوید که این وسیله عمل تهویه را به درستی انجام می‌دهد. اگر این مشکل بعد گذشت چند هفته یا چند ماه از آغاز بکار دستگاه اتفاق افتاد، به این معنی است که فیلترها به درستی تمیز نشده‌اند. تهویه نامطلوب همچنین می‌تواند به دلیل بروز مشکل در هواکشی (منافذی) باشد که هوا را استخراج و آن را به بیرون می‌فرستد. تمیز کردن هر دوی این مؤلفه‌ها در فواصل منظم می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

چرا هود کن صدای بلندی می دهد؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر هود شما درحالی‌که روشن است صدای بلندی ایجاد می‌کند، احتمالاً موتور دستگاه دچار مشکل شده است. عموماً موتور هودها غیر قابل تعمیر هستند و باید تعویض شوند. یکی دیگر از موارد محتمل گیر کردن یک جسم خارجی در محفظه هود است. خودتان می‌توانید هود را باز کنید و پره‌های فن را بررسی کنید.

علت نشت گاز از اجاق گاز کن چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

در صورتی که از اجاق گازی استفاده می‌کنید بهتر است یک ردیاب گاز طبیعی یا ردیاب مونوکسید کربن نصب کنید تا اگر گاز موجود در فضا بیش از حد ایمن باشد زنگ خطر آن به صدا درآید. حس شدن مقدار کمی بوی گاز از اجاق گاز ها متداول است، اما اگر بوی آن از حد نرمال بیشتر باشد، ممکن است جایی از آن دچار نشتی شده باشد. در و پنجره‌ها را باز کنید تا هوای داخل تخلیه شود. هیچ لامپ و یا شعله‌ای (مانند کبریت) روشن نکنید. کوچک‌ترین جرقه ممکن است باعث بروز آتش‌سوزی شود. شیر گاز را با کف چک کنید. در صورتی که نتوانستید منشأ نشتی را پیدا کنید، با آی.پی امداد تماس بگیرید.

مشکلات گرمایش اجاق گاز های القایی (مغناطیسی) کن چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

مشعل‌ها در اجاق گاز های القایی اندکی متفاوت از اجاق‌های برقی عمل می‌کنند؛ زیرا آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها بجای گرم شدن المنت به‌طور مغناطیسی گرما را انتقال می‌دهند. این مسئله باعث ارتقا کارایی و ایمنی عملکرد آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌شود؛ اما این بدان معنی است که فقط تابه‌های آهنی روی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها کار می‌کنند.(آهن در اینجا به معنی ترکیب شامل آهن است). اگر ظرف مورداستفاده شما از مواد آهنی تشکیل‌شده اما گرمایش اجاق هنوز دچار مشکل است، دستگاه شما نیاز به بررسی توسط یک متخصص را دارد. برای تعمیر آن با آی.پی امداد تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی کن در تهران

از ویژگی‌های مهم تعمیرگاه مجاز کن، می‌توان به هزینه پایین تعمیرات، داشتن مجوزهای رسمی، سرعت عمل در ارائه خدمات، استفاده از قطعات اصلی در تعمیر، ارائه خدمات در محل، استفاده از تعمیرکاران ماهر و متخصص برای تعمیرات کن و … اشاره کرد. اما مهم‌ترین ویژگی تعمیرگاه مجاز کن، گارانتی خدمات است که تضمینی برای حرفه‌ای بودن و استفاده از قطعات مرغوب برای تعمیرات است.

نمایندگی تعمیرات کن در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات کن در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات کن در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات کن در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر کن در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

امتیاز
دیدگاهی بنویسید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر