کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت

کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت Bauknecht

کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت
کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت

احتمالاً تابحال یخچال فریزر باکنشت شما اروری داده است و شما معنی و مفهوم آن ارور را متوجه نشده اید. در این مطلب قصد داریم علت و نحوه رفع ارور یخچال باکنشت یا همان کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت را ابتدا در جدول به صورت خلاصه و سپس به صورت کامل برای شما شرح دهیم. همچنین سعی کرده ایم قطعه خراب در هر ارور را نیز معرفی کنیم.

شما پس از مطالعه این مطلب تا حد زیادی قادر خواهید بود بدون نیاز به تعمیرکار مشکلات مربوط به یخچال فریزر خود را حل کنید.

 

چنانچه پس از مطالعه ارورها موفق به تعمیر یخچال فریزر باکنشت خود نشدید با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات باکنشت تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام شود.

کد خطا و ارور یخچال فریزر باکنشت

مشکلبررسی/تعمیر
یخچال فریزر کار انجام نمی‌دهد.ممکن است یخچال به برق متصل نباشد یا دوشاخه مشکل داشته باشد یا دستگاه خاموش باشد یا فیوز برق مشکل داشته باشد و یا سیم برق خراب شده باشد.
دمای داخل یخچال و فریزر به مقدار لازم پایین نیستممکن است درب‌ها به درستی بسته نشده باشند یا یخچال نزدیک اجاق گاز نصب شده باشد و یا دریچه گردش هوا بسته باشد.
آب در پایین محفظه‌ی یخچال می‌ماند.ممکن است قسمت تخلیه آب دیفراست بسته باشد.
برفک زیادی در فضای فریزر ایجاد می‌شودممکن است درب به درستی بسته نشده باشد و یا ماده‌های غذایی مانع بسته شدن در می‌شوند.
یخچال فریزر صدای زیادی داردممکن است یخچال فریزر درست نصب و راه‌اندازی نشده باشد و یا لوله‌های پشت برخورد می‌کنند یا لرزش دارند
برفک زیادی در فضای دمای کم به وجود می‌آیدممکن است در کاملا بسته نشده باشد یا ماده‌های غذایی داخلی مانع کامل بسته شدن در می‌شوند.
دما به مقدار لازم پایین نیستممکن است در به‌خوبی بسته نمی‌شود یا یخچال فریزر نزدیک اجاق گاز وصل شده است یا ترموستات دقیق تنظیم نشده است و یا شبکه گردش هوا بسته شده استو
دما بسیار پایین استممکن است تنظیمات ترموستات غلط باشد.
ال‌ای‌دی سرخ رنگ در کنترل پنل فریزر روشن است و صدای هشدار می‌دهد.احتمالا مقدار زیادی ماده غذایی تازه درون یخچال فریزر گذاشته‌اید یا درب فریزر به خوبی بسته نشده است.

 

در صورت مواجهه با هر مشکلی در یخچال باکنشت ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر باکنشت تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر باکنشت با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص یخچال فریزر باکنشت به محل شما می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code