دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات الجی

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات یخچال الجی دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی یخچال الجی فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور یخچال الجی

اگر یخچال الجی شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال الجی کلیک کرده و علت ارور یخچال الجی که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی یخچال الجی

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی یخچال الجی را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران: برند کره‌ای ال جی از جمله برندهایی است که در سطح کشور ما از مصرف کنندگان بسیار زیادی برخوردار است. به جرأت می‌توان گفت که در زمینه‌ی لوازم خانگی، برند ال جی در زمره‌ی سه برند پر فروش کشور است و رقبای سرسخت آن بوش و سامسونگ هستند. احتمالاً شما که در این صفحه قرار دارید نیز یکی از مصرف کنندگان محصولات ال جی هستید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران آماده‌ی دریافت تماس شما و اعزام متخصص یخچال ال جی به محل زندگی‌تان است. با تماس شما، ابتدا سعی خواهد شد که از طریق مشاوره‌ی تلفنی ایراد یخچال برطرف گردد، در صورتی که مشاوره مفید نباشد متخصص یخچال ال جی کمتر از یک ساعت پس از تماس شما در منزل‌تان حضور پیدا خواهد کرد و یخچال ال جی را در برابر دیدگان شما تعمیر خواهد نمود.

با تعمیر یخچال ال جی توسط متخصص، یک گارانتی سه تا دوازده ماهه به شما اعطا خواهد گردید. ضمناً این اطمینان را به شما می دهیم که متخصص در صورت نیاز به تعویض قطعات، حتماً از قطعاتی فابریک، اورجینال و درجه یک استفاده خواهد کرد. هزینه‌ی تعمیر نیز مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است که در این مورد پیش از اعزام متخصص، با شما توافق خواهد شد.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی

مشکلات رایج یخچال ال جی

در تماس‌های متعددی که با ما در ارتباط با خرابی یخچال ال جی شده، یک سری مشکل بیشتر از سایر مشکلات دیده می‌شوند. رایج‌ترین پرسش‌هایی که مشتریان از ما می‌پرسند عبارت اند از:

 • چرا یخچال الجی سرما ندارد ؟
 • چرا یخچال ال جی برفک می زند ؟
 • چرا یخچال ال جی اتومات نمی کند ؟
 • جرا یخچال ال جی صدا می دهد ؟
 • چرا یخچال ال جی روشن نمی شود ؟
 • فیلتر آب یخچال ال جی را از کجا باید تهیه کنیم ؟
 • نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران کجا است ؟

هر یک از این مشکلات و یا هر مشکل دیگری که در یخچال ال جی شما به وجود آمده باشد، می‌توانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال ال جی در تهران

برای دسترسی به خدمات متنوع تعمیر یخچال ال جی در تهران، بهتر است به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال ال جی مراجعه کنید. تعمیرگاهی که با استفاده از افراد مختلف که هرکدام تخصص خاص و ویژه خود را دارند، بهترین خدمات را برای رفع عیب از یخچال ال جی شما ارائه دهند.

با توجه به نیازی که دارید، باید خدمات مربوط به همان نیاز را از تعمیرگاه مرکزی یخچال ال جی بخواهید. مشخص است تعمیرگاهی که برای تمامی موارد فوق تنها از یک یا چند تعمیرکار غیرتخصصی استفاده می‌کند، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای شما به‌حساب آید.

امداد آی.پی به‌عنوان تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال ال جی و یک واحد حرفه‌ای تعمیر انواع یخچال ال جی توانسته در طول سال‌های گذشته با ارائه خدمات تخصصی بهترین نتایج را از رضایت مشتری به دست آورد. کافی است با تماس با مرکز پشتیبانی این مجموعه، از مشاوره رایگان برای اخذ خدمات نیز بهره‌مند شوید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

راهنمای استفاده از یخچال ال جی

با استفاده‌ی اصولی و درست از یخچال ال جی، بخشی از مشکلات احتمالی بروز نخواهند کرد. بنابراین برای آن که از میزان بروز مشکلات و ایرادات در یخچال ال جی خود بکاهید، بهتر است استفاده‌ای اصولی از یخچال ال جی خود داشته باشید. ما در ادامه با ذکر نکاتی مهم و مفید در راستای استفاده‌ی اصولی از یخچال ال جی، شما را در انجام این کار، یعنی استفاده‌ی صحیح از یخچال، کمک می‌کنیم. این نکات عبارت اند از:

1- یخچال را در محلی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید است نصب نکنید.
2- یخچال نباید در نزدیکی گاز و ماکروفر و هر وسیله‌ی حرارت زا نصب شود.
3- به هنگام نصب یخچال، از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید. عدم تراز بودن یخچال موجب افزایش صدای یخچال و کاهش کارایی آن خواهد شد.
4- به هیچ عنوان مواد غذایی داغ و خیلی گرم را در یخچال قرار ندهید. ابتدا آن‌ها را در محیط خانه قرار دهید تا دمای‌شان به دمای محیط برسد و سپس آن‌ها در درون یخچال بگذارید.
5- بطری‎های نوشابه و قوطی‌های کنسرو را در فریزر نگذارید. احتمال ترکیدن آن‌ها وجود دارد.
6- مواد غذایی را جهت نگهداری در فریزر، در ظروف شیشه‌ای نریزید.
7- در هیچ شرایطی منافذ تهویه‌ی یخچال را مسدود نکنید و یا نپوشانید.
8- برای تمیز کردن یخچال، حتماً آن را ابتدا خالی کرده و سپس خاموش کنید.
9- بین یخچال و کابینت بالایی حداقل 10 سانتی متر فاصله بگذارید.
10- از سه راهی استفاده نکنید و یخچال را مستقیماً به پریز برق شهری متصل کنید. ضمناً این پریز بهتر است از نوع ارت دار یا اتصال به زمین باشد.
11- از قرار دادن مواد اشتعال‌زا مانند الکل، بنزین و قوطی‌های اسپری در یخچال اجتناب نمایید.
12- هیچ‌گاه با دست خیس دوشاخه را به برق نزنید.
13-تا جای امکان، مواد غذایی را در ظروف در بسته گذاشته و سپس در یخچال قرار دهید.
14- لیوان پر از آب را در بالای یخچال نگهداری نکنید.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر یخچال ال جی دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر یخچال ال جی شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر یخچال ال جی نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

شماره تلفن خدمات یخچال الجی

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425

لینک های مرتبط با نمایندگی تعمیرات یخچال: