نمایندگی تعمیرات بوش

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور ماشین لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش شما ارور می‌دهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش کلیک کرده و علت ارور ماشین لباسشویی بوش که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی لباسشویی بوش

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بوش را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش: اگر از جمله مصرف کنندگان محصولات برند بوش هستید و از ماشین لباسشویی این برند استفاده می‌کنید و به دنبال نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش می‌گردید، مکان مناسبی آمده‌اید. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران و کرج آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان در راستای سرویس لباسشویی بوش هستیم.

شما مصرف کنندگان محصولات برند بوش باید بدانید که تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش و یا یک نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران معتبر چه ویژگی هایی دارد تا بتوانید آن را به درستی انتخاب نمایید. باید بگوییم که از مهم ترین ویژگی های یک نمایندگی معتبر تعمیرات سرعت عمل در انجام خدمات است. پس از تماس با نمایندگی تعمیرکار باید در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شود. همچنین بر تن داشتن لباس فرم یکی از الزامات یک نمایندگی معتبر تعمیرات لباسشویی بوش است که باید به آن توجه نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور

مجموعه امداد آی.پی، نمایندگی مجاز تعمیرات بوش، خدمات دیگری در زمینه تعمیرات محصولات بوش نیز ارائه می کند. در صورت نیاز به این خدمات کلیک کنید:

تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی بوش در تهران

شما عزیزان باید بدانید که امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش در تهران موظف به استفاده از قطعات اصل و فابریک این برند است. به علاوه پس از اتمام کار تعمیرکار در محل باید به شما در خصوص خدمات صورت گرفته ضمانت نامه رسمی ارائه نماید .

امداد آی.پی همه ی ویژگی های فوق را داراست و علاوه بر آن برای کاهش هزینه های مشتریان لباسشویی بوش و همچنین صرفه جویی در زمان در سراسر تهران دارای شعب متعدد می باشد.

بنابراین هر مشکلی که در ماشین لباسشویی بوش شما به وجود آمده، نگران نباشید. با امداد آی.پی به عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش در تهران و کرج تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت پس از تماس‌تان، شاهد حضور متخصصِ دوره دیده و مجرب در منزل در راستای تعمیر ماشین لباسشویی بوش باشید.

مشکلات ماشین لباسشویی بوش

با وجود کیفیت بالای ماشین‌های لباسشویی بوش، در اثر شرایط مختلف ممکن است مشکلاتی در این محصولات بروز کنند. با توجه به تماس‌هایی که با ما شده، دریافته‌ایم که یک سری مشکل به نسبت سایر مشکلات بیش‌تر در ماشین‌های لباسشویی بوش بروز می‌کنند. این مشکلات، موارد زیر هستند:

 • لباسشویی بوش، لباس‌ها را خوب نمی شوید .
 • دیگ لباسشویی نمی چرخد .
 • لباسشویی روشن نمی شود .
 • لباسشویی برق می دهد .
 • ماشین لباسشویی در حین کار صدا می دهد و تکان می خورد .
 • درب لباسشویی بسته نمی شود .
 • درب لباسشویی قفل شده و باز نمی شود .
 • زمانی که خشک کن شروع به کار می کند، ماشین لباسشویی صدا می دهد .
 • تایمر لباسشویی خراب شده است.
 • لاستیک درب لباسشویی دچار مشکل شده .

آیا یکی از این مشکلات در ماشین لباسشویی شما به وجود آمده؟ آیا مشکلی غیر از این مشکلات در لباسشویی بوش شما بروز کرده است؟ نگران نباشید. تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. متخصص تمامی مراحل تعمیر لباسشویی بوش را در منزل شما و در برابر دیدگان‌تان انجام خواهد داد. هیچ نیازی به خروج لباسشویی از منزل نخواهد بود و بنابراین دردسرهای این کار را تجربه نخواهید کرد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در محل و منزل

مطمئن باشید انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش بسیار مهم است. در نتیجه تا جای ممکن وسواس به خرج دهید و تحقیق کنید. به‌ویژه اگر نیاز به تعمیرات خاصی مثل تعمیر ماشین لباسشویی بوش دارید، بهتر است حتما توسط متخصص باتجربه انجام شود.

در نتیجه به‌سادگی به تعمیرکاران و تعمیرگاه‌های نامعتبر اطمینان نکنید تا بعدها پشیمان نشوید. مجموعه بزرگ امداد آی.پی به‌ عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل و منزل به‌ویژه تعمیر ماشین لباسشویی بوش شناخته می‌شود که می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو به حرفه‌ای بودن این تیم پی ببرید. برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

 1. بهتر است برای استفاده‌ای بهتر از ماشین لباسشویی بوش و کاهش میزان بروز مشکلات در آن، نکات زیر را رعایت کنید:
  محل نصب لباسشویی بوش باید از شرایط زیر برخوردار باشد:
  در معرض بارش باران و برف نباشد.
  دمای آن در زمستان به زیر صفر درجه نرسد.
  دارای شیر آب، لوله تخلیه و پریز برق باشد.
  در معرض تابش مستقیم نور آفتاب نباشد.
  حداقل 30 سانتی متر با اجاق گاز فاصله داشته باشد.
 2. جسم سنگین بر روی ماشین لباسشویی بوش نگذارید.
 3. لباسشویی بوش را به طور مستقیم به پریز برق ارت دار متصل کنید. بهتر است از سه راهی استفاده نکنید.
 4. پیش از قرار دادن البسه در ماشین لباسشویی، بهتر است آن‌ها را از لحاظ جنس و رنگ دسته بندی کرده و سپس هر دسته را به صورت جداگانه در ماشین لباسشویی قرار دهید. این کار موجب می‌شود که بهتر بتوانید از برنامه‌های شستشوی مطابق با هر دسته استفاده کنید.
 5. بین هر دو شستشوی متوالی، یک ساعت فاصله بگذارید.
 6. توجه داشته باشید که نباید مواد شوینده را بر روی البسه بریزید. جای مواد شوینده فقط در مخزن مواد شوینده است.
 7. از شوینده‌های ملایم، به اندازه‌ی گنجایش مخزن شوینده‌ی دستگاه، استفاده شود، چرا که استفاده از مقدار شوینده‌ی بیش از گنجایش مخزن می‌توان باعث آسیب دیدن ماشین لباسشویی شود.
 8. به هنگام قرار دادن البسه در دیگ نیز به گنجایش دیگ دقت کنید. بیش از گنجایش دیگ نباید البسه در آن قرار دهید.
 9. از سیستم پیش شستشو فقط برای لباس‌هایی که خیلی کثیف هستند استفاده کنید. برای سایر البسه، استفاده از این سیستم افزایش مصرف انرژی را در پی خواهد داشت.
 10. قبل از قرار دادن لباس‌ها در دیگ، جیب‌های آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید.
 11. برای تمیز کردن ماشین لباسشویی بوش، حتماً شیر آب را ببندید و دوشاخه را از پریز خارج کنید.
 12. هر نوع اختلالی که در عملکرد ماشین لباسشویی بوش به وجود آمد، با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش تماس بگیرید.

شماره تلفن خدمات ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425