راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول

تعداد زیادی از هم‌وطنان‌مان طرفدار پروپاقرص برخی از برندهای بزرگ و با سابقه هستند و همواره به هنگام خرید، اولین اولویت‌شان محصولات برند مورد علاقه‌شان است. ویرپول، یکی از این برندهاست. این برند با سابقه در سطح کشورمان از طرفداران زیادی برخوردار است و به همین دلیل محصولات آن از ماشین لباسشویی گرفته تا ماشین ظرفشویی یخچال در منزل بسیاری از ایرانیان پیدا می‌شود.

اگر شما نیز یکی از مصرف کنندگان محصولات ویرپول هستید و از ماشین ظرفشویی این برند در منزل استفاده می‌کنید، تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید. در ادامه به نکات مهم و کاربردی موجود در راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول پرداخته خواهد شد تا با در نظر داشتن این نکات بتوانید از ماشین ظرفشویی به شکلی ساده‌تر، بهتر و ایمن‌تر استفاده کنید.

ویژگی‌های کلی ماشین ظرفشویی های ویرپول

پیش از آن که نکات مهم و کاربردی موجود در راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول را ذکر کنیم، بهتر است ابتدا به همراه یکدیگر مروری بر ویژگی‌های کلی ماشین‌های ظرفشویی ویرپول بر طبق آن چه که در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ویرپول آمده داشته باشیم. مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین ظرفشویی‌های ویرپول موارد زیر هستند:

1- شستشوی تأخیری: با استفاده از این قابلیت می‌توانید فرآیند شستشوی ظروف را به تأخیر بیندازید و آن را به ساعت دلخواه موکول کنید. مثلاً می‌توانید تنظیم کنید که ماشین لباسشویی در 3 ساعت بعد ظروف را بشوید.

2- قفسه‌های جادار و مخصوص: در ظرفشویی‌های ویرپول، قفسه‌ها کاملاً جادار بوده و برای انواع ظروف به صورت مخصوص تعبیه شده‌اند. یک جای مخصوص برای قاشق‌، یک جای مخصوص برای بشقاب و به همین ترتیب. نکته‌ی دیگری که درارتباط با قفسه‌های ظرفشویی‌های ویرپول وجود دارد این است که این قفسه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که میزان درجه‌ی حرارت خواسته شده می‌تواند به تمامی نقاط ظرف شویی به شکلی یکنواخت برسد.

3- برنامه‌های شستشو: همچون سایر ظرفشویی‌های جدید، ماشین‌های ظرفشویی ویرپول نیز از تعدادی برنامه‌ی شستشو جهت شستشوی بهترِ ظروف برخوردار هستند. از میان این برنامه‌ها می‌توان به برنامه‌ی شستشوی سریع، جهت شستشوی سریع ظروفی که خیلی کثیف نیستند اشاره کرد. همچنین بر روی کنترل پنل ظرفشویی‌های ویرپول دکمه‌ی START/PAUSE وجود دارد و در نتیجه این امکان که فرآیند شستشو را بتوان برای چند دقیقه‌ای متوقف کرد فراهم است.

4- سایر ویژگی‌ها: از سایر ویژگی‌های ماشین ظرفشویی‌های ویرپول می‌توان به سبد سوم، حس ششم (مدیریت تنظیم مصرف آب)، 24 آب پاش جهت پاک کنندگی بهتر، صدای کم و خشک کن حرفه‌ای اشاره داشت.

در کل اگر از ماشین ظرفشویی‌های ویرپول در منزل استفاده می‌کنید، انتخاب خوبی داشته‌اید.

راهنمای استفاده در راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول

اکنون نوبت به آن رسیده که به مهم ترین نکات موجود در راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول پرداخته شود:

1- ماشین ظرفشویی را در کنار بخاری، ماکروفر و یخچال نصب نکنید. حتماً باید فاصله‌ای حداقل 30 سانتی متری میان آن‌ها وجود داشته باشد.

2- اجازه ندهید کودکان از ماشین ظرفشویی به عنوان وسیله‌ی بازی استفاده کنند.

3- اجازه‌ی دسترسی کودکان به مواد شوینده را ندهید. این مواد قلیایی بوده و در صورت خورده شدن بسیار خطرناک خواهند بود.

4- به هنگام عدم استفاده از ماشین ظرفشویی سیم آن را از پریز بکشید.

5- برای از پریز کشیدن سیم، حتماً از دوشاخه دست بگیرید و نه خودِ سیم.

6- برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی حتماً آن را خاموش کرده و سیم آن را از برق بکشید.

7- جهت تمیز کردن ماشین ظرفشویی ویرپول، به هیچ وجه از موادی که از قابلیت ساینده بودن برخوردار هستند استفاده نکنید. به جای این مواد می‌توانید از یک دستمال نازک استفاده کنید.

7- پیش از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی ویرپول، تکه‌های غذای چسبیده به ظروف را پاک کنید.

8- سعی کنید جهت استفاده از تمام ظرفیت و راندمان دستگاه، کلِ گنجایش ظرفشویی را پر کنید و صرفاً برای یکی دو بشقاب و قاشق از ظرفشویی ویرپول استفاده نکنید.

9- طبق توصیه‌ی راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی ویرپول بهتر است هر ظرف را در جای مخصوص خود قرار دهید. ضمناً برای شستشوی بهتر باید دهانه‌ی ظروف رو به پایین باشد.

10- حتماً از مواد شوینده‎ی مخصوص ظرفشویی استفاده کنید و نه مواد شوینده‌ی معمولی. برای استفاده از نمک نیز به هیچ عنوان از نمک طعام استفاده نکنید.

11- قرص‌های ماشین ظرفشویی هم نقش جلا دهنده را دارند و هم نمک. بنابراین هر زمان که از قرص ماشین ظرفشویی استفاده کردید، دیگر نیازی به استفاده از نمک و جلا دهنده نیست.

12- هنگامی که ظروف شما کم هستند و آن چنان هم کثیف نیستند، به میزان بسیار کمی از مواد شوینده استفاده نمایید.

ایرادات احتمالی ماشین ظرفشویی ویرپول

رایج‌ترین ایرادهایی که ممکن است در ماشین ظرفشویی‌های ویرپول به وجود آیند عبارت اند از:

  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
  • خاموش شدن ظرفشویی پس از روشن شدن
  • باز یا بسته نشدن درب
  • نشت آب
  • تمیز شسته نشدن ظروف
  • لرزش و یا صدای بیش از اندازه

در صورت مواجهه با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی ویرپول ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص ماشین ظرفشویی ویرپول به محل شما می‌باشد.


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید