راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

شستشوی بهتری را از ماشین ظرفشویی وستینگهاوس خواهید دید اگر بر طبق نکات موجود در راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس عمل کنید. در ادامه به کاربردی‌ترین و به دردبخورترین نکات موجود در راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس پرداخته خواهد شد. این نکات را به کار گیرید تا فرآیند شستشوی ظروف شما توسط ماشین ظرفشویی وستینگهاوس به امری ساده و ایمن تبدیل شود.

مروری بر پیشینه‌ی کمپانی وستینگهاوس

وستینگهاوس شرکتی قدیمی بود که از زمان آغاز به کار آن بیش از 130 سال می‌گذرد. این شرکت آمریکایی، در زمینه‌ی تولید رادارها و موتور هواپیما از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های جهان بود. از همان زمانی هم که وارد کار در حیطه‌ی تولید لوازم خانگی برقی شد توانست به همگان نشان دهد که در این زمینه نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد و می‌تواند رقیبی سرسخت برای سایر کمپانی‌های تولید‌کننده‌ی لوازم خانگی برقی باشد. در سال 1996، شرکت وستینگهاوس با خریداری شرکت سی‌بی‌اس، تحت عنوان شرکت سی‌بی‌اس به فعالیت ادامه داد تا این که در فروردین ماه سال گذشته شاهد اعلام ورشکستگی شرکتِ با سابقه‌یِ وستینگهاوس بودیم.

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

نکاتی که در ادامه می‌آیند، گلچینی از نکات موجود در راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس هستند. با به کار گیری این نکات، شستشویی امن و عالی برای شما فراهم خواهد شد:

1- ماشین ظرفشویی وستینگهاوس را در کنار بخاری و یا یخچال نصب نکنید.

2- ترجیحاً ماشین ظرفشویی را مستقیم به پریز برق بزنید و از استفاده از سه راهی خودداری کنید.

3- ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس از چند برنامه‌ی شستشو برخوردار هستند. بنابراین ظروف را ابتدا دسته بندی کرده و هر دسته را به صورت جداگانه در ماشین ظرفشویی قرار دهید و از برنامه‌ی شستشوی مخصوص استفاده کنید. مثلاً می‌توانید ظروف نه چندان کثیف را یک دسته کنید و پس از قرار دادن در ماشین ظرفشویی، از برنامه‌ی شستشوی سریع استفاده نمایید.

4- قرص ماشین ظرفشویی ماده‌ای بسیار کاربردی در استفاده از ماشین‌های ظرفشویی است. این قرص از سه تکه، یعنی تکه‌های پودر، مایع جلادهنده و نمک تشکیل می‌شود. نکته‌ای که در ارتباط با این قرص وجود دارد این است که در صورت قرار دادن یک قرص ماشین ظرفشویی در مخزن پودر ظرفشویی یا کف قسمت داخلی آن، دیگر نیازی به استفاده از مایع جلا دهنده و نمک نیست.

5- بهتر است زمانی که ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار می دهید، این کار را به گونه‌ای انجام دهید که دهانه‌ی ظروف رو به پایین باشد. .

6- در صورتی که ظروف شما خیلی کثیف بودند، می‌توانید از قابلیت شستشوی اولیه یا همان پیش شستشو استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت، پیش از شستشوی اصلی یک شستشوی اولیه نیز روی ظروف شما انجام می‌شود و پس از کاهش آلودگی، ظروف آماده‌ی شستشوی اصلی می‌شوند. فقط به خاطر داشته باشید که از این سیستم صرفاً برای ظروف خیلی کثیف استفاده کنید، چرا که در صورت استفاده‌ی مکرر میزان مصرف انرژی افزایش می‌یابد.

7- ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس از سیستم شستشوی تأخیری برخوردار اند. با استفاده از این سیستم، می‌توانید فرآیند شستشو را تا 24 ساعت به تأخیر بیندازید. مثلاً می‌توانید تنظیم کنید که ظروف در ساعت 2 شب شسته شوند.

8- درجه‌ی تنظیم سختی آب باید پیش از شروع به کار دستگاه در حالت مناسب قرار داده شود. جهت تشخیص درجه‌ی مناسب سختی آب می‌توانید از ورقه‌ی مخصوص سنجش سختی آب استفاده کنید.
مطابق با توصیه‌ی راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس  برای این سنجش باید ابتدا مقداری از آب شهری را در ظرفی ریخته و ورق سنجش‌گر میزان سختی آب را داخل آن قرار دهید. بعد از تقریباً یک دقیقه، باید نوار را از آب خارج ساخته و با توجه به تعداد خانه‌های سبزی که تغییر رنگ داده‌اند، درجه‌ی مناسب را برای تعیین سختی آب انتخاب نمایید.

9- به خاطر داشته باشید که برای شستن ظروف با ماشین ظرفشویی وستینگهاوس باید از مواد شوینده‌ی مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید و نه مواد شوینده‎‌ی مخصوص دست.

10- زمانی که ظروف شما کم هستند، به میزان بسیار کمی از مواد شوینده استفاده کنید.

11- برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی، پریز آن را از برق بکشید. همچنین به هیچ وجه از موادی که از قابلیت ساینده بودن برخوردار هستند استفاده نکنید، در عوض می‌توانید از یک دستمال نازک استفاده کنید.

12- بر طبق توصیه‌ی راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس هر گونه ایرادی که در ماشین ظرفشویی وستینگهاوس به وجود آمد نباید خود شما به عنوان یک فرد غیر متخصص اقدام به تعمیر کنید، بلکه حتماً باید با نمایندگی تماس بگیرید. رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی‌های وستینگهاوس به وجود آیند موارد زیر هستند:

  • روشن نشدن دستگاه
  • خاموش شدن آن پس از روشن شدن
  • باز یا بسته نشدن درب
  • نشت آب
  • خوب شسته نشدن ظروف

در صورت مواجهه با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی وستینگهاوس ، با امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس تماس بگیرید.

امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس با دارا بودن بیش از 50 سال سابقه کار در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی و با داشتن کادری متخصص و مجرب، آماده‌ی اعزام متخصص ماشین ظرفشویی وستینگهاوس به محل شما می‌باشد.


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید