دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر در تهران

نمایندگی های تعمیر ماکروفر نیز به فراخور کاربرد این وسیله در سطح شهر افزایش پیدا کرده است. امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروویو و مایکروفر در تهران است. این مجموعه مدت زیادی است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر ماکروفر فعال است. اگر ماکروفر شما دچار مشکلی شده است که نمی‌دانید چگونه آن را حل کنید و یا در مورد چگونگی سرویس و نگهداری آن سؤالی دارید، بهتر است با امداد آی.پی تماس بگیرید. این مجموعه مشاوره تلفنی رایگان در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ارائه می‌دهد. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به‌سادگی از عیوب دستگاه خود مطلع شوید. این مجموعه ارائه‌دهنده خدمات تعمیر ماکروفر در محل است. یعنی دیگر نیازی نیست برای تعمیر ماکروفر خود آن را به تعمیرگاه ببرید. کلیه خدمات این مجموعه با گارانتی یک‌ساله امداد آی.پی ارائه می‌شود.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر با ارائه مشاوره تلفنی رایگان

در هنگام خرابی یکی از وسایل منزل مانند مایکروویو، کمبود وقت از عواملی است که مانع این می‌شود که بتوان به مشکل دستگاه رسیدگی کرد. از طرفی ماکروفر به ویژه برای همین دسته افراد که با کمبود وقت مواجه هستند وسیله‌ای حیاتی است. بنابراین بسیاری از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها ترجیح می‌دهند به دنبال راهی باشند تا دستگاه را خودشان تعمیر کنند. اگر این اتفاق بیفتد دیگر مجبور نیستند برای تعمیر این وسیله پا در ترافیک تهران بگذارند و بخش زیادی از وقت خود را برای گشتن به دنبال نمایندگی تعمیر ماکروفر هدر بدهند.

بسیاری از افراد نیز ممکن است در مورد ایراد وسیله خود کنجکاو باشند و ساعت‌ها از وقت خود را برای گشتن در اینترنت صرف کنند. امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران، امکان مشاوره تلفنی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. کارشناسان این مرکز کلیه سؤالات شما اعم از علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر و در موارد ممکن حتی سؤالات شما درباره نحوه تعمیر آن را پاسخ می‌دهند. بنابراین دیگر نیازی نیست هزاران سایت باز کنید تا بلکه مشکل دستگاه خود را بیابید. با یک تماس کوتاه با امداد آی.پی پاسخ سؤالات خود در زمینه تعمیر ماکروفر را دریافت کنید.

این کارشناسان با حسن نیت توصیه‌های لازم را برای برطرف کردن مشکل دستگاه در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر دستگاهتان دچار مشکل خاصی نیست، می‌توانید امیدوار باشید که ایراد آن با این توصیه‌ها برطرف شود. اگر دستگاه شما نیاز به بررسی توسط یک متخصص را دارد، دیگر نگران ترافیک و تلف شدن وقت و … نباشید. تکنسین‌های تعمیر مایکروفر امداد آی.پی هستند که برای بررسی و تعمیر وسیله به شما مراجعه می‌کنند. با امداد آی.پی تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان این مرکز استفاده کنید.

هزینه تعمیرات ماکروفر

با توجه به این مسئله که ماکروفر دستگاهی است که با استفاده از امواج کوتاه مایکروویو انرژی بالایی تولید می‌کند. شاید بسیاری از شما فکر کنید که هزینه تعمیرات این وسیله بسیار بالا است. البته نمایندگی‌های غیر مجازی هستند که به بهانه‌های مختلف هزینه زیادی را برای تعمیر این دستگاه از مشتری دریافت می‌کنند. مجموعه امداد آی.پی از تعمیرگاه‌های مجاز مایکروفر در تهران است. این مجموعه با مجوزهای رسمی در حال فعالیت است. هزینه دریافتی برای تعمیر ماکروفر در امداد آی.پی، کاملاً بر اساس نرخ تصویب شده است.

نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماکروفر مانند امداد آی.پی، هزینه تعمیرات را با توجه به تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه و قطعات تعویضی و … بر اساس این نرخ مصوب، محاسبه می‌کنند. هزینه تعمیر این وسیله نیز مانند سایر وسایل چندان بالا نیست. بهتر است پیش از تصمیم برای خرید یک وسیله جدید، مشکل دستگاه را بفهمید و هزینه تعمیر آن را نیز بپرسید. در صورتی که هزینه تعمیرات را بدانید بهتر می‌توانید در مورد تعمیر ماکروفر و یا خرید یک وسیله جدید تصمیم‌گیری کنید. اگر برای دانستن هزینه تعمیرات به نزدیک‌ترین تعمیرگاه محل خود مراجعه کنید، احتمالاً با این پاسخ مواجه می‌شوید که دستگاه شما باید باز شود تا هزینه تعمیرات آن قابل تخمین باشد. باز کردن دستگاه نیز به منزله شروع تعمیر است. درحالی‌که یک متخصص تعمیر ماکروفر حرفه‌ای، به راحتی و از روی علائم آن می‌تواند مشکل احتمالی را حدس بزند. برای پرسش در مورد هزینه تعمیرات مایکروفر در تمامی انواع و برندهای آن با امداد آی.پی تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل و منزل

همان‌طور که گفته شد کسانی که ماکروفر جزو اعضای حیاتی منزل آنان محسوب می‌شود، اغلب افراد پرمشغله‌ای هستند. آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها حتی وقت کافی برای غذا خوردن هم ندارند چه برسد به اینکه ساعت‌ها ا ز وقت خود را برای تعمیر یکی از وسایل آشپزخانه تلف کنند. امداد آی.پی برای رفع مشکل افراد پرمشغله و به‌طورکلی خدمت به مشتریان خود، خدمات تعمیر ماکروفر را در محل ارائه می‌دهد. ارائه خدمات تعمیر مایکروفر در محل، در وهله اول سبب صرفه‌جویی در وقت مشتریان می‌شود. با توجه به اینکه تعمیر وسیله جلوی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها و در منزلشان انجام می‌شود، مشتریان می‌توانند تمام مراحل تعمیر را مشاهده کنند و با اطمینان خاطر هزینه آن را بپردازند.

علاوه بر موارد گفته‌شده، مجموعه امداد آی.پی دارای شعب متعدد تعمیر ماکروفر در سطح تهران است. این امر موجب شده است تا تکنسین مربوط، در کوتاه‌ترین زمان در محل حاضر شود و سرعت عمل خدمت‌رسانی بالا برود. این مجموعه تلاش کرده است باتجربه‌ترین و با دانش‌ترین متخصصان تعمیر ماکروفر را گرد هم جمع کند و برای خدمت به مشتریان خود از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کند. مجموعه امداد آی.پی برای ارتقا دانش متخصصان خود کلاس‌های آموزشی را در همین راستا برقرار می‌کند. حضور سریع در محل و بهره‌مندی از تعمیرکاران حرفه‌ای از عواملی است که موجب بالا رفتن سرعت عمل این مجموعه در ارائه خدمات شده است. با تماس با امداد آی.پی می‌توانید مطمئن باشید که ماکروفر شما در همان روزی که تماس‌ گرفته‌اید، تعمیر می‌شود.

تعمیر مایکروویو در تهران

امداد آی.پی نمایندگی تعمیر مایکروویو در تهران است. این مجموعه کلیه خدمات تعمیر مایکروویو را در تمام انواع و برندهای آن انجام می‌دهد. این مرکز متخصص در تعمیر این وسیله، باتجربه بالا و مجوز‌های رسمی است. مجموعه امداد آی.پی دارای شعب تعمیرات مایکروویو در تهران است. در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید یکی از شعب امداد آی.پی در نزدیکی شما و آماده خدمات‌رسانی است. با وجود شعب متعدد تعمیر ماکروویو امداد آی.پی، همشهریان تهرانی دیگر نباید نگران ترافیک پرحجم تهران یا پیدا کردن یک نمایندگی برای تعمیر دستگاه خود باشند. این مجموعه در تمامی شعبات خود برای هر برندی، تعمیرکار مخصوص به خود را دارد. بنابراین از هر برندی که استفاده می‌کنید، می‌توانید برای تعمیر آن از امداد آی.پی کمک بخواهید.

تعمیرگاه مایکروفر در تهران

تعمیرگاه مایکروفر در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر در تهران

اگر قصد تعمیر جدی ماکروفر خود را دارید و می‌خواهید پس از تعمیر برای مدت طولانی از آن استفاده کنید، بهتر است تعمیرات آن را به یک تعمیرگاه مجاز بسپارید. تعمیرگاه ‌های مجاز تعمیر ماکروفر اغلب در کار خود حرفه‌ای‌تر هستند و تخصص بیشتری در این زمینه دارند. اگر می‌خواهید تعمیرات مطلوب‌تری بر روی دستگاه شما صورت پذیرد، بهتر است با امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز مایکروفر در تهران، تماس بگیرید. در این بخش تعدادی از ویژگی‌هایی که برای انتخاب یک تعمیرگاه خوب باید به آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها توجه شود ذکر شده است.

 1. یک تعمیرگاه مجاز باید با مجوزهای رسمی در حال فعالیت باشد.
 2. هزینه دریافتی در این مراکز بر اساس نرخ مصوب است و دریافت هزینه اضافی تخلف محسوب می‌شود.
 3. تعمیرکارانی که با این مراکز در حال همکاری هستند، باید در تعمیرات ماکروفر بسیار حرفه‌ای باشند.
 4. ارائه خدمات در محل از مزایا محسوب می‌شود.
 5. تعمیرکاران این مراکز در تعمیرات باید از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده کنند.
 6. راهنمایی مشتریان و پاسخگویی تلفنی مناسب بسیار مهم است.
 7. سرعت عمل در تعمیرات از ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه شود.

برای تعمیر مایکروفر خود در هر برند و از هر نوعی که هست، می‌توانید از امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر ماکروفر در تهران– کمک بخواهید. مجموعه امداد آی.پی در زمینه تعمیر انواع ماکروفر بسیار باسابقه است. این مجموعه چندین دهه است که با مجوزهای رسمی و نظارت سازمان‌های مربوط فعالیت می‌کند و تاکنون هیچ هزینه اضافی را بیشتر از نرخ مصوب از مشتری دریافت نکرده است. تکنسین‌های این مرکز موظف‌اند حق‌الزحمه خود را که با توجه به خدمات صورت‌ گرفته و قطعات مورد استفاده محاسبه می‌شود، کاملاً بر اساس نرخ مصوب دریافت کنند. به منظور عدم تخلف، تمام مبالغ دریافتی، توسط شرکت نظارت می‌شود.

مجموعه امداد آی.پی دارای شعب متعدد تعمیر ماکروفر در سراسر تهران است. از هر جای تهران که تماس بگیرید تکنسین، به سرعت برای ارائه خدمات در محل حاضر می‌شود. این مرکز خدمات تعمیر ماکروفر را در محل و منزل ارائه می‌دهد. برای تعمیرات ماکروفر خود به راحتی می‌توانید به مجموعه امداد آی.پی اعتماد کنید. به دلیل حرفه‌ای بودن تمام تکنسین‌های این مرکز، کلیه خدمات تعمیر ماکروویو در محل و جلوی دید مشتری انجام می‌شود. بدین صورت نه‌تنها مشتری از جزییات کار آگاه است، بلکه حرفه‌ای بودن و تسلط تعمیرکاران این مرکز نیز نمایان می‌شود. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر برای تعمیرات سایر وسایل نیز با این مرکز تماس بگیرند. هرچقدر که تعمیرکار حرفه‌ای‌تر باشد، سرعت عمل آن در ارائه خدمات بیشتر است. حضور سریع تکنسین در محل نیز کامل‌کننده این سرعت عمل بالاست. اگر می‌خواهید تعمیرات ماکروفر خود را به جایی بسپارید که علاوه بر حرفه‌ای بودن تعمیرکاران آن، از قطعات اصل و باکیفیت در تعمیر استفاده کنند، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرکار ماکروفر در تهران

پس از تماس با کارشناسان تعمیر مایکروفر و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد ماکروفر شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر ماکروفر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی: تعمیرکار مایکروویو در تهران

همان‌طور که قبلاً هم گفته شد، امداد آی.پی نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر است. این مرکز برای هر نوع ماکروفر از هر برندی، متخصص مخصوص به آن را دارد. با هر یک از شعبات تعمیر مایکروفر که تماس بگیرید، با توجه به برند دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید، تکنسین متخصص به محل اعزام می‌شود. دلیل این امر بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده برای هر وسیله است. با تماس با امداد آی.پی با پیروی از آسان‌ترین راه، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را دریافت کنید. در این بخش، به تعدادی از خدمات قابل‌ارائه در این مرکز، اشاره شده است.

 • تعویض مگنتران
 • تعمیر موتور دستگاه
 • تعویض کوپلینگ موتور سینی گردان
 • تعویض نازل اشعه
 • تعمیر موتور جوجه‌گردان
 • تعویض لامپ دستگاه
 • تعویض دیود
 • تعمیر یا تعویض المنت گریل
 • تعمیر یا تعویض خازن ولتاژ بالا
 • تعویض فن دستگاه
 • تعویض المنت کانوکشن
 • تعویض میکرو سوییچ‌ها

و سایر خدمات، در انواع ماکروفر توکار، رومیزی، مایکروویوهای گریل، سولاردام، کانوکشن و دیگر ماکروفرها، در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه است. کافیست تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز و خدمات تعمیر ماکروفر در محل، استفاده کنید.

مشکلات متداول ماکروفرها

معمولاً، لذت‌بخش‌ترین قسمت رسیدن به منزل بعد از یک روز خسته‌کننده کاری، این است که غذای شما در چند دقیقه در ماکروفرتان آماده می‌شود؛ اما حالا که سرآشپز قابل‌اعتماد شما خراب شده است این بخش لذت‌بخش و شاد، به سردرگمی و زنگ خطر تبدیل شده است. زنگ خطری برای تعمیر ماکروفر. شما باید به سرعت مشکل پیش‌آمده برای ماکروفر را حل کنید تا هم مجدداً بتوانید از آن استفاده کنید و هم مانع از توقف کامل آن شوید. چراکه اگر مشکلات ماکروفر را ندید بگیرید و اقدام به تعمیر آن نکنید، دستگاه ممکن است پس از مدتی کاملاً از کار بیفتد و قابل تعمیر نباشد. پس برای تعمیر آن هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

چرا ماکروفر گرم نمی‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • دیود

دیود جریان AC را به DC تبدیل می‌کند و ولتاژ را دو برابر می‌کند و تا نزدیک 5000 ولت می‌رساند. این ولتاژ بالا انرژی مورد نیاز مگنترون را برای گرم کردن غذا تأمین می‌کند. اگر دیود بسوزد مگنترون ولتاژ کافی برای کارکردن دریافت نمی‌کند و در نتیجه مانع از گرم شدن مایکروویو می‌شود. اگر دیود سوخته باشد از علائم ظاهری آن مشخص است. اگر سوختگی دیود از علائم ظاهری آن مشخص نبود از یک مولتی متر برای تست پیوستگی جریان استفاده کنید. (هشدار: توجه داشته باشید که ماکروفر می‌تواند حتی زمانی که در برق نیست، مقدار قابل‌توجهی از برق را در خازن ولتاژ بالا ذخیره کند. با توجه به بالا بودن ولتاژ و وجود احتمال برق‌گرفتگی، جایگزینی قطعات الکترونیکی مانند دیود، در مایکروویو بسیار خطرناک است. برای تعویض دیود حتماً از یک متخصص کمک بخواهید)

 • سوییچ درب

یک ماکروفر دارای سه یا چهار سوییچ درب است. هنگامی‌که درب ماکروفر بسته می‌شود، سوییچ‌های درب به صورت متوالی عمل می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هریک از سوییچ درب‌ها آسیب ‌دیده باشد ماکروفر گرم نمی‌شود. برای اینکه بفهمید مشکل از سوییچ درب است و کدام‌یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها دچار مشکل شده است از یک مولتی متر برای تست هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید.

 • مگنترون

مگنترون از ولتاژ بالا برای پخت غذا استفاده می‌کند. اگر مگنترون بسوزد، مایکروویو گرم نمی‌شود. اگر مگنترون از کارافتاده باشد، باید جایگزین شود. به علت هشداری که در بخش توضیحات مربوط به دیود داده شده، توصیه می‌شود برای تعویض مگنترون با امداد آی.پی تماس بگیرید.

عوامل دیگری مانند خازن ولتاژ بالا، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، فیوز حرارتی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است باعث بروز این مشکل شوند، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های امداد آی.پی تماس بگیرید.

چرا مایکروویو کار نمی‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • فیوز لاین

اگر جریان بیش از حد از ماکروفر عبور کند فیوز لاین، می‌ترکد. اگر فیوز ترکیده باشد ماکروفر روشن نمی‌شود. برای تست فیوز لاین از یک مولتی متر استفاده کنید. شما باید مشکلی را که موجب ترکیدن فیوز شده است حل کنید. اگر این مشکل را حل نکرده‌اید بهتر است اقدام به تعویض فیوز نکنید چرا که ممکن است، فیوز جدید را نیز از بین ببرد. برای تعمیر این بخش با یک متخصص تماس بگیرید.

 • برد کنترل اصلی دستگاه

کنترل برد اصلی دستگاه ممکن است دچار مشکل شده باشد، اگرچه این مورد کمتر اتفاق می‌افتد. خرابی برد کنترل اصلی اغلب ممکن است اشتباه تشخیص داده شده باشد. سایر بخش را به منظور مشاهده هرگونه آسیب بررسی کنید. اگر متوجه شدید که تمام اجزای دیگر به درستی کار می‌کنند. برد کنترل اصلی را جایگزین کنید. برای تعمیر و یا تعویض برد کنترل، از امداد آی.پی کمک بخواهید.

 • فیوز حرارتی

اگر ماکروفر بیش از حد گرم شود فیوز حرارتی جریان را قطع می‌کند. اگر می‌خواهید ببینید که آیا فیوز حرارتی آسیب دیده است یا نه از یک مولتی متر برای تست جریان استفاده کنید. اگر فیوز حرارتی آسیب دیده باشد باید جایگزین شود.

چرا لامپ مایکروفر روشن نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • لامپ ماکروفر

خود لامپ ماکروفر ممکن است سوخته باشد. پیش از جایگزینی هر چیز، لامپ را عوض کنید. اگر مشکل از لامپ نبود به سراغ قسمت‌های دیگر بروید.

 • برد کنترل اصلی

پیش از جایگزینی کنترل برد اصلی، سوکت‌ها و سیم‌های لامپ را بررسی کنید. اگر این بخش‌ها به درستی کار می‌کردند، برد کنترل اصلی را چک کنید. بررسی کنید که آیا برد کنترل ولتاژ صحیح را به سوکت لامپ می‌فرستد یا خیر. اگر ولتاژ فرستاده‌شده صحیح نباشد، ممکن است مشکل از کنترل برد باشد.

 • سوکت لامپ

پیش از جایگزینی سوکت لامپ، خود لامپ را تعویض کنید. اگر لامپ کار نکرد، پیوستگی جریان را در سوکت لامپ با استفاده از یک مولتی متر چک کنید. اگر جریان در سوکت لامپ پیوسته نبود، آن را جایگزین کنید.

چرا ماکروویو بعد از چند ثانیه خاموش می‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • سوییچ درب

سوییچ درب ممکن است به‌طور ناگهانی از کار بیفتد. هر یک از سوییچ‌های درب را برای یافتن علائمی از گرمای بیش از حد، سوختگی و… بررسی کنید. اگر هیچ علامت واضحی از خرابی مشاهده نکردید از مولتی متر برای بررسی جریان استفاده کنید. هر یک از سوییچ‌ها که آسیب دیده باشند، باید تعویض شوند.

 • تاچ پد

اگر ماکروفر شما برای چند ثانیه روشن می‌شود و سپس مجدداً خاموش می‌شود، تاچ پد دستگاه ممکن است دچار مشکل شده باشد. این مسئله معمولاً اتفاق نمی‌افتد. به‌طور عمومی اگر صفحه نمایش ماکروفر کار کند و بعضی دکمه‌های آن به درستی پاسخ بدهند و بعضی دیگر نه مشکل از تاچ پد دستگاه است؛ اما احتمال آن وجود دارد که مشکل خاموش شدن دستگاه از تاچ پد باشد.

 • ترنسفورمر ولتاژ بالا

ماکروفر ها برای رساندن انرژی به آنتن مگنترون، ولتاژ بالا تولید می‌کنند. نیرویی که انرژی لازم برای پخت غذا را ساطع می‌کند. اگر ترنسفورمر ولتاژ بالا بسوزد، اغلب دارای قوس می‌شود و بوی سوختگی از آن به مشام می‌رسد. برای تعمیر این بخش، با یک متخصص تماس بگیرید.

چرا سینی گردان مایکروفر نمی‌چرخد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • موتور صفحه گردان

از مولتی متر برای بررسی جریان استفاده کنید. اگر موتور صفحه گردان فاقد پیوستگی جریان است، آن را جایگزین کنید.

 • کوپلینگ درایو سینی شیشه‌ای

اگر سینی گردان ماکروفر نمی‌چرخد کوپلینگ درایو سینی شیشه‌ای ممکن است شکسته باشد. کوپلینگ را به‌آرامی، برای بررسی آسیب آن، از شفت موتور محرک بکشید.

چرا کلیدهای ماکروفر کار نمی‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • تاچ پد

برای فهمیدن خرابی تاچ پد، کلیدهای دیگر را فشار دهید، اگر بعضی از آن جواب می‌دهد و بعضی دیگر نه. تاچ پد دستگاه شما خراب است و باید تعویض شود.

 • تاچ پد و کنترل پنل

اگر می‌خواهید در مورد خرابی تاچ پد و یا کنترل پنل مطمئن شوید کار بالا را تکرار کنید. تمام دکمه‌های کنترل پنل را فشار دهید، اگر بعضی از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها عمل کرد و بعضی دیگر نه تاچ پد و کنترل پنل باید تعویض شوند.

 • برد صفحه نمایش

برای بررسی برد صفحه نمایش، باز هم باید فشردن همه دکمه‌ها را امتحان کنید. اگر کلیدهای ماکروفر شما کار نمی‌کند، ایراد آن ممکن است از هر یک از موارد گفته‌شده باشد، برای بررسی بیشتر، بهتر است از یک متخصص کمک بخواهید. تشخیص اینکه کدام‌یک از اجزای مایکروویو شما خراب است، فقط از عهده یک متخصص برمی‌آید.

امداد آی.پی نمایندگی تعمیر انواع ماکروفر توکار، رومیزی، سولاردام، کانوکشن و … آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی است. با تماس با این مرکز می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان و خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل استفاده کنید.

بدون برچسب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید