021-91093903
ثبت درخواست تعمیر
logo

امداد آی پی

تعمیرات ماکروفر در تهران با ما در تماس باشید 021-91093903

تعمیر ماکروفر

18 بهمن 1399 تعمیرات لوازم برقی | نمایندگی تعمیرات ماکروفر دیدگاه ها غیر فعال
تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر در شرق, غرب, شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده امداد آی پی در محل عیب یابی و رفع عیب میشود. توجه داشته باشید که اگر دستگاه شما ماکروفر (مایکروفر)، ماکروویو (مایکروویو)، سولاردام باشد، برای عیب یابی و رفع مشکل و اطلاع از هزینه تعمیر میتوانید با اطمینان خاطر از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

با استفاده از خدمات تعمیرات مایکروفر در امداد آی پی تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

عناوینی که در ادامه مقاله به بررسی آنها می پردازیم:

 • تعمیر ماکروفر در تهران
 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات امداد آی پی برای استفاده از خدمات تعمیرات مایکروفر
 • نمایندگی تعمیر مایکروفر
 • هزینه تعمیرات ماکروفر
 • تعمیر مایکروفر در محل و منزل شما
 • تعمیر مایکروویو در تهران
 • تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر در تهران
 • نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی توسط تعمیرکار ماکروفر در تهران
 • خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی توسط تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات مایکروفر ، مایکروویو در تهران
 • مشکلات متداول برای تعمیرات ماکروفر
 • نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات مایکروفر در نمایندگی امداد آی.پی

تعمیر ماکروفر در تهران

خدمات تعمیر ماکروفر در تهران به شرح زیر است:

نمایندگی های تعمیر ماکروفر نیز به فراخور کاربرد این وسیله در سطح شهر افزایش پیدا کرده است، امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروویو و مایکروفر در تهران است، این مجموعه مدت زیادی است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر مایکروفر فعال است، اگر ماکروفر شما دچار مشکلی شده است که نمی‌دانید چگونه آن را حل کنید و یا در مورد چگونگی سرویس و نگهداری آن سؤالی دارید، بهتر است با امداد آی.پی تماس بگیرید.

این مجموعه مشاوره تلفنی رایگان در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ارائه می‌دهد، تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به‌سادگی از عیوب دستگاه خود مطلع شوید. امداد آی پی ارائه‌دهنده خدمات تعمیر ماکروفر در محل است، یعنی دیگر نیازی نیست برای تعمیر ماکروفر خود آن را به تعمیرگاه ببرید. کلیه خدمات این مجموعه با گارانتی یک‌ساله امداد آی.پی ارائه می‌شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات امداد آی پی برای استفاده از خدمات تعمیرات مایکروفر

نحوه تماس با امداد آی پی برای استفاده از خدمات تعمیرات مایکروفر به شرح زیر میباشد:

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه به خود برای تعمیرات ماکروفر تماس حاصل نمایید.
 • بعد از تماس مشخصات ثبت میشود و نام تعمیرکار مایکروفر با کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 • تعمیرکار ماکروفر ظرف کمتر از یکساعت جهت عیب یابی و رفع مشکل در محل حضور پیدا میکند.
 • همچنین شما عزیزان برای مراجعه حضوری و تحویل ماکروفر خود میتوانید به آدرس کارگاه امداد آی پی واقع در میدان فاطمی خیابان چهلستون بین 4 و 6 پلاک 44 مراجعه نمایید.
 • بعد از اتمام کار و تعمیر ماکروفر به شما عزیزان ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه و فاکتور تقدیم میگردد.
 • در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی نحوه عملکرد تکنسین مایکروفر نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

در امداد آی پی کلیه خدمات تعمیر ماکروفر توسط تکنسین در منزل یا محل کار شما با رعایت پروتکل های بهداشتی و فنی همراه با قوانین مشتری مداری ارائه میگردد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر  به شرح زیر است:

در هنگام خرابی یکی از وسایل منزل مانند مایکروویو، کمبود وقت از عواملی است که مانع این می‌شود که بتوان به مشکل دستگاه رسیدگی کرد. از طرفی ماکروفر به ویژه برای همین دسته افراد که با کمبود وقت مواجه هستند وسیله‌ای حیاتی است. بنابراین بسیاری از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها ترجیح می‌دهند به دنبال راهی باشند تا دستگاه را خودشان تعمیر کنند. اگر این اتفاق بیفتد دیگر مجبور نیستند برای تعمیر این وسیله پا در ترافیک تهران بگذارند و بخش زیادی از وقت خود را برای گشتن به دنبال نمایندگی تعمیر ماکروفر هدر بدهند.

بسیاری از افراد نیز ممکن است در مورد ایراد وسیله خود کنجکاو باشند و ساعت‌ها از وقت خود را برای گشتن در اینترنت صرف کنند. امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران، امکان مشاوره تلفنی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. کارشناسان این مرکز کلیه سؤالات شما اعم از علت خرابی دستگاه، هزینه تعمیر و در موارد ممکن حتی سؤالات شما درباره نحوه تعمیر آن را پاسخ می‌دهند. بنابراین دیگر نیازی نیست هزاران سایت باز کنید تا بلکه مشکل دستگاه خود را بیابید. با یک تماس کوتاه با امداد آی.پی پاسخ سؤالات خود در زمینه تعمیر ماکروفر را دریافت کنید.

این کارشناسان با حسن نیت توصیه‌های لازم را برای برطرف کردن مشکل دستگاه در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر دستگاهتان دچار مشکل خاصی نیست، می‌توانید امیدوار باشید که ایراد آن با این توصیه‌ها برطرف شود. اگر دستگاه شما نیاز به بررسی توسط یک متخصص را دارد، دیگر نگران ترافیک و تلف شدن وقت و … نباشید. تکنسین‌های تعمیر مایکروفر امداد آی.پی هستند که برای بررسی و تعمیر وسیله به شما مراجعه می‌کنند. با امداد آی.پی تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان این مرکز استفاده کنید.

هزینه تعمیرات ماکروفر

برآورد هزینه تعمیرات ماکروفر به شرح زیر است:

با توجه به این مسئله که ماکروفر دستگاهی است که با استفاده از امواج کوتاه مایکروویو انرژی بالایی تولید می‌کند. شاید بسیاری از شما فکر کنید که هزینه تعمیرات این وسیله بسیار بالا است. البته نمایندگی‌های غیر مجازی هستند که به بهانه‌های مختلف هزینه زیادی را برای تعمیر این دستگاه از مشتری دریافت می‌کنند. مجموعه امداد آی.پی از تعمیرگاه‌های مجاز مایکروفر در تهران است. این مجموعه با مجوزهای رسمی در حال فعالیت است. هزینه دریافتی برای تعمیر ماکروفر در امداد آی.پی، کاملاً بر اساس نرخ تصویب شده است.

نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماکروفر مانند امداد آی.پی، هزینه تعمیرات را با توجه به تعمیرات صورت گرفته بر روی دستگاه و قطعات تعویضی و … بر اساس این نرخ مصوب، محاسبه می‌کنند. هزینه تعمیر این وسیله نیز مانند سایر وسایل چندان بالا نیست. بهتر است پیش از تصمیم برای خرید یک وسیله جدید، مشکل دستگاه را بفهمید و هزینه تعمیر آن را نیز بپرسید. در صورتی که هزینه تعمیرات را بدانید بهتر می‌توانید در مورد تعمیر ماکروفر و یا خرید یک وسیله جدید تصمیم‌گیری کنید.

اگر برای دانستن هزینه تعمیرات به نزدیک‌ترین تعمیرگاه محل خود مراجعه کنید، احتمالاً با این پاسخ مواجه می‌شوید که دستگاه شما باید باز شود تا هزینه تعمیرات آن قابل تخمین باشد. باز کردن دستگاه نیز به منزله شروع تعمیر است. درحالی‌که یک متخصص تعمیر ماکروفر حرفه‌ای، به راحتی و از روی علائم آن می‌تواند مشکل احتمالی را حدس بزند. برای پرسش در مورد هزینه تعمیرات مایکروفر در تمامی انواع و برندهای آن با امداد آی.پی تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

تعمیر مایکروفر در محل و منزل شما

خدمات تعمیر مایکروفر در محل و منزل شما به شرح زیر است:

همان‌طور که گفته شد کسانی که ماکروفر جزو اعضای حیاتی منزل آنان محسوب می‌شود، اغلب افراد پرمشغله‌ای هستند. آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها حتی وقت کافی برای غذا خوردن هم ندارند چه برسد به اینکه ساعت‌ها ا ز وقت خود را برای تعمیر یکی از وسایل آشپزخانه تلف کنند. امداد آی.پی برای رفع مشکل افراد پرمشغله و به‌طورکلی خدمت به مشتریان خود، خدمات تعمیر ماکروفر را در محل ارائه می‌دهد. ارائه خدمات تعمیر مایکروفر در محل، در وهله اول سبب صرفه‌جویی در وقت مشتریان می‌شود. با توجه به اینکه تعمیر وسیله جلوی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها و در منزلشان انجام می‌شود، مشتریان می‌توانند تمام مراحل تعمیر را مشاهده کنند و با اطمینان خاطر هزینه آن را بپردازند.

علاوه بر موارد گفته‌شده، مجموعه امداد آی.پی دارای شعب متعدد تعمیر ماکروفر در سطح تهران است. این امر موجب شده است تا تکنسین مربوط، در کوتاه‌ترین زمان در محل حاضر شود و سرعت عمل خدمت‌رسانی بالا برود. این مجموعه تلاش کرده است باتجربه‌ترین و با دانش‌ترین متخصصان تعمیر ماکروفر را گرد هم جمع کند و برای خدمت به مشتریان خود از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کند. مجموعه امداد آی.پی برای ارتقا دانش متخصصان خود کلاس‌های آموزشی را در همین راستا برقرار می‌کند. حضور سریع در محل و بهره‌مندی از تعمیرکاران حرفه‌ای از عواملی است که موجب بالا رفتن سرعت عمل این مجموعه در ارائه خدمات شده است. با تماس با امداد آی.پی می‌توانید مطمئن باشید که ماکروفر شما در همان روزی که تماس‌ گرفته‌اید، تعمیر می‌شود.

تعمیر مایکروویو در تهران

خدمات تعمیر مایکروویو در تهران به شرح زیر است:

امداد آی.پی نمایندگی تعمیر مایکروویو در تهران است. این مجموعه کلیه خدمات تعمیر مایکروویو را در تمام انواع و برندهای آن انجام می‌دهد. این مرکز متخصص در تعمیر این وسیله، باتجربه بالا و مجوز‌های رسمی است. مجموعه امداد آی.پی دارای شعب تعمیرات مایکروویو در تهران است. در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید یکی از شعب امداد آی.پی در نزدیکی شما و آماده خدمات‌رسانی است.

با وجود شعب متعدد تعمیر ماکروویو امداد آی.پی، همشهریان تهرانی دیگر نباید نگران ترافیک پرحجم تهران یا پیدا کردن یک نمایندگی برای تعمیر دستگاه خود باشند. این مجموعه در تمامی شعبات خود برای هر برندی، تعمیرکار مخصوص به خود را دارد. بنابراین از هر برندی که استفاده می‌کنید، می‌توانید برای تعمیر آن از امداد آی.پی کمک بخواهید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر در تهران

ویژگی های تعمیرگاه مجاز و مرکزی مایکروفر در تهران به شرح زیر است:

اگر قصد تعمیر جدی ماکروفر خود را دارید و می‌خواهید پس از تعمیر برای مدت طولانی از آن استفاده کنید، بهتر است تعمیرات آن را به یک تعمیرگاه مجاز بسپارید، تعمیرگاه ‌های مجاز تعمیر ماکروفر اغلب در کار خود حرفه‌ای‌تر هستند و تخصص بیشتری در این زمینه دارند. اگر می‌خواهید تعمیرات مطلوب‌تری بر روی دستگاه شما صورت پذیرد، بهتر است با امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز مایکروفر در تهران، تماس بگیرید.

در این بخش تعدادی از ویژگی‌هایی که برای انتخاب یک تعمیرگاه خوب باید به آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها توجه شود ذکر شده است:

 • یک تعمیرگاه مجاز دارای مجوز رسمی میباشد.
 • هزینه دریافتی برای تعمیرات مایکروفر در این مراکز بر اساس نرخ مصوب است.
 • تعمیرکارانی که با این مراکز در حال همکاری هستند، باید در تعمیرات ماکروفر بسیار حرفه‌ای باشند.
 • ارائه خدمات در محل از مزایا محسوب می‌شود.
 • تعمیرکاران این مراکز در تعمیرات باید از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده کنند.
 • راهنمایی مشتریان و پاسخگویی تلفنی مناسب بسیار مهم است.
 • سرعت عمل در تعمیرات از ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه شود.

از هر جای تهران که برای تعمیر ماکروفر تماس بگیرید تکنسین به سرعت برای ارائه خدمات در محل حاضر می‌شود، این مرکز خدمات تعمیر ماکروفر را در محل و منزل ارائه می‌دهد؛ برای تعمیرات ماکروفر خود به راحتی می‌توانید به مجموعه امداد آی.پی اعتماد کنید، به دلیل حرفه‌ای بودن تمام تکنسین‌های این مرکز، کلیه خدمات تعمیر ماکروویو در محل و جلوی دید مشتری انجام می‌شود.

هرچقدر که تعمیرکار حرفه‌ای‌تر باشد، سرعت عمل آن در ارائه خدمات بیشتر است، حضور سریع تکنسین در محل نیز کامل‌کننده این سرعت عمل بالاست. اگر می‌خواهید تعمیرات ماکروفر خود را به جایی بسپارید که علاوه بر حرفه‌ای بودن تعمیرکاران آن، از قطعات اصل و باکیفیت در تعمیر استفاده کنند، با امداد آی.پی تماس بگیرید.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی توسط تعمیرکار ماکروفر در تهران

بررسی و نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی توسط تعمیرکار ماکروفر در تهران به شرح زیر است:

پس از تماس با کارشناسان تعمیر مایکروفر و شرح مشکل، در صورت نیاز کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد ماکروفر شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر ماکروفر، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی توسط تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات مایکروفر ، مایکروویو در تهران

شرایط و خدمات قابل‌ارائه در امداد آی.پی توسط تعمیرکار متخصص جهت تعمیرات مایکروفر ، مایکروویو در تهران به شرح زیر است:

همان‌طور که قبلاً هم گفته شد، امداد آی.پی نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر است. این مرکز برای هر نوع ماکروفر از هر برندی، متخصص مخصوص به آن را دارد. با هر یک از شعبات تعمیر مایکروفر که تماس بگیرید، با توجه به برند دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید، تکنسین متخصص به محل اعزام می‌شود. دلیل این امر بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده برای هر وسیله است. با تماس با امداد آی.پی با پیروی از آسان‌ترین راه، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را دریافت کنید. در این بخش، به تعدادی از خدمات قابل‌ارائه در این مرکز، اشاره شده است.

 • تعویض مگنتران
 • تعمیر موتور دستگاه
 • تعویض کوپلینگ موتور سینی گردان
 • تعویض نازل اشعه
 • تعمیر موتور جوجه‌گردان
 • تعویض لامپ دستگاه
 • تعویض دیود
 • تعمیر یا تعویض المنت گریل
 • تعمیر یا تعویض خازن ولتاژ بالا
 • تعویض فن دستگاه
 • تعویض المنت کانوکشن
 • تعویض میکرو سوییچ‌ها

و سایر خدمات، در انواع ماکروفر توکار، رومیزی، مایکروویوهای گریل، سولاردام، کانوکشن و دیگر ماکروفرها، در مجموعه امداد آی.پی قابل‌ارائه است. کافیست تماس بگیرید و از مشاوره‌های تلفنی رایگان کارشناسان این مرکز و خدمات تعمیر ماکروفر در محل، استفاده کنید.

مشکلات متداول برای تعمیرات ماکروفر

بررسی مشکلات متداول برای تعمیرات ماکروفر به شرح زیر است:

معمولاً، لذت‌بخش‌ترین قسمت رسیدن به منزل بعد از یک روز خسته‌کننده کاری، این است که غذای شما در چند دقیقه در ماکروفرتان آماده می‌شود؛ اما حالا که سرآشپز قابل‌اعتماد شما خراب شده است این بخش لذت‌بخش و شاد، به سردرگمی و زنگ خطر تبدیل شده است. زنگ خطری برای تعمیر ماکروفر. شما باید به سرعت مشکل پیش‌آمده برای ماکروفر را حل کنید تا هم مجدداً بتوانید از آن استفاده کنید و هم مانع از توقف کامل آن شوید. چراکه اگر مشکلات ماکروفر را ندید بگیرید و اقدام به تعمیر آن نکنید، دستگاه ممکن است پس از مدتی کاملاً از کار بیفتد و قابل تعمیر نباشد. پس برای تعمیر آن هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

آموزش عیب یابی و تعمیرات گرم نشدن ماکروفر

آموزش عیب یابی و تعمیرات گرم نشدن ماکروفر  به شرح زیر است:

اگر دستگاه شما مواد غذایی را گرم نمیکند، برای عیب یابی و تعمیرات ماکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • دیود

دیود جریان AC را به DC تبدیل می‌کند و ولتاژ را دو برابر می‌کند و تا نزدیک 5000 ولت می‌رساند. این ولتاژ بالا انرژی مورد نیاز مگنترون را برای گرم کردن غذا تأمین می‌کند. اگر دیود بسوزد مگنترون ولتاژ کافی برای کارکردن دریافت نمی‌کند و در نتیجه مانع از گرم شدن مایکروویو می‌شود. اگر دیود سوخته باشد از علائم ظاهری آن مشخص است.

اگر سوختگی دیود از علائم ظاهری آن مشخص نبود از یک مولتی متر برای تست پیوستگی جریان استفاده کنید. (هشدار: توجه داشته باشید که ماکروفر می‌تواند حتی زمانی که در برق نیست، مقدار قابل‌توجهی از برق را در خازن ولتاژ بالا ذخیره کند. با توجه به بالا بودن ولتاژ و وجود احتمال برق‌گرفتگی، جایگزینی قطعات الکترونیکی مانند دیود، در مایکروویو بسیار خطرناک است.)

 • سوییچ درب

یک ماکروفر دارای سه یا چهار سوییچ درب است، هنگامی‌که درب ماکروفر بسته می‌شود، سوییچ‌های درب به صورت متوالی عمل می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هر یک از سوییچ درب‌ها آسیب ‌دیده باشد ماکروفر گرم نمی‌شود. برای اینکه بفهمید مشکل از سوییچ درب است و کدام‌یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها دچار مشکل شده است از یک مولتی متر برای تست هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید.

 • مگنترون

مگنترون از ولتاژ بالا برای پخت غذا استفاده می‌کند، اگر مگنترون بسوزد؛ مایکروویو گرم نمی‌شود. اگر مگنترون از کار افتاده باشد، باید جایگزین شود.

عوامل دیگری مانند خازن ولتاژ بالا، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، فیوز حرارتی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است باعث بروز این مشکل شوند.

برای رفع مشکل گرم نکردن مواد غذایی در دستگاه و تعمیر مایکروفر در منزل میتوانید از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

تعمیر و رفع ایراد کار نکردن مایکروویو

مراحل تعمیر و رفع ایراد کار نکردن مایکروویو به شرح زیر است:

اگر دستگاه شما کار نمیکند، برای عیب یابی و تعمیر ماکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • فیوز لاین

اگر جریان بیش از حد از ماکروفر عبور کند فیوز لاین، می‌ترکد. اگر فیوز ترکیده باشد ماکروفر روشن نمی‌شود. برای تست فیوز لاین از یک مولتی متر استفاده کنید. شما باید مشکلی را که موجب ترکیدن فیوز شده است حل کنید. اگر این مشکل را حل نکرده‌اید بهتر است اقدام به تعویض فیوز نکنید چرا که ممکن است، فیوز جدید را نیز از بین ببرد. برای تعمیر این بخش با یک متخصص تماس بگیرید.

 • برد کنترل اصلی دستگاه

کنترل برد اصلی دستگاه ممکن است دچار مشکل شده باشد، اگرچه این مورد کمتر اتفاق می‌افتد. خرابی برد کنترل اصلی اغلب ممکن است اشتباه تشخیص داده شده باشد. سایر بخش را به منظور مشاهده هرگونه آسیب بررسی کنید. اگر متوجه شدید که تمام اجزای دیگر به درستی کار می‌کنند. برد کنترل اصلی را جایگزین کنید. برای تعمیر و یا تعویض برد کنترل، از امداد آی.پی کمک بخواهید.

 • فیوز حرارتی

اگر ماکروفر بیش از حد گرم شود فیوز حرارتی جریان را قطع می‌کند. اگر می‌خواهید ببینید که آیا فیوز حرارتی آسیب دیده است یا نه از یک مولتی متر برای تست جریان استفاده کنید. اگر فیوز حرارتی آسیب دیده باشد باید جایگزین شود.

اگر دستگاه شما کار نمیکند برای رفع مشکل و تعمیر مایکروویو در محل میتوانید از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

آموزش عیب یابی و تعمیر روشن نشدن لامپ مایکروفر

مراحل آموزش عیب یابی و تعمیر روشن نشدن لامپ مایکروفر به شرح زیر است:

اگر لامپ دستگاه شما روشن نمیشود برای عیب یابی و تعمیر مایکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • لامپ ماکروفر

خود لامپ ماکروفر ممکن است سوخته باشد. پیش از جایگزینی هر چیز، لامپ را عوض کنید. اگر مشکل از لامپ نبود به سراغ قسمت‌های دیگر بروید.

 • برد کنترل اصلی

پیش از جایگزینی کنترل برد اصلی، سوکت‌ها و سیم‌های لامپ را بررسی کنید. اگر این بخش‌ها به درستی کار می‌کردند، برد کنترل اصلی را چک کنید. بررسی کنید که آیا برد کنترل ولتاژ صحیح را به سوکت لامپ می‌فرستد یا خیر. اگر ولتاژ فرستاده‌شده صحیح نباشد، ممکن است مشکل از کنترل برد باشد.

 • سوکت لامپ

پیش از جایگزینی سوکت لامپ، خود لامپ را تعویض کنید. اگر لامپ کار نکرد، پیوستگی جریان را در سوکت لامپ با استفاده از یک مولتی متر چک کنید. اگر جریان در سوکت لامپ پیوسته نبود، آن را جایگزین کنید.

اگر لامپ دستگاه شما روشن نمیشود، برای رفع مشکل و تعمیرات ماکروفر در محل میتوانید از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

نحوه رفع ایراد خاموش شدن ماکروویو بعد از چند ثانیه

مراحل و نحوه رفع ایراد خاموش شدن ماکروویو بعد از چند ثانیه به شرح زیر است:

اگر دستگاه شما بعد از چند ثانیه خاموش میشود، برای عیب یابی و تعمیر ماکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • سوییچ درب

سوییچ درب ممکن است به‌طور ناگهانی از کار بیفتد. هر یک از سوییچ‌های درب را برای یافتن علائمی از گرمای بیش از حد، سوختگی و… بررسی کنید. اگر هیچ علامت واضحی از خرابی مشاهده نکردید از مولتی متر برای بررسی جریان استفاده کنید. هر یک از سوییچ‌ها که آسیب دیده باشند، باید تعویض شوند.

 • تاچ پد

اگر ماکروفر شما برای چند ثانیه روشن می‌شود و سپس مجدداً خاموش می‌شود، تاچ پد دستگاه ممکن است دچار مشکل شده باشد. این مسئله معمولاً اتفاق نمی‌افتد. به‌طور عمومی اگر صفحه نمایش ماکروفر کار کند و بعضی دکمه‌های آن به درستی پاسخ بدهند و بعضی دیگر نه مشکل از تاچ پد دستگاه است؛ اما احتمال آن وجود دارد که مشکل خاموش شدن دستگاه از تاچ پد باشد.

 • ترنسفورمر ولتاژ بالا

ماکروفر ها برای رساندن انرژی به آنتن مگنترون، ولتاژ بالا تولید می‌کنند، نیرویی که انرژی لازم برای پخت غذا را ساطع می‌کند. اگر ترنسفورمر ولتاژ بالا بسوزد، اغلب دارای قوس می‌شود و بوی سوختگی از آن به مشام می‌رسد.

برای رفع مشکل خاموش شدن دستگاه و تعمیر مایکروفر در منزل میتوانید از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

تعمیر و رفع ایراد نچرخیدن سینی گردان مایکروفر

مراحل تعمیر و رفع ایراد نچرخیدن سینی گردان مایکروفر به شرح زیر است:

اگر سینی گردان دستگاه شما کار نمیکند برای عیب یابی و تعمیرات مایکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • موتور صفحه گردان

از مولتی متر برای بررسی جریان استفاده کنید. اگر موتور صفحه گردان فاقد پیوستگی جریان است، آن را جایگزین کنید.

 • کوپلینگ درایو سینی شیشه‌ای

اگر سینی گردان ماکروفر نمی‌چرخد کوپلینگ درایو سینی شیشه‌ای ممکن است شکسته باشد. کوپلینگ را به‌آرامی، برای بررسی آسیب آن، از شفت موتور محرک بکشید.

برای رفع مشکل سینی گردان و تعمیر ماکروفر در محل میتوانید از خدمات امداد آی پی بهره مند شوید.

تعمیرات و رفع ایراد کار نکردن کلیدهای ماکروفر

نکات تعمیرات و رفع ایراد کار نکردن کلیدهای ماکروفر  به شرح زیر است:

اگر کلیدهای دستگاه شما کار نمیکند برای عیب یابی و تعمیر مایکروفر به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • تاچ پد

برای فهمیدن خرابی تاچ پد ماکروفر؛ کلیدهای دیگر را فشار دهید، اگر بعضی از آن جواب می‌دهد و بعضی دیگر نه، تاچ پد دستگاه شما خراب است و باید تعویض شود.

 • تاچ پد و کنترل پنل

اگر می‌خواهید در مورد خرابی تاچ پد و یا کنترل پنل مطمئن شوید کار بالا را تکرار کنید و تمام دکمه‌های کنترل پنل را فشار دهید، اگر بعضی از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها عمل کرد و بعضی دیگر نه تاچ پد و کنترل پنل باید تعویض شوند.

 • برد صفحه نمایش

برای بررسی برد صفحه نمایش، باز هم باید فشردن همه دکمه‌ها را امتحان کنید، اگر کلیدهای ماکروفر شما کار نمی‌کند، ایراد آن ممکن است از هر یک از موارد گفته‌شده باشد، برای بررسی بیشتر، بهتر است از یک متخصص کمک بخواهید. تشخیص اینکه کدام‌یک از اجزای مایکروویو شما خراب است، فقط از عهده یک متخصص برمی‌آید.

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات مایکروفر در نمایندگی امداد آی.پی

نتیجه گیری از خدمات رسمی تعمیرات مایکروفر در نمایندگی امداد آی.پی به شرح زیر می باشد:

امداد آی ‌پی با در اختیار داشتن تعمیرکاران متعهد و حرفه ای  بیش از ۵۰ سال در زمینه تعمیرات این دستگاه مزیت های زیر را برای کاربران فراهم آورده است:

 • تعمیر دستگاه با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال
 • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز
 • ارائه گارانتی معتبر برای خدمات تعمیرات مایکروفر
 • امکان تعمیر دستگاه در محل و منزل به درخواست مشتری
 • بهینه سازی هزینه تعمیرات تا حداکثر میزان ممکن تا 75 درصد

امداد آی.پی نمایندگی تعمیر انواع ماکروفر توکار، رومیزی، سولاردام، مایکروویو و کانوکشن و … آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی است. با تماس با این مرکز می‌توانید از  خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003

نمایندگی تعمیرات ماکروفر در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245

نمایندگی تعمیرات ماکروفر در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماکروفر در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513

نمایندگی تعمیر ماکروفر در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425

4.4/5 - (5 امتیاز)
به مشاوره نیاز دارید؟
تماس بگیرید 021-91093903
فرم درخواست تعمیر