دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

خرابی ماشین ظرفشویی یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود که باید به سرعت برطرف شود. اگر در منزل خود از ماشین ظرفشویی آرچلیک استفاده می‌کنید و احساس می‌کنید که ظرف‌های شما به خوبی تمیز نمی‌شوند و یا ماشین به خوبی آن‌ها را خشک نمی‌کند و به‌طورکلی اگر احساس کردید که ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر پیدا کرده است با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک، تماس بگیرید. مجموعه امداد آی.پی با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین‌ ظرفشویی، می‌تواند به همشهریان عزیز تهرانی با مشاوره‌های تلفنی رایگان و خدمات تعمیرات در منزل یاری رساند. مجموعه امداد آی.پی برای جلب اعتماد مشتریان کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک و یا تعمیرات سایر لوازم خانگی که توسط این شرکت ارائه می‌شود را یک سال گارانتی می‌کند.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات آرچلیک

اگر نیاز به راهنمایی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک دارید کلیک کرده و از آموزش هایی که امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات آرچلیک فراهم آورده استفاده نمایید.

ارور ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما ارور میدهد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک کلیک کرده و علت ارور ماشین ظرفشویی آرچلیک که امداد آی.پی برای شما گردآوری نموده را مطالعه نمایید.

راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آرچلیک

امداد آی.پی دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی آرچلیک را برای سهولت در کار شما عزیزان به طور کامل فراهم آورده. برای مطالعه کلیک کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک با گارانتی خدمات و مشاوره تلفنی رایگان

لوازم خانگی آرچلیک به ویژه ماشین‌های ظرفشویی آن، به دلیل برخورداری از کیفیت مناسب به‌ندرت نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؛ اما برند‌های خوب و باکیفیت نیز ممکن است به هر دلیلی نیاز به تعمیر پیدا کنند. یکی از معضلات زندگی امروزی کمبود وقت است و شستشوی دستی ظرف‌ها امری بسیار زمان‌بر است به ویژه اگر مهمانی در پیش باشد.

خرابی ماشین ظرفشویی یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود که باید به سرعت برطرف شود. اگر در منزل خود از ماشین ظرفشویی آرچلیک استفاده می‌کنید و احساس می‌کنید که ظرف‌های شما به خوبی تمیز نمی‌شوند و یا ماشین به خوبی آن‌ها را خشک نمی‌کند و به‌طورکلی اگر احساس کردید که ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر پیدا کرده است با امداد آی.پی، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک، تماس بگیرید. مجموعه امداد آی.پی با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین‌ ظرفشویی، می‌تواند به همشهریان عزیز تهرانی با مشاوره‌های تلفنی رایگان و خدمات تعمیرات در منزل یاری رساند. مجموعه امداد آی.پی برای جلب اعتماد مشتریان کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک و یا تعمیرات سایر لوازم خانگی که توسط این شرکت ارائه می‌شود را یک سال گارانتی می‌کند.

مجموعه امداد آی.پی خدمات دیگری در زمینه تعمیرات محصولات آرچلیک نیز ارائه می کند. در صورت نیاز به این خدمات کلیک کنید:

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک با مشاوره تلفنی رایگان

ماشین ظرفشویی از لوازم ضروری زندگی امروزی است بویژه برای کسانی که به دلیل مشغله زیاد با کمبود وقت مواجه هستند. این وسیله پس از مهمانی‌های بزرگ می‌تواند از تلف شدن ساعت‌ها زمان برای شستشو ملال‌آور ظرف‌ها جلوگیری کند. اگر در منزلتان از ماشین ظرفشویی آرچلیک استفاده می‌کنید و متوجه شدید که دستگاه شما به درستی کار نمی‌کند به سرعت آن را خاموش کنید و با امداد آی.پی – نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران- تماس بگیرید.

ممکن است پس از خرابی ماشین ظرفشویی سؤالات بسیاری در ذهن شما شکل بگیرد مثل علت خرابی، قطعاتی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند و مهم‌تر از همه هزینه تعمیر آن. پاسخ به این سؤال‌ها می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری برای اینکه این وسیله را تعمیر کنید یا به شستشوی دستی ظروف تن بدهید یاری رساند. کارشناسان مجموعه امداد آی.پی از تعمیرکاران باتجربه برند آرچلیک هستند. آن‌ها می‌توانند پس از تماس شما با این مرکز به سؤالات شما در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاسخ دهند. کارشناسان امداد آی.پی با بهره‌گیری از دانش و تجربه‌ای که در زمینه تعمیر لوازم خانگی برند آرچلیک دارند تمامی سؤالات شما همشهریان تهرانی را در زمینه علت خرابی، قطعات نیازمند تعویض و هزینه احتمالی را پاسخ می‌دهند. این مرکز سعی دارد به مشتریان خود کمک کند تا با آگاهی کامل، از امداد آی.پی برای ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل کمک بخواهند. این مجموعه به دلیل حسن نیت در خدمت‌رسانی تاکنون توانسته است بسیاری از مشتریان خود را به مشتری دائمی تبدیل کند. با امداد آی.پی تماس بگیرید تا پاسخ سوالاتی را که در مورد تعمیر لوازم خانگی خود دارید از کارشناسان این مرکز دریافت کنید.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

هزینه تعمیر لوازم خانگی را می‌توان جزو دسته مخارج پیش‌بینی‌نشده هر خانوار قرار داد. امروزه به دلیل وجود مشغله زیاد، ماشین ظرفشویی از ملزومات هر خانه‌ای محسوب می‌شود. این وسیله علاوه بر صرفه‌جویی در وقت در صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی نیز نقش بسزایی دارد. این امر می‌تواند در درازمدت موجب کاهش هزینه‌های خانواده شود پس نمی‌توان از تعمیر آن چشم‌پوشی کرد.

دانستن این هزینه‌ها می‌تواند به برنامه‌ریزی بودجه خانوار کمک کند. امداد آی.پی- تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران – با برخورداری از کارشناسان متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی، می‌تواند هزینه احتمالی تعمیر را در تماس تلفنی که برای گرفتن مشاوره با این شرکت برقرار می‌کنید برای شما تخمین بزند. کارشناسان این مجموعه به دلیل آشنایی کامل با نحوه عملکرد دستگاه، با توجه به توصیفات شما در تماس تلفنی می‌توانند علت خرابی وسیله را بفهمند.

مجموعه امداد آی.پی نه‌تنها با تعمیرکاران باتجربه در حال همکاری است بلکه با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیرات آرچلیک دانش متخصصان خود را در زمینه تعمیر برندهای مختلف بروز نگه می‌دارد.

با امداد آی.پینمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران – تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این مجموعه بتوانند علت خرابی و هزینه تعمیر دستگاهتان را تخمین بزنند

تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در منزل و محل، در کوتاه‌ترین زمان ممکن

ماشین ظرفشویی نیز جزو وسایل سنگین‌وزن منزل محسوب می‌شود که اگر خراب شود حمل آن تا نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی با توجه به زندگی‌های آپارتمان‌نشینی امروزی بسیار دشوار است. حمل این دستگاه و جست و جو در سطح شهر پرترافیک تهران، برای پیدا کرد نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک امری بسیار دشوار و طاقت‌فرسا است. اگر این امکان فراهم بود تا متخصصان تعمیر این برند از نمایندگی آن برای تعمیر به منزل بیایند، می‌توانست بسیاری از مشکلات این‌چنینی را برطرف کند.

مجموعه امداد آی.پی- نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل و منزل – به جهت رفاه حال همشهریان تهرانی کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را در منزل و محل ارائه می‌دهد.

این مجموعه به دلیل داشتن نمایندگی‌های متعدد در سراسر تهران، به محض تماس شما با این مرکز متخصصان خود را در کمترین زمان ممکن، مطابق با تایم درخواستی شما به منزل و محل می‌فرستد.

تکنسین‌های اعزامی مجموعه امداد آی.پی به دلیل داشتن دانش و تجربه فراوان در زمینه تعمیرات آرچلیک، مشکل را سریعاً تشخیص داده و آن را در زمان بسیار کوتاهی برطرف می‌کنند.

این مجموعه کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک را که توسط کارشناسان این مرکز در منزل به شما ارائه می‌شود را گارانتی یک‌ساله می‌کند یعنی در صورت هرگونه نارضایتی از خدمات این شرکت به مدت یک سال بدون دریافت هزینه مجدد خدمات تعمیر را به شما ارائه می‌دهد.

نحوه ارائه خدمات در امداد آی.پی: تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک

پس از تماس با کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک و شرح مشکل، در صورت نیاز، کارشناسان و تعمیرکارهای مجموعه امداد آی.پی در اسرع وقت و در کمترین فاصله زمانی از نزدیک‌ترین نمایندگی به محل اعزام می‌شوند. ابتدا کارشناسان امداد آی.پی نحوه عملکرد دستگاه شما را به دقت بررسی می‌کنند. سپس به شرح کامل علت خرابی، تعداد قطعات نیازمند تعمیر یا تعویض، هزینه تعمیر و زمان موردنیاز برای تعمیر می‌پردازند. پس از تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، عملکرد دستگاه کاملاً برای شما تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سرویس ماشین ظرفشویی آرچلیک با قطعات اصلی و اورجینال

اغلب قطعات ماشین ظرفشویی آرچلیک باکیفیت هستند. گاهی این قطعات در هنگام تعمیر به اجبار باید تعویض شوند. این مسئله بسیار مهم است که نمایندگی که تعمیرات را بر عهده دارد این قطعات را با قطعات اصلی جایگزین کند. استفاده از قطعات غیر اورجینال به هنگام تعمیر دستگاه ممکن است عمر مفید دستگاه را به‌شدت کاهش دهد. به هنگام تعمیر لوازم برقی حتماً باید از قطعات شرکتی که مناسب برای آن محصول ساخته شده‌اند، استفاده شود تا دچار خرابی مجدد نشود.

مجموعه امداد آی.پی به دلیل اینکه نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران است، همواره قطعات اصلی و شرکتی تهیه می‌کند. کلیه قطعات تعویضی توسط این مجموعه با قطعات اورجینال جایگزین می‌شوند.

امداد آی.پی کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک را که توسط این شرکت در منزل به مشتریان ارائه می‌شود را گارنتی یک‌ساله می‌کند. با تماس با مجموعه امداد آی.پی می‌توانید از مشاوره‌ها و خدمات این مجموعه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بهره‌مند شوید.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

 1. تعمیر نشتی آب ماشین
 2. تعمیر درب ماشین ظرفشویی
 3. تعمیر تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی
 4. تعمیر بازویی ماشین ظرفشویی
 5. تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی
 6. تعمیر برد کنترل اصلی
 7. تعمیر سوییچ شناور
 8. تعمیر خشک‌کن دستگاه
 9. تعمیر رله استارت موتور
 10. تعمیر فیوز حرارتی

و کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، توسط کارشناسان و متخصصان مجموعه امداد آی.پی

با امداد آی.پی تماس بگیرید تا از راهنمایی‌های متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی این مرکز بهره‌مند شوید.

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران

هر برندی از لوازم خانگی، همانند یک بیمار نیازمند به پزشک متخصص مخصوص، نیاز به تعمیرکار مخصوص به همان برند دارد. این تعمیرکار با آگاهی داشتن از مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش بیاید، می‌تواند وسیله را بهتر و تخصصی‌تر تعمیر کند. تعمیر نادرست می‌تواند عمر مفید وسیله برقی شما را به‌شدت کاهش دهد. پس اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد باید به دنبال تعمیرگاه مجاز آرچلیک باشد.

چراکه تنها در تعمیرگاه‌های مجاز می‌توان متخصص یک برند را پیدا کرد. تعمیرگاه مجاز باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا بتوان آن را به عنوان تعمیرگاه مجاز پذیرفت و به آن‌ها برای تعمیر وسیله برقی اعتماد کرد.

 1. با توجه به دشواری حمل لوازم برقی مانند ماشین ظرفشویی، باید بتواند خدمات تعمیر را در منزل و محل ارائه دهد.
 2. خدمات آن دارای گارانتی باشد تا در صورت بروز مشکل پس از تعمیر نیازی به پرداخت هزینه مجدد نباشد.
 3. دارای شعبه‌های متعدد در تهران باشد تا پس از تماس از هر منطقه‌ای، بتواند از نزدیک‌ترین شعبه و در کوتاه‌ترین زمان به محل کارشناس اعزام کند.
 4. پاسخگویی تلفنی آنان مناسب باشد.
 5. طبق تایم درخواستی از سوی مشتری در محل حاضر شود.
 6. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی از مشتری دریافت شود.
 7. کارشناسان آنان پس از مراجعه بتوانند زمان موردنیاز برای تعمیر و هزینه موردنیاز آن را تخمین بزنند.
 8. در صورت نیاز قطعات ماشین ظرفشویی به تعویض، با قطعات اصلی جایگزین شوند.

مجموعه امداد آی.پی – تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک در تهران است. این مرکز تمامی خدمات تعمیر را در منزل و محل ارائه می‌دهد. تعمیر ماشین ظرشویی آرچلیک توسط این مجموعه دارای یک سال گارانتی تعمیر است.

این مجموعه دارای شعبه‌های متعدد در تمام نقاط تهران است. پس از تماس شما با این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان تکنسین را به محل اعزام می‌کند. امداد آی.پی با بهره‌گیری از متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک، تعمیرات را در مدت زمان بسیار کوتاهی به اتمام می‌رساند. این کارشناسان با آشنایی کامل با عملکرد دستگاه می‌توانند مدت زمان مورد نیاز و هزینه لازم برای تعمیر آن را به سرعت تخمین بزنند.

مجموعه امداد آی.پی کاملاً زیر نظر نهادهای نظارتی در حال فعالیت است و کلیه هزینه‌های تعمیر بر اساس نرخ مصوب این نهادها است.

مجموعه امداد آی.پی تا حد امکان سعی در تعمیر دستگاه دارد اما در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض پیدا کرد با قطعات اصلی و اورجینال شرکتی جایگزین می‌شود.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی آرچلیک

ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

دلایل:

 1. لاستیک دور درب فرسوده یا پاره شده است.
 2. پمپ آب یا شیر ورودی آب دچار مشکل شده است.
 3. شیلنگ گردش آب یا شیلنگ تخلیه دچار مشکل شده است.

آب در ماشین ظرفشویی گرم نمی‌شود

دلایل:

 1. المنت دستگاه دچار مشکل شده است.
 2. ترموستات یا سیم‌های رابط دستگاه خراب شده است.
 3. مدار کنترل دچار مشکل شده است.

ماشین ظرفشویی صدای غیرمعمول دارد

دلایل:

 1. ممکن است بازوهای آب‌پاش چرخش مناسبی نداشته باشند.
 2. حلقه چرخان ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است.

ماشین ظرفشویی آرچلیک آب را تخلیه نمی‌کند

دلایل:

 1. گرفتگی فیلتر
 2. لوله تخلیه ماشین ظرفشویی باید بررسی شود.
 3. پمپ تخلیه دچار مشکل شده است.

شستشوی ظروف های ماشین ظرفشویی آرچلیک رضایت‌بخش نیست

دلایل:

 1. میزان مواد شوینده نامناسب است.
 2. فیلترها جرم گرفته‌اند.
 3. ظروف مانع از گردش بازوی آب‌پاش شده است.
 4. ظروف بیش‌ازاندازه در ماشین چیده شده‌اند.
 5. روزنه‌های بازوی آب‌پاش مسدود است.

در صورت بروز هریک از مشکلات فوق یا سایر مشکلات با امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک تماس بگیرید مشاوره های تلفنی رایگان و خدمات تعمیر این مجموعه بهره‌مند شوید.

شماره تلفن خدمات ماشین ظرفشویی آرچلیک

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…
88972003

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …
26351245

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …
66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …
77170513

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …
46019425


پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهی بنویسید

نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
کامنت خود را وارد کنید