دفتر مرکزی: 88972003-021 emdadiprepair@gmail.com
سرویس و تعمیرات مجاز لوازم خانگی در محل شما

امداد آی.پی، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی را به همراه گارانتی یکساله به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. ما از مشاوره رایگان تا تعمیر وسیله مورد نظرتان در محل در کنارتان هستیم.

ثبت درخواست تعمیر

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی: 02188972003
 • شمال تهران: 02126351245
 • غرب تهران: 02146019425
 • شرق تهران: 02177170513
 • جنوب تهران: 02166715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

مدت‌های بسیار است که در اکثر قریب به اتفاق منازل ایرانی، جاروبرقی پیدا می‌شود. این جاروبرقی‌ها از برندهای متعددی هستند که یکی از این برندها برند پارس خزر است. در ادامه در مورد جاروبرقی پارس خزر و نمایندگی تعمیرات آن صحبت خواهیم کرد. اگر از جاروبرقی پارس خزر در منزل استفاده می‌کنید، این خبر را برای شما داریم که در صورتی که محصول شما دچار مشکل شد، می‌توانید با ما در امداد آی.پی به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تهران

یکی از برندهایی که در زمینه تولید جاروبرقی بسیار موفق عمل کرده برند ”پارس خزر” است. جاروبرقی های تولید شده در شرکت پارس خزر، دارای طراحی بسیار مدرن و بسیار زیبایی هستند. با قدرت بالا تمامی سطوح را به صورت کاملا آسان تمیز کرده و ذرات گرد و غبار از محیط را پاکسازی می کنند. ضمناً این جاروبرقی‌ها دارای لوله های خرطومی و تلسکوپی قابل تنظیم اند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در تهران برای ارائه اطلاعات و راهنمایی مشتریان و ارائه خدمات تلفنی مناسب، امکان ارائه مشاوره تلفنی رایگان را در مورد تعمیر جاروبرقی فراهم کرده است. مجموعه امداد آی.پی کلیه قطعات تعویضی را با استفاده از قطعات اصلی و مرغوب جایگزین می‌کند تا وسیله برای مدت زیادی پس از تعمیر بدون عیب و نقص کار کند.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، تکنسین‌هایی که با امداد آی.پی در حال همکاری هستند، همگی در کار تعمیر جاروبرقی پارس خزر بسیار خبره و استاد هستند به همین علت در زمانی کوتاه ایراد دستگاه شما را تشخیص داده و آن را تعمیر می‌کنند. مهارت و تجربه تعمیرکاران نیز یکی دیگر از دلایل سرعت عمل در ارائه خدمات تعمیر محل است.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

مشکلات رایج جاروبرقی های پارس خزر

استفاده‌ی مداوم از هر وسیله‌ی برقی، ممکن است مشکلاتی را برای دستگاه پیش بیاورد. جاروبرقی هم یک وسیله برقی است که پس از مدتی کارکرد، ممکن است دچار مشکلاتی شود. از جمله مشکلاتی که در جاروبرقی‌های پارس خزر به وجود می‌آیند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم مکش کافی جاروبرقی
 • خاموش شدن یکباره جارو برقی
 • روشن نشدن جاروبرقی
 • سروصدای زیاد
 • خرابی سیم جمع کن
 • وجود بوی نامطبوع و سوختگی در هنگام کار کردن جاروبرقی

از مشکلاتی که برشمردیم، عمده ترین مشکلی که برای جاروبرقی پیش می آید عدم مکش کافی است. گیر کردن قطعات بزرگ زباله در لوله ها و یا مو و پرز در سر جاروبرقی، باعث بروز این مشکل می‌شوند که با یک بازرسی دقیق از دستگاه و خالی کردن لوله و پاکسازی سر جاروبرقی با یک برس، می توان مشکل را حل کرد.

نکات مهم در انتخاب یک جاروبرقی

یک سری نکات هستند که قبل از خرید جاروبرقی باید به آن‌ها جهت انتخاب یک جاروبرقی مناسب توجه کرد. از جمله نکاتی که می‌توانند در راستای خرید جاروبرقی پر اهمیت باشند عبارت اند از:

 • طراحی جاروبرقی
 • کیفیت بالای دستگاه
 • ارائه عملکرد مطلوب
 • توزیع و عرضه آن در جامعه، ایجاد نمایندگی برای خدمات پس از فروش
 • ایجاد نمایندگی تعمیرات در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پارس خزر: راهنمای استفاده

برخی از ایرادات و مشکلاتی که در جاروبرقی پارس خزر به وجود می‌آیند، ناشی از عدم استفاده‌ی درست از دستگاه هستند. لذا در صورتی که از جاروبرقی پارس خزر به شکل درست و اصولی استفاده شود، به احتمال بسیار زیاد این مشکلات بروز نخواهند کرد. بنابراین اگر می‌خواهید که از مشکلات احتمالی بکاهید و در کل موجب کاهش بروز مشکل شوید، نکات زیر را در راستای استفاده‌ی درست از جاروبرقی بخوانید و به کار گیرید. همچنین در صورتی که متوجه مشکلی شدید با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پارس خزر در تهران تماس بگیرید.

 1. سعی کنید از سه راهی و سیم سیار برای جاروبرقی پارس خزر استفاده نکنید.
 2. مواقعی که از جاروبرقی استفاده نمی کنید، دوشاخه‌ی آن را از پریز خارج کنید.
 3. اجازه ندهید که کودکان به جاروبرقی دسترسی داشته باشند و از آن به عنوان وسیله‌ای برای بازی استفاده کنند.
 4. برای حمل جاروبرقی، از لوله خرطومی دست نگیرید. دستگیره‌ی جاروبرقی برای حمل کافی است.
 5. از جاروبرقی پارس خزر برای جمع کردن شن و ماسه بزرگ، مایعات، اجسام نوک تیز و مواد اشتعال زا مانند ته سیگار استفاده نکنید.
 6. به هیچ عنوان نباید از جاروبرقی بدون وجود کیسه استفاده کنید.
 7. همواره به چراغ هشدار مخزن جاروبرقی دقت داشته باشید. در صورتی که جاروبرقی نیاز به تعویض مخزن داشت، حتماً برای این کار اقدام نمایید. بهتر است همواره یک کیسه ذخیره در منزل داشته باشید تا هر زمان که به تعویض کیسه نیاز بود، مشکلی وجود نداشته باشد. پر بودن کیسه‌ی جاروبرقی موجب کاهش قدرت مکش آن خواهد شد.
 8. افزون بر پر بودن کیسه، موردی دیگر که می‌تواند موجب کاهش قدرت مکش جاروبرقی شود کثیف بودن فیلتر است. هر چند وقت یک بار کیسه را شستشو دهید. نکته‌ای که در این بین باید گفته شود این است که برای خشک کردن کیسه به هیچ عنوان از خشک کن لباسشویی و یا از ماکروفر استفاده نکنید.
 9. جاروبرقی را در حالت پارک در اتاقی که کودکان به آن دسترسی ندارند نگهداری کنید.
 10. برای خارج کردن دوشاخه‌ی جاروبرقی از پریز، از سیم دست نگیرید. ضمناً به هیچ عنوان با دستان مرطوب به دوشاخه دست نزنید.
 11. هر گونه مشکلی که در جاروبرقی پارس خزر به وجود آمد با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در محل و منزل

اما مشکلات حساس تری، مانند نیم سوز شدن موتور نیز ممکن است پیش بیاید که در این صورت شما برای حل مشکل می بایست با نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر تماس بگیرید، زیرا حل این گونه مشکلات نیازمند دانش و فن بالایی است که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در محل با داشتن تیم تخصصی و تعمیرکاران حرفه ای، که به خوبی با این مشکلات آشنا هستند، می تواند به خوبی از عهده این کار بر آید.

تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر پس از بررسی و عیب یابی میزان هزینه تعمیر را به شما اطلاع خواهد داد و سپس با موافقت و در حضور شما نسبت به تعمیر جاروبرقی اقدام خواهد کرد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر به شما این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز داشتن به قطعه جدید، قطعه اصل با کیفیت را تامین کند تا از آسیب های بعدی به دستگاه جلوگیری به عمل آید.

برای تماس با مرکز تعمیرات امداد آی.پی با شماره های موجود در سایت (سمت راست یا پایین صفحه) تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در مرکز تهران یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و… 021-88972003
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شمال تهران نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و … 021-26351245
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در جنوب تهران انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و … 021-66715774
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شرق تهران تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و … 021-77170513
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در غرب تهران آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و … 021-46019425