نمایندگی تعمیرات یخچال دونار

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار

دونار را می‌توانی یکی از برند‌های موفق ایرانی در تولید لوازم خانگی دانست. این شرکت در سال ۱۳۷۵ ثبت شده و فعالیتش را در تولید لوازم خانگی آغاز کرده است. دونار توانسته است جایگاه نسبتاً مناسبی در بازار ایران به دست بیاورد. بنیانگذاران شرکت دونار با استفاده از تجارب طولانی که در این زمینه داشته‌اند و همچنین استفاده از متخصصان داخلی و خارجی روند رو به رشدی را تجربه کرده و حتی موفق شده‌اند برخی از محصولات خود را به کشور‌های همسایه نیز صادر کنند. در کارخانه دونار لوازم خانگی متنوعی ساخته می‌شود. بخشی از تولیدات کارخانه دونار به یخچال، فریزر و یخچال فریزر اختصاص دارد که در مدل‌های مختلف دو دره، ساید بای ساید و دو قلو تولید و عرضه می‌شود.

توجه شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دونار و یا نمایندگی تعمیرات دونار بر لینک کلمات کلیک کنید.

تعمیرات یخچال دونار

یکی از نکات مثبت یخچال‌های دونار وجود نمایندگی تعمیرات یخچال دونار و تعمیرگاه مجاز یخچال دونار در نقاط مختلف کشور است. همچنین شرکت دونار خزر این خدمات را در برخی از کشور‌های همسایه نیز ارائه میدهد. به همین دلیل شما برای تعمیر یخچال دونار با مشکل مواجه نخواهید شد و به راحتی می‌توانید نمایندگی‌های تعمیرات یخچال دونار و تعمیرگاه مجاز یخچال دونار را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال در منزل و تعمیر یخچال دونار در محل نیز استفاده کنید. تکنسین‌ها و کارشناسانی که در این مراکز حضور دارند مشکلات یخچال شما را برطرف خواهند کرد. همچنین محصولات دونار با گارانتی ارائه می‌شود و در صورتی که از مدت گارانتی یخچال شما باقی مانده باشد براحتی می‌توانید با مراکزی که خدمات پس از فروش دونار را ارائه می‌دهند تماس بگیرید و از خدمات آن‌ها برای تعمیر یخچال دونار ستفاده کنید.

مشکلات و سوالاتی که ممکن است در هنگام استفاده از یخچال‌های دونار با آن مواجه شوید

یخچال من بوی بدی می‌دهد؟

علت بوی بد ییخچال در بسیاری از موارد به این دلیل است که داخلی یخچال شما برای مدتی تمیز نشده است و نیاز به تمیز کردن دارد. قرار دادن یک بسته جوش شیرین می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع این عیب باشد. در صورت وجود بوی بد ابتدا باید داخل یخچال را به خوبی تمیز کنید. در موارد زیادی نیز دیده می‌شود که بوی بد یخچال ناشی از این است که غذا‌های تند به خوبی بسته بندی نشده‌اند در نتیجه همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که مواد غذایی تند را به خوبی بسته‌بندی کنید.

یخچال من به اندازه کافی خنک نمی‌کند چه کاری باید انجام بدهم؟

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است ما در زمان استفاده از یخچال دونار با آن مواجه شویم خنک نکردن یخچال است. این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است فن یخچال شما دچار خرابی شده باشد و یا اینکه لاستیک درب یخچال شما دارای خرابی باشد و یا به خوبی سر جای خودش قرار نگرفته باشد. درست کار نکردن ترموستات دلیل دیگری است که ممکن است باعث شود یخچال شما به خوبی کار نکند. همچنینی یکی دیگر از دلایل شایع این مشکل شارژو گاز است. در صورت وجود چینین مشکلی شما باید با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار و تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تماس بگیرید. کارشناسان و تکنسین‌هایی که در این مراکز کار می‌کنند به شما خدمات مناسبی را ارائه خواهند داد. همچنین این مراکز خدمات گارانتی که شرکت دونار به همراه محصولاتش ارائه کرده است را نیز انجام می‌دهند.

یخچال من روشن نمی‌شود

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای شما در زمان استفاده از یخچال دونار پیش بیاید روشن نشدن یخچال است اگر با این مشکل مواجه شدید ابتدا از اتصالات برق مطمعن شوید. ممکن است یخچال شما به برق وصل نباشد و یا اینکه در قسمت سیم یخچال یا دو شاخه و یا حتی پریز خرابی وجود داشته باشد که اجازه ندهد برق به یخچال برسد. برخی از این اشکالات را خودتان می‌توانید بر طرف کرده و اقدام به تعمیر یخچال در منزل بکنید اما ممکن است دلایل دیگری مانند خرابی موتور، خرابی اورلود و همچنیین خرابی در قسمت ترموستات باعث به وجود آمدن این مشکل شده باشند. در چنین حالتی بهترین کار ایناست که با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار و یا تعمیرگاه مجاز یخچال دونار تماس بگیرید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

چرا یخچال من بیش از حد صدا می‌دهد

یکی دیگر از مشکلات شایعی که ممکن است شما در هنگام استفاده از یخچال دونار با ان مواجه شوید سر و صدای بیش از حد یخچال شما است. در صورت بروز چنیین مشکلی در اولین اقدام از تراز بودن ییخچال با زمین مطمعن شوید. شما می‌توانید این عیب را خودتان بر طرف کنید اما سر صدای زیاد یخچال دلایل دییگری نیز می‌تواند داشته باشد. دلایلی مانند وجود اشکال در کارکرد موتور و یا سفت نبودن اتصالات موتور به بدنه ییخچال دونار شما که همگی می‌توانند باعث ایجاد این اشکال آزار دهنده شوند. علاوه بر این‌ها اگر فن موتور یخچال شما نیز دارای اشکال باشد باز هم می‌تواند باعث ایجاد سر و صدای زیاد شود. نمایندگی تعمیرات یخچال دونار می‌تواند این مشکل را برای شما برطرف کند.

چرا فریزر یخچال من به درستی کار نمی‌کند؟

این مشکل نیز ممکن است برای مصرف کنندگان به وجود بیاید. درست کار نکردن فریزر می‌توانند دارای دلایل مختلفی مانند خرابی فن، درست جا نرفتن لاستیک درب فریزر، وجود اشکال در کمپرسور یخچال و …. باشد. باید موارد ذکر شده توسط تکنسین ماهر چک شود تا علت اصلی وجود اشکال در کار کردن فریزر یخچال شما مشخص شود. شما می‌توانید از تعمیرگاه مجاز یخچال دونار کمک بگییرید و همچنینی از خدمات تعمیر یخچال در محل نیز استفاده کنید.

اینها تنها بخشی از مشکلاتی بود که ممکن است استفاده کنندگان از یخچال دونار با ان مواجه شوند. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات ییخچال دونار و تعمیرگاه مجاز یخچال دونار در نقاط مختلف ایران قابل دسترسی هستند و در صورت بروز مشکلات مختلف شما می‌توانیید از افراد متخصصی که در این نمایندگی‌ها مشغول به کار هستند کمک بگیرید

ویژگی‌های یخچال دونار

بهترین ویژگی یخچال دونار را می‌توان قیمت مناسب آن نسبت به محصولات ایرانی و خارجی البته در کنار قیمت مناسب یخچال‌های دونار دارای کیفیت قابل قبولی نیز هستند. از نظر ظاهر و زیبایی یخچال‌های دونار نیز می‌توان به آن‌ها نمره قابل قبولی داد. نمایندگی تعمیرات یخچال دونار و تعمیرگاه مجاز یخچال دونار نیز برای مصرفکنندگان در دسترس است و میتوانید به راحتی برای تعمیر یخچال دونار از این مراکز استفاده کنید.

ارور یخچال دونار
راهنمای فارسی یخچال دونار
هزینه تعمیر یخچال دونار

مراحل از تماس تا عیب یابی یخچال دونار

 • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال دونار به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

 • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات یخچال دونار بهره مند شوید.

 • بعد از ثبت درخواست خدمات یخچال دونار به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار یخچال دونار ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

 • بعد از رفع عیب یخچال شما توسط تعمیرکار یخچال دونار , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

 • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار یخچال دونار طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار

تعمیرات یخچال دونار در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز یخچال دونار

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز یخچال دونار با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر یخچال دونار در محل

آیا تعمیر یخچال دونار در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار یخچال دونار با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با یخچال دونار تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات یخچال دونار

آیا جهات تعمیر یخچال دونار از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر یخچال دونار در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی یخچال دونار

برای تهیه قطعات مصرفی یخچال دونار با کجا تماس بگیریم؟

مطالب شما در اینجا می رود

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی یخچال دونار در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۵-۲۳ ۱۳:۲۲:۰۰ +۰۰:۰۰

2 نظرات

 1. رفیعی مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ از ۱۰:۲۹ ق.ظ پاسخ دادن

  بردفریز خراب شده ولی فریز کارمیکنه اگه عوض نشه اشکال داره

  • emdadip مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ از ۱:۱۸ ب.ظ پاسخ دادن

   سلام ، برد فریزر دونار شما مشکل ندارد ، صفحه نمایش یخچال به مشکل برخورده است .

دیدگاهتان را بنویسید