ارور ماکروفر ایندزیت
راهنمای فارسی ماکروفر ایندزیت
هزینه تعمیر ماکروفر ایندزیت

مراحل از تماس تا عیب یابی ماکروفر ایندزیت

  • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

  • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات ماکروفر ایندزیت بهره مند شوید.

  • بعد از ثبت درخواست خدمات ماکروفر ایندزیت به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار ماکروفر ایندزیت ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

  • بعد از رفع عیب ماکروفر شما توسط تعمیرکار ماکروفر ایندزیت , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

  • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار ماکروفر ایندزیت طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت

ماکروفر های ایندزیت امروزه به دلیل ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خود مورد توجه اکثریت مصرف کننده ها قرار گرفته اند به گونه ای که افراد به دلایلی مانند قدرت بالای این دستگاه همراه با ارائه ی بالاترین کیفیت و همچنین مصرف انرژی کم مشتاق تهیه و استفاده ی این ماکروفر هستند.
این دستگاه از دو حفره تشکیل شده که نوسانات را با دقت بیشتری تحت تاثیر قرار میدهد.
همچنین به علت ساختار حفره ای این دستگاه توزیع و گسترش میدان الکتربکی و فعالیت های مغناطیسی توسط حفره های موجود در دستگاه تعیین و هدایت میگردد.

برخی ایرادات احتمالی ماکروفر های ایندزیت

در برخی موارد مشتریان ماکروفر های ایندزیت اعلام خرابی را به اینصورت شرح داده اند که غذای مورد نظر خود را در سینی گردان ماکروفر قرار داده اند و بعد از گذشت مدت زمان کارکرد ماکروفر،هنگام فشردن دکمه ی اتمام درب ماکروفر باز نشده و به عبارتی غذای موردنظرشان درون ماکروفر جا مانده است.

همانطور که میدانید ماکروفر های ایندزیت به دلیل پیشرفته بودن و چند منظوره بودنشان قابلیت گریل کردن مواد غذایی را نیز دارا میباشند؛در برخی از گزارشات خرابی های ماکروفر های بایترون عدم کارکرد مناسب و صحیح بخش گریل شرح داده شده است که این امر نیازمند بررسی دقیق توسط کارشناس مربوطه میباشد.

عدم کارکرد قفل کودک نیز میتواند از مشکلات احتمالی در ماکروفر های ایندزیت باشد ؛چرا که برخی از مراجعین به دلیل عدم کارکرد قفل کودک متضرر شده و دستکاری دستگاه توسط کودک موجب خرابی بخش های دیگر آن گشته است؛این بخش میتواند به دلیل ایراد پیش آمده در بخش برد دستگاه ماکروفر ایندزیت بوجود امده باشد.

نمایندگی های تعمیراتی ماکروفر های ایندزیت

نمایندگی های تعمیراتی ماکروفر های ایندزیت در سراسر تهران شعب مختص خود را داشته و از کادری متخصص در زمینه ی تعمیرات قطعات و بخش های مختلف ماکروفر های بایترون تشکیل شده است،کارشناسان ما توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در ماکروفر های بایترون را در کوتاه ترین زمان ممکنه دارا میباشند همچنین در صورت بروز هرگونه خرابی شما میتوانید با نمایندگی های معتبر تعمیرات ماکروفر های ایندزیت تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل خود در صورت امکان با ارائه ی مشاوره های تلفنی اقدام به رفع مشکلات و عیوب پیش آمده مینمایند و در صورتیکه این امکان وجود نداشته باشد کارشناسان نمایندگی های ایندزیت در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات خود را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام میدهند.

هزینه های تعمیر ماکروفر های ایندزیت

ماکروفر های بایترون توسط شرکت سازنده با بالاترین کیفیت و دقت ساخته شده اند که امکان خرابی آن ها بسیار کم بوده و در مواردی خاص همچون عدم استفاده ی صحیح نمایان میگردند،با این حال در صورت خرابی، تمامی خدمات توسط نمایندگی های تعمیراتی به مشتریان محترم ارائه شده و کارشناسان مجموعه بعد از عیب یابی بر اساس نرخ اتحادیه هزینه ی تعمیر را به مشتری اعلام نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماکروفر ایندزیت مینمایند.
تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی های تعمیراتی ایندزیت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرد.

تعویض قطعات ماکروفر های ایندزیت

بعد از بررسی کارشناسان مربوطه ی نمایندگی ها در صورتیکه ماکروفر مربوطه نیاز به تعویض قطعه برای رفع خرابی داشته باشد ،قطعه ی جایگزین توسط نمایندگی به صورت کاملا آکبند و اورجینال در اختیار کارشناسان قرار میگیرد و کارشناس مربوطه نیز با ارائه ی ضمانت قطعه ی مربوطه مشتری را از سلامت و اورجینال بودن قطعه مطمئن میسازد؛علاوه بر این ارائه ی ضمانت نامه ی قطعه این امکان را براس مشتری فراهم می آورد تا در صورت بروز مشکل مجدد در همان بخش تعمیر شده ی قبلی،تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام گیرد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت

تعمیرات ماکروفر ایندزیت در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز ماکروفر ایندزیت

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز ماکروفر ایندزیت با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر ماکروفر ایندزیت در محل

آیا تعمیر ماکروفر ایندزیت در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار ماکروفر ایندزیت با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با ماکروفر ایندزیت تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات ماکروفر ایندزیت

آیا جهات تعمیر ماکروفر ایندزیت از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر ماکروفر ایندزیت در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی ماکروفر ایندزیت

برای تهیه قطعات مصرفی ماکروفر ایندزیت با کجا تماس بگیریم؟

مطالب شما در اینجا می رود

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی ماکروفر ایندزیت در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۴-۲۹ ۱۱:۳۴:۰۶ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید