ارور ماکروفر آریستون
راهنمای فارسی ماکروفر آریستون
هزینه تعمیر ماکروفر آریستون

مراحل از تماس تا عیب یابی ماکروفر آریستون

  • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

  • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات ماکروفر آریستون بهره مند شوید.

  • بعد از ثبت درخواست خدمات ماکروفر آریستون به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار ماکروفر آریستون ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

  • بعد از رفع عیب ماکروفر شما توسط تعمیرکار ماکروفر آریستون , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

  • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار ماکروفر آریستون طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون

نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون

ماکروفر های آریستون امروزه به دلیل ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد خود مورد توجه اکثریت مصرف کننده ها قرار گرفته اند به گونه ای که افراد به دلایلی مانند قدرت بالای این دستگاه همراه با ارائه ی بالاترین کیفیت و همچنین مصرف انرژی کم مشتاق تهیه و استفاده ی این ماکروفر هستند.
این دستگاه از دو حفره تشکیل شده که نوسانات را با دقت بیشتری تحت تاثیر قرار میدهد.
همچنین به علت ساختار حفره ای این دستگاه توزیع و گسترش میدان الکتربکی و فعالیت های مغناطیسی توسط حفره های موجود در دستگاه تعیین و هدایت میگردد.

توجه : شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات آریستون ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آریستون ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون ، نمایندگی تعمیرات یخچال آریستون 

برخی ایرادات احتمالی ماکروفر های آریستون

در برخی موارد مشتریان ماکروفر های آریستون اعلام خرابی را به اینصورت شرح داده اند که غذای مورد نظر خود را در سینی گردان ماکروفر قرار داده اند و بعد از گذشت مدت زمان کارکرد ماکروفر،هنگام فشردن دکمه ی اتمام درب ماکروفر باز نشده و به عبارتی غذای موردنظرشان درون ماکروفر جا مانده است.

همانطور که میدانید ماکروفر های آریستون به دلیل پیشرفته بودن و چند منظوره بودنشان قابلیت گریل کردن مواد غذایی را نیز دارا میباشند؛در برخی از گزارشات خرابی های ماکروفر های آریستون عدم کارکرد مناسب و صحیح بخش گریل شرح داده شده است که این امر نیازمند بررسی دقیق توسط کارشناس مربوطه میباشد.

عدم کارکرد قفل کودک نیز میتواند از مشکلات احتمالی در ماکروفر های آریستون باشد ؛چرا که برخی از مراجعین به دلیل عدم کارکرد قفل کودک متضرر شده و دستکاری دستگاه توسط کودک موجب خرابی بخش های دیگر آن گشته است؛این بخش میتواند به دلیل ایراد پیش آمده در بخش برد دستگاه ماکروفر آریستون بوجود امده باشد.

نمایندگی های تعمیراتی ماکروفر های آریستون

نمایندگی های تعمیراتی ماکروفر های آریستون در سراسر تهران شعب مختص خود را داشته و از کادری متخصص در زمینه ی تعمیرات قطعات و بخش های مختلف ماکروفر های آریستون تشکیل شده است،کارشناسان ما توانایی بررسی و پیدا نمودن عیوب موجود در ماکروفر های آریستون را در کوتاه ترین زمان ممکنه دارا میباشند همچنین در صورت بروز هرگونه خرابی شما میتوانید با نمایندگی های معتبر تعمیرات ماکروفر های آریستون تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل خود در صورت امکان با ارائه ی مشاوره های تلفنی اقدام به رفع مشکلات و عیوب پیش آمده مینمایند و در صورتیکه این امکان وجود نداشته باشد کارشناسان نمایندگی های آریستون در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر مراجعه نموده و تمامی خدمات خود را با ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی انجام میدهند.

هزینه های تعمیر ماکروفر های آریستون

ماکروفر های بایترون توسط شرکت سازنده با بالاترین کیفیت و دقت ساخته شده اند که امکان خرابی آن ها بسیار کم بوده و در مواردی خاص همچون عدم استفاده ی صحیح نمایان میگردند،با این حال در صورت خرابی، تمامی خدمات توسط نمایندگی های تعمیراتی به مشتریان محترم ارائه شده و کارشناسان مجموعه بعد از عیب یابی بر اساس نرخ اتحادیه هزینه ی تعمیر را به مشتری اعلام نموده و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماکروفر آریستون مینمایند.
تمامی هزینه های اعلام شده با ارائه ی فاکتور و مهر معتبر نمایندگی های تعمیراتی آریستون در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرد.

تعویض قطعات ماکروفر های آریستون

بعد از بررسی کارشناسان مربوطه ی نمایندگی ها در صورتیکه ماکروفر مربوطه نیاز به تعویض قطعه برای رفع خرابی داشته باشد ،قطعه ی جایگزین توسط نمایندگی به صورت کاملا آکبند و اورجینال در اختیار کارشناسان قرار میگیرد و کارشناس مربوطه نیز با ارائه ی ضمانت قطعه ی مربوطه مشتری را از سلامت و اورجینال بودن قطعه مطمئن میسازد؛علاوه بر این ارائه ی ضمانت نامه ی قطعه این امکان را براس مشتری فراهم می آورد تا در صورت بروز مشکل مجدد در همان بخش تعمیر شده ی قبلی،تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام گیرد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون

تعمیرات ماکروفر آریستون در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز ماکروفر آریستون

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز ماکروفر آریستون با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر ماکروفر آریستون در محل

آیا تعمیر ماکروفر آریستون در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار ماکروفر آریستون با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با ماکروفر آریستون تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات ماکروفر آریستون

آیا جهات تعمیر ماکروفر آریستون از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر ماکروفر آریستون در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی ماکروفر آریستون

برای تهیه قطعات مصرفی ماکروفر آریستون با کجا تماس بگیریم؟

مطالب شما در اینجا می رود

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی ماکروفر آریستون در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۴-۲۹ ۱۱:۲۰:۴۶ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید