نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس

نمایندگی های لوازم خانگی الگانس در ایران

این شرکت بیش از یک دهه است که در ایران درامر تولید لوازم خانگی راه اندازی شده است و این شرکت اولین شرکت تولید ماشین ظرف شویی در ایران بوده و هم چنین با گسترش تکنولوژی دست به تولید نمونه های جدید تر و تمام اتوماتیکی زده است.

شرکت تولید لوازم خانگی الگانس با بیش از ۳۰۰ نمایندگی فروش در تمام کشور دارای یکی از قوی ترین شبکه های فروش و تعمیرات در سطح کشور می باشد.

محصولات کارخانه الگانس بعد از تاریخ نصب دارای ۲۴ ماه گارانتی و هم چنین ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی الگانس و یا نمایندگی تعمیرات الگانس بر لینک کلمات کلیک کنید.

تعمیرات ظرفشویی الگانس

ظرف ها را خوب نمی شورد

لکه روی ظروف باقی می ماند

ماشین روشن نمی شود

آب را تخلیه نمی کند

ظروف را خوب خشک نمی کند

استفاده از نمک  قرص و جلادهنده در ماشین ظرفشویی الگانس در جهت کارکرد بهتر

جلا دهنده ظروف برای ماشین ظرفشویی الگانس

جلا دهند در ۵ دقیقه انتهایی همراه با بخار آب ظروف گذاشته شده در ماشین را براق می کند.

قرص ماشین ظرف شویی الگانس

کار این قرص شوینده جرم گیر و خوشبو کننده می باشد و دیگر احتیاج به شوینده دیگری برای ظروف و استفاده ندارید.

نمک ماشین ظرفشویی الگانس

ماشین ظرفشویی الگانس خود دارای رزین می باشد وظیفه رزین گرفتن سختی آب در ماشین ظرفشویی می باشد کاربرد این نمک شستن این رزین در ۵ دقیقه انتهایی از ماشین لباسشویی می باشد و ماشین را برای نوبت بعدی و استفاده شما آماده می کند.

فرق نمک ماشین ظرفشویی با نمک آشپزخانه

نمک مورد استفاده برای آشپزی با نمک ماشین ظرفشویی متفاوت است به این شکل که نمک مورد استفاده در ماشین ظرفشویی دارای درجه بندی به خصوصی از کریستال های سدیم کلری است که مناسب برای استفاده در ماشین ظرفشویی می باشد.

دانه بندی نمک ماشین ظرفشویی نیز نسبت به دانه بندی نمک خوراکی بزرگ تر است. این دانه بندی بزرگ تر به سیستم این کمک را می کند که نمک زمان بیشتری در ماشین باقی بماند و سیستم های سختی گیر را نیز مسدود نکند.

همچنین این نمک باید فاقد ناخالصی هایی نظیر ید اضافی در خود باشد.

نمک مورد استفاده در ماشین ظرف شویی باید دارای حداقل مواد معدنی نظیر آهن و نمک های منگنز باشد این مواد معدنی مانع از عملکرد درست رزین خواهد شد.

این نکته را به خاطر داشته باشید افزودن نمک آشپزخانه یا شوینده های متفرقه یا هر ماده دیگری که به نمک  اضافه کنید موجب خرابی سیستم سختی گیر ماشین ظرفشویی الگانس بشود.

سرویس ماشین ظرف شویی الگانس در منزل توسط خود شما

برای مرحله اول باید تمامی سبد ها قفسه ها سینی و ظروف را از ماشین خارج کنید

در قدم بعدی لوله های آب را برای اطمینان از عدم گرفتگی چک کنید تمام جرم ها و ذرات احتمالی که باعث عدم گردش آب می باشد را از میان بردارید در مواردی برای این کار از یک سیخ یا حتی یک سنجان قفلی می توانید استفاده کنید.

فیلترهای دستگاه را خارج و با آب گرم و صابون بخ خوبی بشویید تا از جرم ها و کثیفی های حاصل از شستشو پاک بشود.

در مرحله بعدی با استفاده از یک مسواک و جوش شیرین جرم های زه های اطراف لوله فاضلاب را تمیز کنید. به این گمان باید برسید که در این محل ماده غذایی نمانده باشد زیرا این مواد مانده باعث  ایجاد بوی بسیار ناخوشایند بشود

اطراف درزها و گوشه ها را نیز با یک پارچه آغشته به سرکه سفید و ابلیمو تمیز کنید.

قفسه ها و کشوها را نیز به خوبی با مواد شوینده شستشو بدهید حتی اگر برایتان مقدور بود این قفسه ها را در تشتی که در ان مخلوطی از آب گرم و صابون  وجود دارد بگذارید

در قدم بعدی برای از بین بردن جرم ها و پوسته های ناشی از سختی آب مقداری سرکه داخل ماشین ریخته و سپس ماشین را روشن بکنید با این کار تمام این جرم ها از بین خواهد رفت

اما اگر در محیط ماشین ظرفشویی خود قارچ یا کپک مشاهده کردید مقداری محلول سفید کننده در قسمت پایینی دستگاه اضافه بکنید و یک برنامه شستشو را اجرا بکنید بعد از این کار دیگر اثری از قارچ و کپک باقی نخواهد ماند

برنامه دادن درست  و غلط به ماشین ظرفشویی الگانس

اگر در مواردی با این مشکل روبرو شدید که دستگاه بر روی ظروف شما لکه هایی باقی می گذارد خوب شستشو نمی دهد یا روی ظروف خش می اندازد یکی از دلایل آن این است که شما به دستگاه برنامه غلط داده اید پس قبل از استفاده حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس را مطالعه بفرمایید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری بعمل آید.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث به وجود آوردن مشکلات بالا باشد خراب یا معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه شما باشد.

برای رفع نقص و تعمیر این مورد حتما با نمایندگی های مجاز تعمیرات در سطح شهر خود تماس بگیرید.

شستشوی خود ماشین ظرف شویی الگانس

برای تمیز کردن و شستشوی محیط خارجی ماشین از مخلوط آب و مواد شوینده و محصولات غیر سایشی  استفاده کنید. یک پارچه نرم با مقداری مواد شویند بهترین گزینه برای این کار می باشد. حتما این نکته را به یاد داشه باشید برای این که ماشین شما کدر و لک دار نشود حتما بعد از شستشو ماشین ظرفشویی خود را خشک کنید.

برای شسشتوی محیط داخلی ماشین ظرفشویی الگانس

برای این کار اول از قطع بودن جریان برق ماشین اطمینان حاصل کنید. سپس برای شستشوی داخل دستگاه اقدام کنید

داخل ماشین ظرفشویی را حداقل هر ۳ ماه یک بار با مواد شوینده بشویید تا از کثیفی های احتمالی زدوده بشود.

حتما این نکته را به خاطر داشته باشید برای شستشوی داخل ماشین از شوینده های مخصوص استفاده کنید. شوینده هایی که برای کارهای دیگر کاربرد دارند به سطوح داخلی ماشین ظرفشویی الگانس آسیب می رسانند.

استفاده درست از ماشین ظرف شویی الگانس

در نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی دقت کنید.  دهانه ظروف را به سمت افشانه آب بگذارید . لیوان ها را به سمت پایین بگذارید.

از ریختن پودر زیاد در ماشین ظرفشویی الگانس خودداری کنید .  این کار باعث بروز خراش و خط و خش بر روی ظروف بشود پس این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که همیشه مصرف شوینده بیشتر موجب تمیزی نمیشود بلکه می تواند موجب خرابی ها و بروز مشکلاتی نیز باشد.

تعویض فیلترها

اگر ظروف بعد از شستشو خوب تمیز نمی شوند و یا دارای لک و چربی بر روی خود هستند این احتمال وجود دارد که فیلترها احتیاج به تعویض یا تمیز کاری داشته باشند . در خیلی از مواقع هم ذرات غذا جلوی بخش اسپری کننده اب را گرفته و مانع از پاشش صحیح آب می باشد. به هر حال اگر در تمیز شدن ظروف ماشین مانند قبل عمل نمی کند علت را جویا شوید و از تعمیرکاران بخواهید دستگاه شما را به صورت تعمیر ظرفشویی در منزل و یا تعمیر ظرفشویی در محل شما به راحتی سرویس کنند.

نکات مهم در نگهداری و جلوگیری از خرابی  ماشین ظرف شویی الگانس

یک سری نکات را باید حتما قبل از استفاده شما مد نظر داشته باشید تا هم طول عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد هم با خرابی های احتمالی مواجه نشوید.

ماشین ظرف شویی نباید در کنار دستگاه های حرارت زا مانند اجاق گاز یا فر قرار بگیرد.

بیش از اندازه گنجایش ماشین ظرف شویی الگانس از  آن استفاده نکنید یعنی اینکه در ماشین مقداری بیش از اندازه برای شستشو نگذارید زیرا با این کار هم ظروف شما خوب شستشو داده نمی شود هم به دستگاه فشار زیادی وارد می شود و زودتر احتیاج به تمعیر و سرویس پیدا می کند.

به اندازه مناسب در ماشین ظرف شویی الگانس مواد شوینده بریزید. مصرف بیش از حد مواد شوینده می تواند باعث ایجاد خط و خش بر روی ظروف به خصوص ظروف شیشه ای بشود و هم در روند شستشوی ظروف اخلال وارد بکند.

پس از اتمام کار ماشین ظرف شویی الگانس حتما درب ماشین را باز بگذارید تا از بوی بد دستگاه حاصله از شستشوی ظروف و هم چنین کپک زدگی ماشین جلوگیری کرده باشید.

هم چنین در مواقعی هم که از دستگاه استفاده نمی کنید همواره درب ماشین ظرف شویی را به حالت نیمه باز بگذارید.

هر چند وقت یک بار لاستیک دور درب ماشین ظرف شویی الگانس را با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز بکنید.

ماشین های ظرف شویی الگانس احتیاج به سرویس های سالانه دارند شما می توانید با صرف هزینه ای کم هم کارکرد دستگاه خود را بهتر بکنید هم از خرابی هایی که در مرور زمان به وجود خواهد امد جلوگیری بکنید.

برای جرم گیری ماشین ظرف شویی الگانس از جرم گیر مخصوص ماشین ظرف شویی استفاده بکنید اما اگر به این مورد دسترسی نداشتید می توانید با استفاده از نصف فنجان سرکه محفظه داخلی ماشین خود را شستشو بدهید اما این نکته را حتما به یاد داشته باشید استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین ظرف شویی الگانس هم جرم گیری محفظه داخلی را به خوبی انجام می دهد هم موجب طول عمر و کارکرد بهتر ماشین ظرف شویی شما خواهد شد.

ارور ظرفشویی الگانس
راهنمای فارسی ظرفشویی الگانس
هزینه تعمیر ظرفشویی الگانس

مراحل از تماس تا عیب یابی ظرفشویی الگانس

  • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

  • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات ظرفشویی الگانس بهره مند شوید.

  • بعد از ثبت درخواست خدمات ظرفشویی الگانس به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار ظرفشویی الگانس ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

  • بعد از رفع عیب ظرفشویی شما توسط تعمیرکار ظرفشویی الگانس , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

  • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار ظرفشویی الگانس طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس

تعمیرات ظرفشویی الگانس در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر ظرفشویی الگانس در محل

آیا تعمیر ظرفشویی الگانس در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار ظرفشویی الگانس با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با ظرفشویی الگانس تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات ظرفشویی الگانس

آیا جهات تعمیر ظرفشویی الگانس از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر ظرفشویی الگانس در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی ظرفشویی الگانس

برای تهیه قطعات مصرفی ظرفشویی الگانس با کجا تماس بگیریم؟

مطالب شما در اینجا می رود

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی ظرفشویی الگانس در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۴-۲۸ ۰۹:۵۴:۵۳ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید