نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دونار

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دونار

شرکت زیرووات درشهر میلان در  سال ۱۹۴۹ میلادی تاسیس گردید ؛ تولید و عرضه ماشین لباسشویی زیرووات در سال ۱۹۵۷ میلادی آغاز شد .

شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات زیرووات ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات و یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیرووات بر لینک کلمات کلیک کنید.

نمایندگی زیرووات در سراسر دنیا

امروزه شرکت زیرووات با تکنولوژی و نو آوری به تولید محصولات با کیفیت روی آورده است و نمایندگی زیرووات در ۹۰ کشور در سراسر دنیا وجود دارد و ۲۰۰۰ مرکز خدمات پس از فروش در سطح بین المللی دارد وکه زیرووات را از برندهای بین المللی و محبوب و معتبر لوازم خانگی بین مردم اقصی نقاط دنیا کند .

نمایندگی زیرووات در ایران

نماینده انحصاری محصولات زیرووات ایتالیا در ایران شرکت زیروپارس می باشد، این شرکت با با ارائه لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ارائه محصولات با کیفیت و ارائه خدمات و سرویس مناسب، سهم مناسبی را در بازار لوازم خانگی به دست آورده است و رضایت مشتریان را به همراه داشته است .

ویژگی های منحصر بفرد جاروبرقی زیرووات

طراحی ایتالیایی منحصر بفرد

لوله خرطومی این محصول از قسمتی که به بدنه متصل می‌شود امکان چرخش ۳۶۰ درجه دارد و این امر کارکردن با  این دستگاه را راحت‌تر می‌کند.

داراي پاكت نانو

مكش بالا

داراي سري و برس هاي متنوع براي سطوح مختلف

تلسکوپی بودن میله جارو امکان هماهنگ کردن طول میله را با قد کاربر می‌دهد

روی جارو یک نشانگر پر بودن مخزن قرار دارد

داراي مخزن مخفي براي قطعات همراه

برای اطمینان از اینکه هوای خارج شده از جاروبرقی فاقد گردوخاک است در قسمت خروجی یک فیلتر چند لایه قرار گرفته است

مشکلات رایج کاربران جاروبرقی زیرووات

روشن نشدن جاروبرقی زیرووات ، خاموشی جاروبرقی زیرووات در حین کار ، بوی سوختگی جاروبرقی زیرووات ، مکش ضعیف جاروبرقی زیرووات ، لرزش شدید جاروبرقی زیرووات ، تولید صدای غیر طبیعی جاروبرقی زیرووات و …

تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

در صورت بروز مشکلات در کارکرد جاروبرقی زیرووات اگر اطلاعات مناسب فنی داشته باشید می توانید با راهنمایی هایی که در این قسمت امده است به تعمیرات دست بزنید ، قبل از شروع تعمیرات جاروبرقی را خاموش کنید و نکات ایمنی را رعایت کنید تا از اسیب جدی به قطعات جاروبرقی زیرووات جلوگیری کنید و هم چنین خودتان در حین تعمیر دچار آسیب نشوید و برای تعویض قطعات از قطعه جایگزین اورجینال استفاده کنید .

جاروبرقی زیرووات روشن نمی شود

برق شهری قطع شده است ، یا فراموش کرده اید دوشاخه جاروبرقی را به پریز برق متصل کنید و یا سیم جاروبرقی معیوب شده است باید تعمیر گردد و هم چنین کلید روشن خاموش جاروبرقی باید بررسی گردد می توانید با اهم متر این مورد را تست کنید . سوختن سیم پیچ های آرمیچر نیز می تواند عامل این مشکل باشد و ذغال ها نیز در گذشت زمان فرسوده می شوند و باید تعویض گردند ، برای اقدامات تعمیری از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات کمک بگیرید .

مکش جاروبرقی زیرووات کم شده است

کیسه زباله را بررسی کنید اگر دو سوم آن پر شده باشد باید خالی گردد تا مکش با قدرت بالا انجام گیرد . فیلتر جاروبرقی را نیز به ارامی تمیز کنید در صورت نیاز می توانید آن را تعویض کنید معمولا گرد وخاک در این ناحیه باعث انسداد و کاهش قدرت مکش جاروبرقی می گردد. شلنگ پایین را نیز با جدا کردن و روشن کردن جاروبرقی تست کنید در صورتی که مکش خوب بود بنابراین شلنگ را از جهت گیر کردن جسم خارجی و یا سوراخ شدن بررسی کنید و رفع نمایید . خرابی زغال و یاتاقان ها نیز مواردی است که باید بررسی گردد

جاروبرقی زیرووات هنگام کارکرد صدای زیادی تولید می کند

خرابی پروانه (در صورت خرابی نسبت به تعویض پروانه معیوب اقدام نمایید.) فیلتر خروجی، نازل، لوله، لوله مکش و لوله تلسکوپی را بررسی کنید ، ممکن است یکی از قسمت های جاروبرقی گرفته باشد و باعث شود صدا جاروبرقی بلندتر از حد معمول باشد ، همه موارد را بررسی کنید در صورت عدم رفع مشکل با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی زیرووات تماس بگیرید .

خاموش شدن جاروبرقی زیرووات در حین کارکرد

امکان خروج دوشاخه جاروبرقی از پریز در حین کشیدن دستگاه باشد که این امر باعث قطع شدن برق و خاموش شدن جاروبرقی در حین کار می شود و هم چنین گیر کردن زباله در قسمت مکش جاروبرقی نیز از عمده ترین دلایل خاموش شدن دستگاه به طور ناگهانی است که در این حالت سیستم ایمنی جاروبرقی برای حفظ سلامت دستگاه فعال می شود و موتور جاروبرقی را خاموش می کند. و در صورتی که کیسه جاروبرقی پر شده باشد و یا فیلتر پر از گرد و خاک و اشغال باشد نیز این مشکل حاصل می گردد پس از بررسی این موارد اگر مشکل همچنان رفع نشد با نمایندگی های مجاز تعمیرات جاروبرقی زیرووات تماس حاصل فرمایید.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی زیرووات

ممکن است در اثر فشار زیاد به موتور جاروبرقی دما بالا رفته باشد برای رفع این مشکل بیش تر از ۱۵ دقیقه به صورت ممتد از دستگاه استفاده نکنید که به موتور فشار نیاید ،  کیسه جاروبرقی را بررسی کنید که پر نشده باشد که به موتور فشار می آید و همچنین گیر کردن زباله در مکش جاروبرقی که مکش را مسدود می کند و  باعث بالا رفتن دمای دستگاه می شود پس از بررسی این موارد دلایل دیگری نیز می تواند مسبب بالا رفتن دمای جاروبرقی باشد که باید توسط تعمیرگاه مجاز بررسی شود.

از جاروبرقی زیرووات بوی سوختگی می آید

پر شدن کیسه جاروبرقی معمولا بیشتر از ۳/۲ و گیر کردن اجسام خارجی در لوله و مسیر مکش جاروبرقی باعث فشار وارد کردن به موتور جاروبرقی می شود ، اتصالات برق نیز باید بررسی گردد ،

در صورت بررسی موارد بالا و عدم رفع مشکل جاروبرقی باید توسط تکنسین متخصص جاروبرقی زیرووات بررسی شود.

تولید لرزش شدید جاروبرقی زیرووات

واشرهای نگه دارنده موتور شل شده است یا معیوب شده اند آن ها را بررسی کنید در صورت شل شدن باید سفت کنید و در صورت خرابی قطعه باید تعویض گردد ، با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات تماس حاصل فرمایید تا در صورت تعمیر از قطعا اورجینال و استاندارد استفاده کنند و آسیبی به دیگر قطعات وارد نگردد و جاروبرقی بتواند کارکرد خوبی را ارائه دهد .

توجه : تعمیر جاروبرقی زیرووات تخصص میخواهد و حتما باید توسط تعمیرکار زیرووات رفع عیب گردد .

ارور جاروبرقی زیرووات
راهنمای فارسی جاروبرقی زیرووات
هزینه تعمیر جاروبرقی زیرووات

مراحل از تماس تا عیب یابی جاروبرقی زیرووات

  • در ابتدا با نزدیکترین شعبه تلفن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات به خود در زیر تماس حاصل نمایید.

  • در صورت تمایل میتوانید از ثبت سفارش آنلاین خدمات تعمیرات جاروبرقی زیرووات بهره مند شوید.

  • بعد از ثبت درخواست خدمات جاروبرقی زیرووات به صورت آنلاین یا توسط اوپراتور , تعمیرکار جاروبرقی زیرووات ظرف کمتر از یکساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا میکند.

  • بعد از رفع عیب جاروبرقی شما توسط تعمیرکار جاروبرقی زیرووات , نسبت به خدمات ارائه شده گارانتی ۹۰ الی ۳۶۵ روزه به شما تعلق میگیرد.

  • بعد از اتمام کار اوپراتور با شما تماس خواهد گرفت تا;از نحوه ی برخورد و عملکرد اصولی تعمیرکار جاروبرقی زیرووات طبق قوانین اروپا از شما پرسش خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات

تعمیرات جاروبرقی زیرووات در تهران کجاست؟

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی زیرووات

امداد آی.پی تعمیرگاه مجاز جاروبرقی زیرووات با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

تعمیر جاروبرقی زیرووات در محل

آیا تعمیر جاروبرقی زیرووات در محل انجام میگردد؟

تعمیرکار جاروبرقی زیرووات با آموزش دوره های مختلف تعمیرات و آشنایی کامل با جاروبرقی زیرووات تعمیر آن را در محل انجام میدهد.

تعویض قطعات جاروبرقی زیرووات

آیا جهات تعمیر جاروبرقی زیرووات از قطعات فابریک استفاده میگردد؟

امداد آی.پی با استفاده از قطعات فابریک همراه با ضمانت نامه رسمی به تعمیر جاروبرقی زیرووات در حضور شما عزیزان میپردازد

قطعات مصرفی جاروبرقی زیرووات

برای تهیه قطعات مصرفی جاروبرقی زیرووات با کجا تماس بگیریم؟

مطالب شما در اینجا می رود

شما عزیزان برای تهیه قطعات مصرفی جاروبرقی زیرووات در سراسر ایران میتوانید با شماره ۰۹۳۳۳۳۳۶۹۳۶ تماس حاصل نمایید.

نظر سنجی مشتریان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در

امداد آی.پی

رعایت حقوق زمانبندی مشتری 95
نحوه برخورد مناسب 98
استفاده از اصول خدمات مشتری مداری 97
رعایت کردن نظافت در حین خدمات 98
۱۳۹۷-۵-۱۷ ۱۴:۵۳:۲۱ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید