Loading...

تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت در تهران

 
برای تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت به چند نکته باید توجه نمایید تا بتوانید خدماتی بی نظیر دریافت کنید.ما در امداد آی.پی نمایندگی ایندزیت چند نمونه از مهم ترین این موارد را برای شما آورده ایم که توصیه میکنیم آن ها را در زیر مطالعه نمایید.
 1. برای تماس با نمایندگی ایندزیت نزدکترین شعبه به منزل خود را انتخاب نمایید.با این کار هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی مینمایید.
 2. باید بدانید که نمایندگی تعمیرات ایندزیت باید در کلیه مناطق دارای شعبه باشد در این صورت نه تنها موجب سهولت در کار خود میگردد بلکه هزینه های مشتریان را کاهش میدهد.
 3. باید مطلع باشید که نمایندگی ایندزیت برای تعمیر محصولات ایندزیت باید از قطعات اصل و فابریک برند ایندزیت استفاده نماید.
 4. کلیه تکنسین های تعمیرگاه مجاز ایندزیت باید با لباس فرم در محل حضور یابند در غیر این صورت مجاز به ورود به محل تعمیر دستگاه ایندزیت نمیباشند.
 5. باید بدانید که تکنسین اعزامی از نمایندگی تعمیرات ایندزیت باید پس از اتمام کار به مشتری ضمانت نامه رسمی که شامل جزئیات خدمت صورت گرفته و هزینه های آن ها میباشد ارائه دهد.
 6. در صورت تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت میتوانید از مشاوره تلفنی و رایگان نیز استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر یخچال ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی یخچال ایندزیت

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت همراه با قطعات فابریک و ضمانت نامه رسمی امداد آی.پی را انتخاب نمایید .

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی لباسشویی ایندزیت

برای دریافت بهترین خدمات از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت همراه با برگه گارانتی با امداد آی.پی تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر ظرفشویی ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی ظرفشویی ایندزیت

شما عزیزان برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت خود در محل میتوانید امداد آی.پی را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر جاروبرقی ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی جاروبرقی ایندزیت

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت همراه با قطعات فابریک و ضمانت نامه رسمی امداد آی.پی را انتخاب نمایید .

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر ماکروفر ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی ماکروفر ایندزیت

سالهاست که امداد آی.پی به ارائه خدمات با کیفیت با کمترین هزینه به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ایندزیت همراه با برگه گارانتی رسمی میپردازد

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ایندزیت

تعمیرگاه مجاز ایندزیت امداد آی.پی با ارائه بهترین خدمات به تعمیر اجاق گاز ایندزیت در محل شما عزیزان میپردازد.

نمایندگی اجاق گاز ایندزیت

سالهاست که امداد آی.پی به ارائه خدمات با کیفیت با کمترین هزینه به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ایندزیت همراه با برگه گارانتی رسمی میپردازد

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت امداد آی.پی را به عنوان نمایندگی ایندزیت انتخاب نماییم؟

امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ایندزیت با برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات به کیفیت در خدمات کمک مینماید.

برای ارتقاء سرعت و کیفیت در خدمات , نمایندگی تعمیرات ایندزیت امداد آی.پی با شعبات مختلف در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

برای رضایت و رفاه حال شما عزیزان هزینه ی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت را شفاف سازی نموده ایم.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ایندزیت دارای ضمانت نامه ۳ الی ۱۲ ماهه میباشد.

بعد از تماس شما با نمایندگی تعمیرات ایندزیت تعمیرکار مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت در محل حضور پیدا میکند.

در صفحه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به بعضی از سوالات رایج مشتریان پرداخته ایم.

امداد آی.پی در قالب تعمیرگاه مجاز ایندزیت در سراسر تهران فعال میباشد.

تعمیرات یخچال ایندزیت با استفاده از قطعات فابریک و ضمانت نامه رسمی در محل انجام میپذیرد.

خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در نمایندگی دارای ضمانت نامه ۳ الی ۱۲ ماهه میباشد.

تلفن شعبات امداد آی.پی نمایندگی تعمیرات ایندزیت

امداد آی.پی سالهاست که به عنوان نمایندگی تعمیرات ایندزیت در تهران به مشتریان عزیز خدمت رسانی مینماید.دارا بودن نمایندگی تعمیرات ایندزیت در سراسر تهران موجب شده است این خدمات در مدت زمان کمتر و با صرف هزینه ی پایین تری انجام پذیرد.

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شمال  تهران

۰۲۱-۲۶۳۵۱۲۴۵

نیاوران ، فرشته ، جردن ، میرداماد ، پارک وی ، پاسداران ، شریعتی ، گاندی ، ولی عصر ، ظفر ، سعادت آباد ، زعفرانیه ، فرمانیه ، الهیه  ، دروس ، کاشانک ، محمودیه ، ولنجک ، قلهک ، دولت ، اندرزگو

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در غرب تهران

پونک ، صادقیه ، جنت آباد ، فرحزاد ، شهرک اکباتان ، فردوس ، شهران ، شهر زیبا ، ستارخان ، گیشا ، ایوانک ، جلال آل احمد ، شهرک غرب ، آزادی ، مرزداران ، سردار جنگل ، دهکده ، اوین
۰۲۱-۴۶۰۱۹۴۲۵

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در مرکز تهران

فاطمی ، یوسف آباد ، امیرآباد ، انقلاب ، گیشا ، میدان ولیعصر ، مطهری ، عباس آباد ، هفت تیر ، حافظ ، فردوسی ، بهار شیراز ، سهروردی ، آرژانتین ، بخارست ، کریم خان ، توحید ، بلوار کشاورز ، کارگر ، جهان آرا ، وزرا ، میرزای شیرازی ، زرتشت ، طالقانی

۰۲۱-۸۸۹۷۲۰۰۳ 
۰۲۱-۸۸۹۷۲۰۰۴

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شرق تهران

نارمک ، هفت حوض ، رسالت ، مجیدیه ، بهار ، سبلان ، دردشت ، علم و صنعت ، پیروزی ، حکیمیه ، پلیس ، کرمان ، امام حسین ، تهران نو ، هنگام ، فرجام ، دلاوران ، نیروهوایی ، تهران پارس ، محلاتی ، افسریه
۰۲۱-۷۷۱۷۰۵۱۳

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در جنوب تهران

نازی آباد ، خانی آباد ، یافت آباد ، میدان خراسان ، میدان مولوی ، خاوران ، شهر ری ، فلاح ، یاخچی آباد ، شهرک ولیعصر ، مهرآباد ، نواب ، پاسگاه نعمت آباد ، عبدل آباد ، بزرگراه بعثت ، راه آهن ، جوادیه ، گمرک ، منیریه ، شوش ، خزانه بخارایی ، فداییان اسلام

۰۲۱-۵۵۷۸۶۷۱۶

ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

لطفا صبر کنید

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت : شما عزیزان در صفحه نمایندگی ایندزیت قرار دارید.ما در امداد آی.پی به شما توصیه میکنیم قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت مطالب این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید زیرا ما در این صفحه مطالبی مفید از تعمیرات ایندزیت برای شما فراهم آورده ایم که میتوانید به شما کمک کنید مشکل پیش آمده برای دستگاه را تشخیص داده و در صورت توان آن را رفع کنید.

اینگونه فقط با مطالعه یک مطلب مفید میتوانید در هزینه های تعمیرات و همچنین در زمان صرفه جویی نمایید.

شما عزیزان میتوانید برای تعمیر لباسشویی ایندزیت ، تعمیر ظرفشویی ایندزیت ، تعمیر ماکروفر ایندزیت ، تعمیر یخچال ایندزیت , تعمیر اجاق گاز ایندزیت کلیک کنید.

نمایندگی ایندزیت در سال ۱۹۷۵ فعالیت خود را آغاز نمود و امروزه پس از گذشت سال ها به یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است.این شرکت دارای چندین کارخانه لوازم خانگی می‌باشد، که تعدادی از آنها در کشور ایتالیا است.کشورهایی دیگر مانندلهستان، روسیه، ترکیه و بریتانیا نیز مقصد کارخانه ی ایندزیت می باشد.

نمایندگی ایندزیت محصولات خود را تحت عناوین متفاوت روانه بازار میکند که در زیر به آن ها اشاره میکنیم:

 • ایندزیت
 • هات‌پوینت-آریستون
 • شولتز
 • استینول
 • اکسپریال
 • الکو
 • ترموگاما

امداد آی.پی با بیش از پنجاه سال سابقه به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و با دارا بودن نمایندگی تعمیرات ایندزیت در سراسر تهران آماده ارائه خدمات بی نقص همراه با ضمانت نامه رسمی میباشیم.

ویژگی نمایندگی تعمیر ایندزیت

شما عزیزان قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ایندزیت باید از وطایف آن آگاه باشید .ما در امداد آی.پی چند نمونه از مهم ترین وظایفی که نمایندگی تعمیرات ایندزیت در قبال مشتریان دارد را شرح داده ایم تا شما مشتریان ایندزیت بتوانید خدمات مربوط به تعمیر ایندزیت را به خوبی و به صورت کامل دریافت نمایید:

 1. نمایندگی تعمیرات ایندزیت به جهت سهولت در کار و همچنین صرفه جویی در هزینه و زمان تعمیرات ایندزیت باید دارای شعب مختلف نمایندگی در سراسر تهران باشد.
 2. تکنسین نمایندگی تعمیرات ایندزیت باید پس از گذشت یک ساعت از تماس با نمایندگی ایندزیت در محل حضور یابد.
 3. تمامی خدمات صورت گرفته توسط نمایندگی تعمیرات ایندزیت باید ضمانت شود.
 4. نمایندگی تعمیرات ایندزیت موظف است از تکنسین های مجرب و آموزش دیده بهره مند شود.
 5. در صورت امکان نمایندگی ایندزیت موظف به ارائه مشاوره تلفنی رایگان به مشتریان عزیز میباشد.

تیم خدمات مشتری ایندزیت ۳۶۴ روز در سال در دسترس است تا مشاوره و راه حل های مناسبی  به شما در مدیریت، نگهداری و سرویس دهی لوازم بدهد. با ثبت کردن دستگاه خود و قطعات آن  را ۱۰ سال ضمانت کنید. شرکت دارای برنامه ای تحت عنوان حمایت و تعمیر می باشد.

محصولات نمایندگی ایندزیت

ماشین لباسشویی در نمایندگی تعمیرات ایندزیت :

شوع چرخه شستشو به سادگی انجام می شود. چرخه اکو ۳۰ درجه باعص صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین کمک به محیط زیست می شود طراحی سبک خالص ایتالیایی را دارد. قابل اعتماد، محکم، زیبا است. حرکت چرخشی ویژه ماشین عاملی موثر برای حذف لکه ها و افزایش قدرت تمیز کردن است. در تمام مراحل به وسیله کنترل عالی موتور باعث کاهش لرزش می شود یک سنسور مصرف آب را در هر فاز شستشو بهینه می کند.

یخچال در نمایندگی تعمیرات ایندزیت :

فضایی تعبیه شده است که اجازه می دهد تا گوشت، ماهی و سبزیجات  رادر دمای مناسب ذخیره کنید. شما می توانید محل آن را انتخاب کنید: قفسه  ۰درجه ، ایده آل برای گوشت و ماهی، و یا ۵ درجه قفسه، برای میوه و سبزیجات  می باشد. محفظه ای برای قرار داد بطری ها در نظرگرفته شده است متناسب با پنج بطری ۲ لیتری. یخچال های Indesit eXtra دارای قفسه های کشویی هوشمند هستند  بصورتی که با یک نگاه هر چیزی را که می خواهید پیدا کنید. سنسور Indesit eXtra Black Out یک سیستم هشدار هوشمند در صورت کمبود برق است. از طریق یک صفحه نمایش کوچک شما می توانید اقدام به کنترل فوری درجه حرارت یخچال و فریزر خود کنید.

مایکروفر در نمایندگی تعمیرات ایندزیت :

برای طبخ  عالی سبزیجات و پیتزا می توانید از تنظیمات از قبل برنامه ریزی شده استفاده کنید که این اقدام باعث صرفه جویی  در زمان نیز می شود.تنظیماتی نیز برای اینکه غذای شما کاملا ترد شود وجود دارد و این امکان را به شما می دهد از پخت و پز مایکروویو لذت ببرید. کنترل آسان از دیگز مزایای آن است که با استفاده از نمایش LED پیشرفته امکان پذیر است. تطبیق پذیری فوق العاده ای دارد و شما می توانید دو ظرف را به طور همزمان بدون مخلوط کردن طعم ها گرم کنید.

هود در نمایندگی تعمیرات ایندزیت :

نوع طراحی که انجام  شده برای هماهنگی کامل با اجاق و مایکروویو بوده و در عین حال شیک، مدرن، چشم نواز است. از سه سطح مختلف قدرت مکش  برخوردار است که باعث می شود که آشپز خانه خود را با بویی مطبوع نگه دارید. نورپردازی هود باعث شده تا شما یک دید عالی از آشپزخانه خود داشته باشید. فیلترها را می توانید به آسانی تمیز کنید.

ماشین ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ایندزیت :

ماشین ظرفشویی Indesit در طیف وسیعی از انواع مختلف از مدل ها به بازار عرضه می شوند. اندازه های مختلفی نیز به تناسب خانه و آشپزخانه وجود دارد. همه ماشینهای ظرفشویی این برند یک طبقه انرژی A یا بالاتر دارند. می توانید طیف وسیعی از رنگها و سبکها را برای متناسب با خانه خود انتخاب کنید. امکان شستشوی اقلام بزرگتر مانند تابه ها،قابلمه و غیره نیز طراحی شده است. یک چرخه برای پاک کردن ظروف از باکتری ها تعبیه شده است که ۹۹٫۹۹۹۹٪ باکتری را از بین می برد و جهت مراقبت از سلامتی نوزادان مناسب است. برای لکه های سرسخت غذا، عملکرد ترکیبی موتور اینورتر و سیستم هیدرولیکی نتایج عالی را در یک ساعت برای شما فراهم می کند. گزینه eXtra Light راه حل کامل برای شستن اقلام بزرگ و ظریف را با دقت کامل فراهم می کند.

۱۳۹۷-۵-۲۴ ۱۰:۲۷:۲۰ +۰۰:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید