دفتر مرکزی امداد آی.پی 02188972004 | ساعت کاری 8 الی 20|emdadip@gmail.com

راهنمای فارسی ماکروفر آریستون

راهنمای فارسی ماکروفر آریستون

راهنمای فارسی ماکروفر آریستون : محصولات آریستون در کشور ما مصرف کندگان زیادی دارند و این امر را هنگامی که در کنار تبلیغ نه چندان زیاد این کمپانی قرار دهیم، می‌توانیم این نتیجه را بگیریم که محصولات آریستون از کیفیت بالایی برخوردار هستند که توانسته‌اند بدون تبلیغِ آنچنانی فروش نسبتاً مناسبی داشته باشند. یکی از محصولات آریستون که در این نوشتار نگاهی به نکات مهم موجود در راهنمای فارسی آن خواهیم داشت ماکروفر آریستون است. اگر از ماکروفر آریستون در منزل استفاده می‌کنید با ما همراه باشید تا به همراه یکدیگر نگاهی دشته باشیم به مهم‌ترین نکات موجود در دفترچه راهنمای فارسی ماکروفر آریستون.

امداد‌ آی.پی نمایندگی تعمیرات آریستون با دارا بودن شعبات گوناگون نمایندگی تعمیرات یخچال آریستون , نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آریستون , نمایندگی تعمیرات ماکروفر آریستون و نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آریستون در سراسر تهران موجب کاهش هزینه‌های تعمیرات شما عزیزان شده است.

ایمنی در دفترچه راهنمای ماکروفر آریستون

۱- ماکروفر  را حتماً مستقیماً به پریز برق شهری بزنید. از استفاده از سه راهی، سیم سیار و یا هر گونه واسطه‌ی دیگر خودداری کنید.

۲- ماکروفر آریستون برای استفاده روی میز ساخته شده، و لذا نباید آن را در قفسه مورد استفادده قرار دهید.

۳- ماکروفر را به یخچال، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی نچسبانید. بین این وسایل بایستی حداقل ۳۰ سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.

۴- به هنگام روشن بودن ماکروفر، المنت‌های حرارتی داغ می‌شوند. به هیچ عنوان به آن‌ها دست نزنید.

۵- از جوجه گردان بدون وجود غذا استفاده نکنید.

۶- از سپردن دستگاه به تعمیرکاران فاقد صلاحیت اجتناب کنید زیرا در صورت تعمیر نادرست دستگاه هم دستگاه آسیب می‌بیند و هم آن که جان کاربر در خطر می‌افتد.

۷- بر اساس موارد موجود در راهنمای فارسی ماکروفر آریستون باید ماکروفر را از دسترس کودکان دور نگاه دارید و در کل اجازه ندهید که کودکان از ماکروفر به عنوان یک وسیله‌ی بازی استفاده کنند.

۸- اگر کودک شما گاه و بیگاه به ماکروفر دست می‌زند، حتماً قفل کودکِ دستگاه را فعال کنید.

۹- در صورت مشاهده‌ی دود از ماکروفر، بلافاصله آن را خاموش کرده و دوشاخه را از پریز خارج کنید. در این زمان بهترین تصمیم، تماس با نمایندگی است.

۱۰- در صورتی که با خرابی درب مواجه شدید، به هیچ وجه نباید از ماکروفر استفاده کنید. راهنمای فارسی ماکروفر آریستون تأکید می‌کند که در صورت خرابی درب حتماً با نمایندگی تماس بگیرید.

راهنمای فارسی ماکروفر آریستون

راهنمای استفاده از ماکروفر آریستون

برای استفاده‌ی بهتر از ماکروفر آریستون، به نکات زیر که گزیده‌ای از نکات موجود در دفترچه راهنمای ماکروفر آریستون هستند دقت کنید:

۱- از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید. به عنوان مثال، ظروف فلزی برای استفاده در ماکروفر مناسب نیستند. این ظروف اشعه‌ی ماکروفر را از خود عبور نمی‌دهند و نتیجتاً غذا در آن‌ها گرم نشده و یا نخواهد پخت.

۲- هر زمان که  قصد یخ‌زدایی غذا را داشتید، آن را در یک ظرف مناسب ماکروفر بریزید و سپس بدون پوشش روی شبکه‌ی پایینی روی سینی قرار دهید.

۳- برای تمیز کردن داخل و خارج دستگاه، خصوصاً جوجه گردان، از سیم ظرفشویی و یا اسکاچ استفاده نکنید. بهترین کار این است که یک دستمال نرم را به آب و صابون آغشته کنید و از آن جهت تمیز کردن ماکروفر استفاده نمایید.

۴- از گرم کردن تخم مرغ در ماکروفر پرهیز کنید، زیرا احتمال ترکیدگی وجود دارد.

۵- برای قرار دادن سیب زمینی، سیب درختی و موارد این قبیل در ماکروفر، حتماً ابتدا پوست آن‌ها را بکنید.

۶- هرگز مایعات و غذاها را در حالت کنسرو در ماکروفر قرار ندهید، زیرا احتمال انفجار آن‌ها وجود دارد.

در آخر گفتنی است که در صورت بروز هر گونه ایراد در ماکروفر آریستون با نمایندگی تماس بگیرید و به هیچ عنوان اقدام به تعمیر دستگاه نکنید.