دفتر مرکزی امداد آی.پی 02188972004 | ساعت کاری 8 الی 20|emdadip@gmail.com

راهنمای فارسی لباسشویی بوش

راهنمای فارسی لباسشویی بوش : از شناخته‌شده‌ترین کمپانی‌های لوازم خانگی در سطح جهان، بوش است. در کشور خودمان نیز محصولات این کشور از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار اند و قشر عظیمی از مصرف کنندگان لوازم خانگیِ کشور، مصرف‌کننده‌ی لوازم خانگی بوش هستند. در صورتی که شما نیز یکی از این مصرف کنندگان هستید و به دنبال راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بوش می‌گردید، تا انتهای این نوشتار با ما در امداد آی.پی همراه باشید. در ادامه به برنامه‌های کاربردی ماشین لباسشویی‌های بوش و پس از آن به نکات مهم موجود در دفترچه راهنمای بوش پرداخته خواهد شد.

توجه : برای تماس با نمایندگی تعمیرات بوش ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش ،نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش کلیک کرده و از خدمات امداد آی.پی همراه با ضمانت نامه رسمی استفاده نمایید.

 

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش

ماشین‌لباسشویی‌های بوش به مانند تمامی ماشین‌لباسشویی‌های جدید از برنامه‌های شستشوی متعددی برخوردار هستند. هر یک از مدل‌های ماشین‌لباسشویی‌های بوش تعداد متفاوتی برنامه دارند، اما به طور کلی کاربردی‎‌ترین برنامه‌های شستشوی ماشین‌لباسشویی‌های بوش موارد زیر هستند:

۱- Dark Wash:

این برنامه جهت شستشوی لباس‌های تیره است. بهتر است لباس‌های تیره را به صورت جداگانه در ماشین لباسشویی بوش ریخته و از این برنامه استفاده کنید. با استفاده از این برنامه، از بور شدن لباس‌های تیره‌ی شما جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۲- Mixed Load:

ترکیبی از لباس‌های رنگی و روزمره را می‌توانید با استفاده از این برنامه‌ی شستشو، بشویید.

۳- Power Wash 60:

همان طور که از نام این برنامه مشخص است، یک شستشوی پر قدرت ۶۰ دقیقه‌ای را با این برنامه تجربه خواهید کرد.

۴- Delicate:

لباس‌های نازک (مانند لباس‌های زیر) و لباس‌های ظریف (مانند لباس‌های ابریشمی) را می‌توانید با استفاده از برنامه‌ی شستشوی Delicate شستشو دهید.

۵- Super Quick 15:

برنامه‌ی شستشوی سریع ۱۵ دقیقه‌ای برای لباس‌هایی ست که خیلی کثیف نیستند. ضمناً بر طبق راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بوش به هنگام استفاده از این برنامه نباید لباس‌های‌تان بیش از ۲ کیلوگرم باشند.

۶- Pre Wash:

برنامه‌ی Pre Wash یا پیش شستشو برای لباس‌های خیلی کثیف است. سعی کنید از این برنامه فقط برای لباس‌های خیلی کثیف استفاده کنید، چرا که مصرف انرژی به هنگام فعال بودن این برنامه بیش‌تر است.

۷- Wool:

این برنامه برای شستشوی لباس‌های پشمی است.

۸- Cotton:

با استفاده از برنامه‌ی شستشوی Cotton می‌توانید لباس‌های پنبه‌ای را به بهترین شکل مورد شستشو قرار دهید.

 

ویژگی‌های ماشین‌ لباسشویی‌ بوش در دفترچه راهنما

مروری بر برنامه‌های ماشین لباسشویی‌های بوش داشتیم و در این قسمت می‌خواهیم نگاهی به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی‌های بوش بر طبق موارد موجود در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش داشته باشیم:

۱- مصرف انرژی پایین (A+++) در راهنمای فارسی لباسشویی بوش

اکثر قریب به اتفاق ماشین لباسشویی‌های بوش از رده انرژی A، A+، A++ و A+++ برخوردار هستند. این امر به معنای آن است که این ماشین لباسشویی‌ها مصرف انرژی کمی دارند و در عین حال بازدهی‌شان زیاد است.

۲- Aqua Plus در راهنمای فارسی لباسشویی بوش

قابلیت Aqua Plus موجب می‌شود که از آب ورودی حداکثرِ استفاده انجام گیرد و آبکشی به بهترین نحو صورت بگیرد.

۳-  Vario Perfect در راهنمای فارسی لباسشویی بوش

این قابلیت بسیار جالب است. به دو صورت می‌توانید از آن استفاده کنید. صورت اول این است که با اضافه کردن حالت Perfect Eco به برنامه‌ها موجب می‌شوید که مصرف انرژی (چه آب و چه برق) کاهش یابد. صورت دوم حالت Speed Perfect است که با اضافه کردن آن به حالات شستشو سرعت شستشو افزایش یافته و در زمان شما صرفه جویی به عمل خواهد آمد. گفتنی است که قابلیت Perfect Eco به تمامی برنامه‌ها قابل اضافه شدن است به جز برنامه‌ی شستشوی سریع و برنامه‌ی مخصوص لباس‌های پشمی.

۴- Reduced Ironing Option در راهنمای فارسی لباسشویی بوش

این قابلیت جهت صاف کردن لباس‌ها در ماشین لباسشویی بوش گنجانده شده. بر طبق موارد موجود در راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بوش این قابلیت به نوعی یک قابلیت ضد چروک است و راه را برای اتو کشی آسانِ لباس‌ها هموار می‌کند.

۵- Time Delay در راهنمای فارسی لباسشویی بوش

با وجود این قابلیت، امکان آن که بتوانید شستشوی لباس‌ها را برای ۱ تا ۲۴ ساعت بعد تنظیم کنید فراهم است. مثلاً می‌توانید تنظیم کنید که لباس‌ها ۱۲ ساعت بعد و در راس ساعت ۲ شب شستشو شوند.

 

راهنمای ماشین لباسشویی بوش

۱- ماده‌ی شوینده را داخل ظرف مخصوص بریزید. از ریختن ماده‌ی شوینده بر روی لباس‌ها خودداری کنید.

۲- به هنگام نصب ماشین لباسشویی بوش دقت کنید که فرش یا موکت موجب بسته شدن منافذ تهویه‌ی ماشین لباسشویی‌های بوش که عمدتاً در زیر دستگاه قرار گرفته‌اند نشوند.

۳- اولین باری که از ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید، از قرار دادن لباس در آن خودداری کنید. مقداری ماده شوینده در مخزن ریخته و آب را باز کنید. سپس برنامه را روی Cotton قرار داده و دکمه‌ی Start/Pause را فشار دهید.

۴- حتماً به هنگام استفاده از ماشین لباسشویی بوش، مراقب باشید که البسه لای درب گیر نکنند.

۵- بر طبق تأکید راهنمای فارسی ماشین لباسشویی بوش حتماً به ظرفیت ماشین لباسشویی دقت کنید و بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی، لباس در دیگ قرار ندهید.

۶- دکمه‌ی لباس‌های دکمه دار و زیپِ لباس‌های زیپ دار را ببندید.

۷- ماشین لباسشویی را مستقیماً به پریز برق شهری بزنید و از استفاده از واسطه و سه راهی اجتناب کنید.

۸- از قرار دادن اجسام سنگین بر روی ماشین لباسشویی بوش اجتناب کنید.

۹- اگر قصد استفاده از ماشین لباسشویی بوش را ندارید، سیم آن را از پریز برق خارج کنید.

 

 

 

| ۱۳۹۷-۵-۱۱ ۰۹:۳۷:۵۳ +۰۰:۰۰ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۷|راهنمای فارسی لوازم خانگی بوش, نمایندگی تعمیرات بوش|