دفتر مرکزی امداد آی.پی 02188972004 | ساعت کاری 8 الی 20|emdadip@gmail.com

ارور یخچال گرنیه

ارور یخچال گرنیه

ارور یخچال گرنیه: چنان‌چه از یخچال دیجیتال گرنیه استفاده می‌کنید احتمالاً حداقل با یکی از ارورهایی که در صفحه نمایش این یخچال ظاهر می‌شوند برخورد کرده‌اید. شاید اصلاً مشاهده‌ی یکی از این ارورها باعث شده تا شما این صفحه را باز کرده و بخوانید! در این نوشته قصد داریم تا به انواع ارور یخچال گرنیه، علت آن‌ها و نحوه‌ی برطرف نمودنشان اشاره داشتیم. برخی از انواع ارور یخچال گرنیه به گونه‌ای هستند که خود شما در منزل می‌توانید مشکل مرتبط با آن را برطرف نمایید، اما برای برطرف نمودن مشکلات مرتبط با برخی از دیگر ارورها لازم است حتماً از تعمیرکار متخصص کمک گرفته و خود اقدام به تعمیر یخچال نکنید. انواع ارور یخچال گرنیه و برخی از مشکلات رایج مربوط به این یخچال به شرح زیر هستند:

توجه : شما عزیزان میتوانید برای تماس با نمایندگی تعمیرات گرنیه ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی گرنیه ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه و یا نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه کلیک کرده و از خدمات امداد آی.پی استفاده نمایید.

کد خطای E2 or E4 یخچال گرنیه

علت ارور E2 or E4 یخچال گرنیه :ایراد در سنسورهای دماست.

رفع عیب ارور E2 or E4 یخچال گرنیه :یکی از سنسورهای یخچال یا فریزر ایراد دارد و باید تعویض شود .

کد خطای E6 بیخچال گرنیه

علت خطای E6 یخچال گرنیه : ایراد هم‌زمان در سنسورهای یخچال و فریزر

رفع عیب ارور E6 یخچال گرنیه :سنسورهای دمای یخچال و فریزر هر دو خراب هستند و باید عوض شوند .

ارور یخچال گرنیه

مشکلات یخچال گرنیه

۱- یخچال فریزر بعد از وصل شدن به برق کار نمی‌کند.

برق پریزر را امتحان کنید و مطمئن شوید که ترموستات یخچال روی درجه‌ی روشن است .

۲- کار کردن دائمی سیستم سرمایش

درب خیلی باز و بسته شده یا برای مدت طولانی باز مانده است . درب به خوبی بسته نمی‌شود . یخچال فریزر بیش از حد پر شده است یا شاید تهویه‌ی کومپرسور یا کنداسور ناکافی است. مطمئن شوید که هوا به راحتی گردش می‌کند .

۳- تشکیل یخ در دیوار پشتی

تا زمانی که دیفراست به خوبی کار کند آب از طریق کانال‌ها به سینی بیرونی منتقل و در آن‌جا بخار می‌شود . وقتی ضخامت یخ در دیوار پشتی بیشتر ۲ –۳ میلی‌متر شود باید خودتان کار دیفراست را انجام دهید . به هیچ وجه از ابزار گرمایش برقی یا چیزهای تیز برای آب کردن یا جدا کردن یخ‌ها استفاده نکنید . برای این کار یخچال را خاموش کرده و درب آن را باز بگذارید تا یخ‌ها خودشان آب شوند . بعد از آب شدن یخ‌ها می‌تواند مجدداً یخچال را روشن کنید . دلیل افزایش میزان یخ می‌توانید یکی از این دلایل باشد : درب به خوبی بسته نمی‌شود . درب خیلی زیاد باز و بسته می‌شود .مواد غذایی خیلی گرم داخل یخچال قرار می‌دهید یا مواد غذایی به دیوار پشتی تکیه داده می‌شوند .

۴- نشتی آب از یخچال

در شرایط که خروجی آب مسدود باشد یا آب دیفراست از کانال می‌ریزد، آب از یخچال نشت می‌کند. راه آب را باز کنید. به صورت دستی لایه‌های یخ را آب کنید .

۵- درب فریزر به سختی باز می‌شود :

اگر درب را تازه بسته باشید و بخواهید آن را باز کنید سخت خواهد بود . دلیل این است که وقتی درب باز می‌شود هوای گرم وارد می‌شود و وقتی این هوا سرد می‌شود فشار کاهش می‌یابد و درب محکم می‌شود. بعد از چند دقیقه درب به راحتی باز می‌شود .

۶- نویز:

سرمایش در یخچال فریزر توسط سیستم سرمایش کمپروسور تولید می‌شود و کمپرسور نویز تولید میکند. میزان نویز بسته به محل قرارگیری و عمر آن دارد .

| ۱۳۹۷-۵-۱۹ ۱۶:۳۷:۰۵ +۰۰:۰۰ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۷|ارور لوازم خانگی گرنیه, نمایندگی تعمیرات گرنیه|